sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

14 yaşından beri tanıyorum birbirimizi her şey ben 16 yaşımda başladı. Aynı lisedeydik o benden 3 yaş büyüktü . Ünicersitede farklı şehirlerdeydik ama her haftasonu benim yanıma gelirdi arada bende giderdim zor gibi olsa da mesafeli bol bol özlem dolu güzel geçti . Üniversitesi bitince askere gitti canım hatta ailelerimiz birbirini tanıyordu neredeyse her hafta o askerdeyken onların evine gidip onun odasına kapanıyordum onun kokusunu içime çekmek için zordu o dönemler ama kayınvalidem annem gibi çok tatlı çok yardımcı oldular sağolsunlar kısa dönem yaptı geldi işe girdi benimde okulum yeni bitmişti işe girdim nişanlandık :)

Ah ahh ne güzel yaaa

Ay darısı benim başıma yaa

Biz aynı şehirlerde üni okuyoruz neredeyse her gün buluşuruz

Nadiren 3-4 hafta ayrı kalırız

Sevgilim 2 seneye mezun olacak inşAllah tabi uzatmazsa fln

O zaman tekrar deneyeceğim ben evlilik şansımı

Askere de gidemeyebilir sağlık probleminden

Bizim aramızda 1.5 yaş var sadecee

Son düzenleme:

Senin evlilik yakındır o zaman canım 3 seneye falan olur gibi bak gelinliğine bizlere de gösterceksin yoksa darılırım

Senin evlilik yakındır o zaman canım 3 seneye falan olur gibi bak gelinliğine bizlere de gösterceksin yoksa darılırım

kk yı ayağa kaldırırım heralde canım göstermek ne kelime

7 yıl nasıl sabrettin ya ben hala oradayım

3.5 yıl oldu ben son birkaç aydır evlilik de evlilik diye tutturdum

Kendi kendime planlar yapıyorum

senin sevgilin bu hallerin için ne düşünüyor canım çok merak ediyorum benim minik erkeğim bir anda uyandı ille de beni tutturdu gidip bir ilgileniyim sonra da yatıyım iyi geceler canım canım canım görüşürüz en kısa zamanda

Ay canım tam da konuyu senin bebeğine getirecektim oğlan mı diye soracaktım

Avatardaki o sanırım çok tatlı maşallah

Sevgilim evlilikle kafayı bozduğumu söylüyor ne diyecek

Siz sevgiliyken evlilik hakkında konuşuyor muydunuz acaba

Plan yapıyor muydunuzz

Hadi görüşürüz canım bu sorulaırma da cvp verirsin umarım :)

Gitmeden cevap bile veririm :) evet resimdeki oğlum olur kendileri :) oooo hemde nasıl konuşurduk neler yapcağımızdan neler alcağımızdan nerelerde tatil yapacağımızdan falan da falan kim konuşmaz ki çokta eğlenceli oluyordu hatta çocuklarımızdan bile konuşurduk benim ki erkek olmazsa çekeceğin var falan diye espri de yapardı kısmetine erkek oldu

Ayyy ne güzel yaaaa

Maşallah maşallah

Biz de anca kavga edip duralım bu geceyi kötü kapattık hadi bakalım

Beni çok üzdü yawwwwww

Hadi iyi geceler canım sana

Oğluşunu öp benim yerime

Ankarada otruyormuşsun canlı canlı da görüşürüz inşAllah

İyi geceler

görüşürüz tabi :) geceyi kötü kapatmanıza üzüldüm umarım şuan düzelmiştir

tebrik ederim kurabiye :)
teşekkür ederim anzercim darısı başına inşallah en kısa zamanda
Kurabiyem tebrik ederim !!

saol bercestem
Hoşgeldinnn..... :)

Nasılsınıız gününüzün en güzel anından bahsedinsenize mesela benim en çok eve girince oğlumun beni gördüğü an attığı tatlı kahkahalar mutlu etti
merhaba ipekciğim hoşgeldin topiğime bugün iş arkadaşlarımdan biri ses tonumun çok güzel olduğunu söylediğinde çok mutlu oldum beenn

Ozaman ben de geldimmmmm!!!!
hoşgeldin cannıımmm

merhaba ipekciğim hoşgeldin topiğime bugün iş arkadaşlarımdan biri ses tonumun çok güzel olduğunu söylediğinde çok mutlu oldum beenn

hoşbulduk canım ya senin ne tatlı ismin var resmen çikolata isteğim arttı bir anda ses çok önemli ya çok şanslısın o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…