sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

sasha diğer topikte yazdım sana nacizane fikrimi umarım yardımcı olmuşumdur
evet anzer var bi uğursuzluk son zamanlarda hepimizde hayırlısı bakalım
hürrem süper olmuş foto olayı almıştır o ağzının payını

Son düzenleme:

sende foto çekin dur sürekli face e koy canım sevgilinide etiketle habire kudursun

ooooooooooooof canım cok sıkkın nıkah ıcın gereklı olan sağlık raporlarını kaybettık yaaa ( morall 0

ayrıldık tatlım biz..
o ayrılıktan sonra barışmıştık ama bi hafta kadar sonra tekrar ayrıldık..

Fena sayılmaz anzerim. Yok canım ses seda yok.

kız siz ne acayipsiniz ya
ben bile çok keçiyimdir ama sevgilimle küssem en fazla 1 gün sürerdi susmam ya da trip atmam.. :44:

bugu hoşgeldin kuzum naber
anzercim nasılsın tatlışım nasıl geçti günün

idare ederdi canım annem ve kızkardeşimle alışverişe çıktık onlar istediği şeyleri buldu ama ben bişey beğenemedim bazen oluyo böyle.. bişey ararsın bulunmaz hiç aklında yokken bişey beğenir geçerken alıverirsin
bide kötü bişiy oldu.. akşam eve geldiğimizde kızkardeşim camları açmış bunalmış, ben odamdaydım annemde ev telinden konuşuyordu.. patt diye bi düşme ve cam kırılma sesleri geldi ev inledi resmen annem telefonu kapattı hemen konuştuğu kişiyle bende koşa koşa ses gelen odaya bi gittim bizim kocaman bir çerçeve vardı o benim balığımın fanusunun üstüne fanusta yere düşmüş.. ceryan yapmış çünkü.. gittiğimde her yer cam, su karışımıydı..ve balık kocaman bir parça camın altında kalmış.. kırmızıydı balığım ama camın altından mosmor görünüyodu ben şoka girdim öyle kalakaldım bişiy yapamadım ölmüüüşşş dedim sadece.. o sırada kızkardeşim bi kaba su doldurup getirdi koşarak, annemde hemen balığı aldı attı kaba ama kuyruğunun birazı kopmuş canı yanmıştır diye çok üzüldüm ama yüzüyo şimdi inşallah ölmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…