salonuma saat önerisi (resimli)

bendimahi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.659
2.375
Salonumda hangi duvara nasıl bir saat almalıyım, hangi tarz gider mobilyalarıma, yardımcı olun kızlarrr.
Bir de masa üzerindeki tabak içerisinde kurumuş çiçek yaprakları var. Başka ne kullanabilirim bu tabak içerisinde farklı olarak.. Bununla beraber dekoratif obje önerileri de sunabilirsiniz..Mesela renk katmak istiyorum salonuma herşey krem kahve altın rengi oldu. Saati de renkli düşünüyorum yardımınızı bekliyorum.

4. sayfaya saat resimleri ekledim beğendiklerimden..Eşyalarımın tarzına hangisi uyar fikir belirtirseniz sevinirim...
Son sayfalara doğru aksesuar yerleri değişmiş resimler var. O şekliyle ilave olarak english hıme dan hangi aksesuarlar salonuma renk ve sıcaklık katabilir, ve varolan aksesuralarımın yanına uyum sağlayabilir? English home severler fikir verebilirler mi?
Henüz saat almadım fakat büfemin üzerini yeni aksesuarlarla renklendirdim, son sayfada...

Resimleri sildim kızlar herkese teşekkürlerr

Son düzenleme:
Tatlim gitti gidiyorda prego marka duvarsaatleri var ben muglada bi magazadan da almistim salonum icin ahsap rengi balikli sen de bi bak istersen cok şık duruyor ve isine yarayabilecegini düşünüyorum birsuru secenek var zaten

Senin mobilyalarina da koyu kahve olanlardan gider gibi sen bi bak mutlaka incele dedigim markanin modellerini

Hımm mor la kombine et muhteşem duruyor istersen kuru güllerle moru dene ve aksesuarlarla arkadaşımın evi var dehşet duruyor ben uymaz diye düşünürken ..harikaydı hayran kaldım denersen haberlerini bekliyorum

Hımm mor la kombine et muhteşem duruyor istersen kuru güllerle moru dene ve aksesuarlarla arkadaşımın evi var dehşet duruyor ben uymaz diye düşünürken ..harikaydı hayran kaldım denersen haberlerini bekliyorum
mor aksesuar mı demek istiyorsun canım, şimdi mevcut olanları kaldırıp mı yoksa extra aksesuarlarla mı?...çiçek yaprakları nı da mor mu koy diyorsun?

ben açıkçası beyaz veya krem aynı zamanda içinde renk de barındıran bir saat düşünüyordum ama koyu mu olmalı?
Canim senin zevkine kalmis tabiki ama benim duvar saatimi evime gelen herkes soruyor bi incele istersen zaten orada yuzlerce cesitvar belki de acik renkli tonlar hosuna gider

Salonumuzun renkleri ve aksesurlari da benzer renklerde ve ben koyu kahve icinde sari yaldizli balik desenli saati aldim bana gore guzel duruyor canim ama sen renk konusunda farklilik dusunuyorsan acik renkli olanlara bak tatlım

O zaman kanvas tarzi olanlardan düsün istersen daha uygun fiyatli onlar
mutfağımdaki saatim kanvas bu farklı olsun istiyorum mdf olabilir mesela görünüşü farklı olsun bir de yuvarlak olmasın istiyorum...canım gittigidiyor da prego çok az çeşit şuan

evet cok farklı duruyorrrr
hatta lepoar desenlı saat yada ahsap ama yaldız karısımlı sattlerde hos durur ayrıca mor yaprakları bır koy dene mesala hosuna gıdecekmı bor bak eger gıderse yaaprsın demek ıstedım anlattıgım gıbı cok hos duruyordu arkadsın evı

hımm unutmadan resımlerını cekmemme ızın verırıse buraya atarım onunda solonu kahve ve keremdı

bunlarda fikir olur renkleri var turkuza gidebilir bence hoş olur

Eklentiler

• 10805809_10153021174377300_1395511727721657432_n.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 93
  • 10806355_10153021174317300_8170952116977469247_n.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 99
  • 10917398_10153021174412300_3994506337161815799_n.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 106
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…