salonuma saat önerisi (resimli)

ah tatlım o saate öldüm ben ama çok büyük yaa 60 a 60 şöyle geniş salonum koca duvarım olsa tamam da yok 50 ye 50 den fazla düşünmüyorum açıkçası

ah tatlım o saate öldüm ben ama çok büyük yaa 60 a 60 şöyle geniş salonum koca duvarım olsa tamam da yok 50 ye 50 den fazla düşünmüyorum açıkçası

Valla salonunun tamamını görmediğim için büyük mü değil mi yorum yapamıcam ama sen büyük dediysen büyüktür ama çok güzel bir saat o

Valla salonunun tamamını görmediğim için büyük mü değil mi yorum yapamıcam ama sen büyük dediysen büyüktür ama çok güzel bir saat o
katılıyorum bence de harika sence benim seçtiklerimden hangisi uyar salonuma mobilyalarımı görebildiğin kadar

bir de şöyle diyeyim canım büfenin üzerinde gördüğün duvarlar var ya 3 parça şeklinde kiriş dolayısıyla, işte onlardan birine olacak mecburen başka çare yok

kimse yok muuuuuu, sayfa 4 e koyduğum saatlerden hangisi güzel sizce, yardım eder misiniz?

birde tatlım senin antrendeki saatin kaça kaç ki?

Hiç bilmiyorum açıkçası:) Duvarım müsait olduğu için, ölçüsüne bakmadan beğenince almıştım:) Tatlım salonunu gözümde canlandırmak gerçekten zor. Onun için ne desem bilemedim. Eğer acelen yoksa, biraz bekle bence. Belki içine sinen farklı modeller bulursun. Tepe Home' un saatlerini beğeniyorum. Oraya da bakabilirsin:)

ama resimler var ya gözünde niye canlanmıyo ki tamam canım tepe home a da bakayım...

büfenin üzerindeki duvarların hanginde güzel durur o birinci sarkaçlı lavantalı saat sence?
Büfenin üzerinde ayna var. Sanki orada saat kendini göstermez gibi. Yemek masasının tarafındaki duvara taksan. Orası kuytu köşe kalır diyorsan büfenin üzerindeki kiriş gibi çıkıntı olan duvara asabilirsin.

canım en alttaki bievin saati ama bievin sitesinde bu model yok şuan..evim nette son 1 tane kalmıştı bakabilirsin...

büfe üstüne aksesuar önerisi istiyorum yanlara
canım aksesuarları bir araya koy demişsin böyle mi yani

peki masaüstüne bu obje gitmiş mi sence

konsolun üstüne yanlara nasıl aksesuarlar gider bu aksesuarlara uygun olarak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…