sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar selam nasılsınız keyıfler nasıl ?

bılenler bılır son zamanlar da yasadıklarımdan dolayı psıkolojım ıyıce

bozulmustu .ama bıraz daha ıyıyım gun gectıkce toparlıyorum kendımı :)

kızlar faceden yazdı arar mısın kontorüm yok diye.. aradım bende herşey güzel giderken birden bırakmışım ben onu son barışmamızda öyle diyo kendisi..
ayrıca faceden benim sevmediğim kızları erkekleri geri bida eklemiş doğum gününü kutladıklarında gördüm.. ve dedim ki " bunları görmek sadece içimi rahatlatıyo inan, ve doğru karar aldığımı gördükçe seviniyorum" oda dediki bak anzer umutlarım tükeniyo artık barışacağımıza dair" dedi bende "umudun mu var hala" dedim "evet" dedi "madem umudun var neden hala yanlış şeyler yapıyosun o insanları ekleyerek" dedim "bilmiyorum yaptım işte" diyo.. "bende iyi yaptın" dedim.. "facei neden açtığımı sormicak mısın" dedi bende "banane dedim iyi yapmışsın onuda.."
"sürekli kendi istediğin olsun istiyodun bi tanesi olmayınca ayrıldın bi şifre vermedik diye" dedi.. bende "haklısın sen süper bi iş buldun di mi aynen benim istediğim gibi. çok anlayışlı romantik düşünceli oldun onuda ben istedim, o kızla mesajlaşmanı ve bu yüzden senden ayrılmayıda ben istedim" dedim "ya konuyu saptırma" dedi bende "sadece soruma cevap ver bu yaşadıklarımız benim isteğimmiymiş??" "hayır" dedi "e ney benim istediğim gibi o zaman? hep benim istediklerim oluyodu hani??" ses çıkmıyo tabi..
bu arada öflüyo pöflüyo bende "senin öflemelerini dinleyemem" dedim kapattım suratına.. sonrada faceden sildim kızlar çünkü o benim istemediğim kişileri ekledikçe sinir oldum..
mesaj atmış "bi karar ver, ve bana bildir.. artık kendimi kaybedip toparlayamamaktan korkuyorum" diye bende "bitti,kararım bu.." dedim, oda bişeler dedi şimdi hatırlamıyorum bende "ya ne? bi karar ver dedin verdim barışalım da demedin özürde dilemedin sadece karar vermemi istedin bende verdim" dedim "ne için özür dilememi istiyosun şifre olayı için mi yoksa genel mi? özür diliyorum.." yazmış bende "boşver eskisi gibi olamayız artık.. hala ne için özür dilicem diyosun.. neyse hayırlısı böyleymiş dedim oda sustu..
allahın salağı ya sinir oluyoruuuuuuuummmmmmmmmmmmmm:84:

Bu ne yaaa...

Anzer doğru karar vermişsin cidden,ergen ergen bu ne böyle yaa...

o kadar dar kafalı ki hepsi offf

ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
::: (\_(\ …*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*
*: (=’ :&#8217 :::::::: —-günaydın—- ::::::::::
•.. (,(&#8221(&#8221¤…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸
ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ

cnım benim günaydın

ne alınmaca ne kırılmaca vardı önceden şimdi neden koptuk sanki

canım şöyle bi durum var bizim önceki grup çok güzel bi samimiyet yakalamıştı ve araya yeni kişiler girdikçe bu bozuldu doğal olarak.. çünkü her insan farklı sonuçta ve bi yer kalabalıklaştıkça da uyum zorlaşıyor.. kısaca berde çokluk orda b..luk

Kadınların bol olduğu yerde illa gerginlik çıkıyor canım
malesef...........................................

aynı kanıya varmışız canımcım seninle önceden sakin az ve huzurluyduk

Son düzenleme:
anlamadim yani yeni katilanlar derken yani sonucta bende yeni katildim ve kötü birsey yaptigimi sanmiyorum

ben geldigmde herkes vardi bu genelleme yanlis

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…