sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

öyle valla az uyanık degılmıs .ben annesı o haldeyken o haltı yemesını cahıllıge vuramıyorum canım yaa

vıcdan meselesı bence .hele kı o yaslar da evlatlar anneye daha da duskun olur .

ben mesela o yaslar da anneme cok duskundum .annem ufacık grıp olsun yada öksursun

annem olecek dıye yatak da hungur hungur aglarmısım yanı dedıgım gıbı o yaslar anneye daha duskun

olundugu yaslardır.o kızın kı sankı bırazcık vıcdansızlık gıbı bılemıyorum suclamayım sımdı de kızı ..

etmeyi eylemeyi bu feys mine karın ağrısıysa nelere mal oluyo kimler nasıl irtibat kurmasına yardımcı oluyo allah yardımcınız olsun ne diyeyim evli değilim erkek arkadaşımda yok ah be bekarlık sultanlıkkkkkkkkkkkkkkkkk

evet kurabiye anneme çok şaka yapıyo anne sen iste elli tanesini önüne dökeyim diyo anneminde bir hoşuna gidiyo anlatamam
ahh ahh bilmemmi annemde erkek kardeşim öyle kız mevzuları açtığında bi gülüyo bi hoşuna gidiyo ki sorma

tatlım sakin ol ben olsam bende hemen olumsuzu düşünürdüm ama sonuçta emin değilsin
bence sevgilinle böyle bir sebepten dolayı polemiğe girme sakın
sana yanıtı ne oldu bu arada sevgilinin?

ya kızlar sevgılımle artık ıyıce cıddıye gıderken evlılık planları yaparken boyle kaşrların huzurumuzu bozmasına tahammul edemıyorum ama bı yanlıs yamuk gorursem hemen ayrılıcam kızlar artık dayanamıyorum suan cok sınırlıyım sakınlestırın bnı kızlar

ayy hurremcım bu kadın senın basına valla bela oldu haa

heryerden karsına hortluyor resmen

su kadının benım de sacını basını yalasım var

hırsla kalkan zararla oturur şekerim işin iç yüzünü iyice öğren ondan sonra yapacağını yap

sasha bu kadın neymiş böyle ya ???
şoka girdim resmen bu ne entrika valla izlediğim diziler halt etmiş kaynananın yanında..
neyse yaptıkları kendi boynuna da sen bu kadına çok güvenme derim ben hatta hiç güvenme..
yani yaptıkları iyi bir kvden önce iyi bir insan olmadığını gösteriyor malesef

çok üzüldüm valla o kıza ve annesine bende inşallah Allah onu da iyi insanlarla karşılaştırmıştır ya da karşılaştırır ileride..
o zamanlar o daha çocukmuş yani ne yaptığının çokta bilincinde olduğunu sanmam..

hürremim bak ortada net bişey yok pozitif bak herşeye
bende senin gibi olaylar karşısında direk geriliyorum sinirle hareket ediyorum sevgilime karşı sonuç olarakta herşey dahada çıkmaza giriyor
sen sakin olur tatlı dille sevgilinle bu durumu halletmeye bak
bide mantıklı düşün sevgilin senin gibi çıtırı bırakıpta öyle bir matroşa meyil eder mi yahu

Son düzenleme:

valla bisey diyemicem güzelim..

kimin ne oldugunu icine girince görüyosun..

davulun sesi uzaktan hos gelir..

ama sevgilinin agzini topla demesi hic hos degil!!!

yani bi olay olsa annesini tutacak gibi seni degil..

benim ablaminda kaynanasi evlenmeden önce bal akardi konusurken, evlendinten 2-3 ay sonra cikti foyasi meydana..

10 küsür sene oldu, ablam cok mutsuz.. ayrilamiyoda..enistem ne zaman bi kavga olsa annesini tutar ablam tek basina kalir ve ezilir garibim..

kurabiye bence oğlunun yanındaki kızı görünce mutlu olan oğlunu paylaşmaktan mutluluk duyan kadın en iyi kayınvalide ayarındadır...bilirisniz bazıları oğlunu paylaşamaz kızı görünce cinleri ayağa kalkar

dogru soyluyorsun canım ne olacagını bılemem suan da .suan ıyı gıbı ama ılerısın de ne olur bılemem

ınsallah kotu olmaz :/

ayy hurremcım bu kadın senın basına valla bela oldu haa

heryerden karsına hortluyor resmen

su kadının benım de sacını basını yalasım var

hırsla kalkan zararla oturur şekerim işin iç yüzünü iyice öğren ondan sonra yapacağını yap

kızlar sevgılım yarın calısıyor uyumus olmalı kı bişi yazmadı.ama cok hırslandım ınanın.ya kurabıyem kadın folloş olmamış fıstık gıbı uzun ınce sarısın bı hatun.sevgılıme hesap sorar gıbı mesaj yazmadım yada suclar gıbı askım bu kadın senı mı kastedıyor dedım sadece,ama yınede hala o kadının profılnımı didikliyorsun artık rahat ver kendınede banada dıye kızacak bılıyorum.off kızlar resmen o kadını bulacam üstüne saldıracam o vazıyetteyım yanı resmen artık dayanamıyorum yaaaa bu kadın yuzunden ayrılcaz ınanın yaa o olcak kızlar ben sinirlerime hakım olamıyorum ınanın yaaa kaşınıyor kadın resmennnmn

oyh kıyamam sana yatakta ağladın demek
doğru söylüyosun tatlım o yaşlarda her konuda olduğu gibi vicdan konusundada en yoğun duyguları yaşıyo ergenlik çağındakiler
yinede cahilliğne verelim
sonuçta ben o yaşlardayken yaptıklarıma oturup gülüyorum ne aptalmışım dediğim şeyler bile oluyo
oda pişmandır mutlaka

canım kadına neden sormayı denemıyorsun

sende kı yı sabır haa .ben dırek sorardım

ıcımde kalacagına gıder kadına sorar olayı anlar

rahatlardım .sevgılın sorun yapar mı ?

yarın çalışmıcak olsa uyandırırdım arayıp ama kavga eder gıbı sormucam guzel guzel sorcam off kızlar bıde sey dedım o kadını teftişlemıyomusum gıbı numara yaptım tanıyor olabılcegınız kısılerde cıktı bı gıreyım dedım sonra o yazıyı gordum gıbısınden şeyettim

ya kardeşim erkek arkadaşının sana olan duygularından eminsen gerisi boş ...

hurrem su kadını merak edıyorum cok pıs

ftosu var mı canım ?

hürremcim, olayini bilmiyom ama sasirmamak elde degil..

ne insanlar var yahu evlendiysen kir dizini otur evinde sanane elalemin sevgilisinden..

su feys milleti iyice tesvik ediyo bazen..

aynen tatlım nedendir bilinmez anneler oğullarını hep kıskanır gelinlerinden
inşallah bizim kayınvalidelerimiz öyle olmaz:18:

sasha doğru diyo bak bence kadınla konuş
inan baya rahatlarsın ama bundan sevgilinin haberi olmasın
şunu hiç unutma durum ne olursa olsun her halukarda sevgiline karşı yumuşak tatlı dilli ol
çok etkisi oluyo hoş ben çoğu zaman dayanamayıp işi çirkefliğe vurduğum zamanlarda oluyo ama genellikle özellikle son zamanlarda bunu yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…