salonuma saat önerisi (resimli)

Benim eşyalarım da krem ve açık kahve tonlarında, ben petrol mavisi kullanıyorum aksesuarlarımı genelde. Perdelerim petrol mavisi. Halımda krem, açık kahve ve petrol mavisi karışımı. Çok şık duruyor.
N11 sitesinde dekoratif duvar saatleri var. Çok hoşlar oradan bakabilirsin. Fiyatta uygun üstelik.

Tatlım bence salonunun tamamını çekersen daha iyi fikirler çıkar ortaya.

Ancak gördüğüm kadarıyla fikirlerimi belirtirsem;

1- Bence örtüleri kaldır. O zaman daha modern bir görünüm yakalarsın.

2-Koltuk yastıklarını turkuaz olanlardan tercih edebilirsin. Kahverenginin tamamlayıcısı turkuaz rengidir çünkü.

3- Halın düz ve krem rengi olabilir.

4-Perdelerin düz kırık beyaz olursa yanlarında da turkuaz fon olursa bütünlük sağlanır düşüncesindeyim.

5- Konsolun üzerindeki aksesuarları ayrı ayrı değil de birlikte koyarsan daha estetik durabilir. Eğer yenilerini alma imkanın varsa, turkuaz tonlarında bir şişe yanına da eklediğim kırmızı renkli objeyi eklersin. Konsolun üstüne başka bir şey koymana bile gerek kalmaz.

6- Saat önerilerimi de ekliyorum. Ancak hangi duvara asacağın konusunda şuan pek bir yorum yapamıcam. Duvar saati olmasa da konsolun diğer köşesine masa saati de koyabilirsin. Oldukça tarz masa saatleri var. Onların da fotoğraflarını ekliyorum. Benden bu kadar:) Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Eklentiler

• 1.jpg
    155 KB · Görüntüleme: 107
  • 2.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 101
  • 5.jpg
    243,2 KB · Görüntüleme: 109
  • masa saati 2.JPG
    28,3 KB · Görüntüleme: 107
  • masa saati.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 95
  • obje.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 131
  • şişe.jpg
    3,2 KB · Görüntüleme: 104

çok teşekkür ederim tatlım ne kadar ayrıntılı cevap vermişsin...örtülere ananem öyle çok emek vermişki onun tatlı hatrına kıyamıyorum, kullanıyorum...örtülerle de olsa modern bir hava oluşturma imkanı yok mudur ki (
turkuaza aklım yattı değerlendireceğim canım...perde konusunda şimdi değilse de ilerde bişeyler yapabilirim... şu turkuazlı saat güzelmiş hoşuma gitti nerde bulunur acaba?

bazen indirime giriyor, zaten normalde de çok ucuz ve senin salona çok uyar, madame coco ya bak

O saati de yine Altıncı Cadde'de bulabilirsin:) İnternet sitesine gir. Sırasıyla "dekorasyon" duvar dekorasyonu" "duvar saati" ne gir, orada 2. sayfada:) Benim de o saat çok hoşuma gitti. İlk iki saati sen krem ve beyaz tonlarında düşünüyorum dediğin için eklemiştim:)

yuvarlak değilde farklı şekillerde saat önerisi de alabilir miyim, bir de büfenin üzerindeki duvara olacak ama duvar 3 parça ne tarafa asmalıyım yardımcı olun kızlarrr

tatlım o turkuaz saatin ölçüsünde 60 a 60 diyor çok büyük olmuyo mu bi yanlışlık olmasın

Vintage tarzı saatlerden al derim, duvarda çok hoş duruyor ben hem kendime hem kardeşimin evi için aldım hem modern hem klasik tarz her şeye gidiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…