🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

canım ben c iyi bir şey çünkü biraz önce haftada 1 kilo verdiğimi düşünerek işlem yaptım daha sonra haftada 2 kilo verdiğimi düşünerek işlem yaptım 1 kilo verdiğim zaman tamam bir nokta 25 çıktı 2 kilo verdiğim zaman ise iki nokta 25 civarında çıktı demek ki çok kilo verince yüzde yükselecek ama bir eksi olarak kabul ederim çünkü kilo veriyoruz kilo aldın mı bu artı olacak

50 dakika yürüyüş yaptım

Aksam ü ç dilim kabak tatlisi bir avuc findik sekiz adet kizarmis cinekop bol salata

maşallah.kilolar gidiyor.birde benim kopyala-yapıştır yaptığım kareli falan çıkıyor.senin ne güzel olmuş nasıl yaptığını anlatabilirmisin.birde bel ölçün çok güzel maşallah ölçülerin benden çoook çokk güzelll maşallah. ölçüyü alırken sıkıştırıp damı alınıyor yoksa mezurenin iki ucu yumuşak bir şekildemi tutuluyor.bunu tam bilmiyorum.ama ben yumuşak tutuyorum.yani içe çöktürmüyorum.doğrumudur acaba?:44::44:

selam blackseea; balık çok oldu, kıza yedircem diye 3 adet ona ayıkladım kendime 2 tane aldım 1 tanede eşim koydu 6 etti 3 adetde sofrada kalmıştı ziyan olmasın diye mutfakta da onu yedim, ayrıca salata da çok olmuştu sofraya hepsini koymamıştım onuda ziyan olmasın diye yedim ,

kalorisepetin de kalorilerini hesapladıktan sonra, tarihten başlayarak aşağı doğru hepsini seçtim, kopyaladım, buraya yapıştırdım. böyle çıktı....

bel ölçüm güzel değil, baksana kalça ve göğüsle neredeyse aynı... ben belimin en ince tarafından ölçüyorum ve mezurayı çok sıkıştırmıyorum iki ucu aşağıda gevşek olacak şekilde ölçüyorum. int. de öyle yazıyor...

burada hep beraber zayıflayacağız, osibuleb in sayfasında yarışma yapıyoruz daha bakmadım ama, katılmadıysan, mutlaka katıl... canım şişmanlık kaderimiz olmasın zayıflayalımmmm birbirimize destek olalım, daha çok genciz...

ben bu aralar abartılı yedim biliyorum ama bu diyetimi bıraktım anlamına gelmez, bu hafta 500 gr. verirsem sevineceğim....

2013-02-22 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Çinekop 350 GRAM 591.5
[2] Yürümek (Asfalt) 50 dak 312
[3] Mevsim Salata 2 POR.(150GR.) 90
[4] Mevsim Salata 2 POR.(150GR.) 90
[5] Kabak Tatlısı 20 GRAM 22
[6] Kabak Tatlısı 20 GRAM 22
[7] fındık (1 adet) 10 adet 90
[8] Mevsim Salata 1 POR.(150GR.) 45
[9] Ezogelin Çorbası 1 PORSİYON 140
[10] Banvit Kadınbudu Köfte 2 ADET 219
[11] Domates 2 ADET 28
[12] Maydanoz 10 gr 4
[13] Sütaş Lor Peyniri 80 GRAM 94.4
Toplam : 1123.9 kal.

Son düzenleyen: Moderatör:

canım senin hesaplama fikrinden yola çıktım mesela 50 kilo olan biri 1 kilo verirse yüzdesi 2
70 kilo olan biri 1 kilo verirse 1,4 çıkıyor
iyi fikir

canım balık ve salata yemişsin ondan ne olacak
menün çok iyi
için rahat olsun istersen
salatayı sirke ile tatlandır yağ tuz koyma(ben artk koymuyorum)
ve olabildiğince erken yemişsindir zaten
bnce gayet iyi canım
karbonhdrat yok ki

evt.anladım.takıldım sadece kötü değil zaten. :))
yarışmayada katılıyorum.emeğinize sağlık.
bende işaretleyip kopyala-yapıştır yapıyorum ama benimki kutular içinde çıkıyor nedense. :44::44:

balık aslında doyana kadar yedim ve kalorisi de gayet iyi, ben pilav ve kuruyu yemiycem artık, o ne öyle ya çok fazla kalorisi, üç gündür öğlen akşam kuru fasülye pilav...:)))

ben tüm yemeklerimi evde nasıl yapıyorsam öyle devam edeceğim şimdilik, amaaaaa eğer kilo vermem durursa kendime özel yemekler yapacağım, ben salataya yahut yemeklere fazla tuz katmam, tek sıkıntım yağ ve salçayı çok kullanmam, onlarıda azaltmaya çalışıyorum :)))

sarayca (ıspanak pırasa nohut fasülye vb) ben bütün yemeklerin soğanını su ile kavuruyorum hiç yağ koymuyorum eşim ya farketmedi ya fark etmemiş gibi yapıyor
bu arada evlilik hamilelik derken 80 kilo adam oldu 125 kilo

Osibuleb bizeyeter canımkendi topiğinizi nereye girip açtınız
Minikkelebekle ne zamandır birlikte topik açmayı düşünüyorduk
Dedik ki burdan bunalırsak hemen açıveririz
Bence zamanı geldi
Yardımcı olursanız sevinirim

canım günlüklerin olduğu liste var ya onun üzerinde yeni konu aç butonu var
hayırlı olsuuuuunnnnn

kardelen pazardan aldım cok hosuma gitti.
Sabah lor domates yogurt kaymakli iki kasik bir yumurta yarim saat yuruyus arada az sutlu nescafe

öğleden sonra burger king gittik ve çıtır tavuk menü aldım diyet kola ile birlikte sonra da hiç yapmamam gereken bir şey yaptım ve 2 adet külahta dondurma yedim bu kadarve bu arada patatesler yemedim

bu günkü mönüm, çok moralim bozuktu aslında ama kalorilerine bakınca fena değil. şuanda çok aç olduğumdan çökelek (lor) yemeyi düşünüyorum. zaten ekledim listeye...

2013-02-23 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori

[1] Yürümek (Asfalt) 30 dak 187.2
[2] Elma 1 ADET 60
[3] CEVİZ 3 adet 81
[4] Sütaş Lor Peyniri 70 GRAM 82.6
[5] Domates 2 ADET 28
[6] Kaymak 30 GRAM 62.4
[7] yumurta 2 adet 160
[8] Sütaş Lor Peyniri 70 GRAM 82.6
[9] Dondurma (sütlü) 2 ADET 386
[10] Pepsi Light, Orta 1 adet 1
[11] Chicken Tenders (6 li) 1 ADET 245
Toplam : 1001.4 kal.

sabah 8 9 arası yürüyüş dokuz buçukta kahvaltı
kahvaltıda yine
lor peyniri
çeri domates
2 kaşık yoğurt
1 buçuk adet yumurta
2 adet yeşil zeytin yendi

bugünkü yediklerim. sütü daha içmedim ama içmeyi düşünüyorum 300 ml değil 200 ml ancak içerim ama genede 300 ml yazdım :)

2013-02-24 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Süt 0.3 LİTRE 204
[2] Yürümek (Asfalt) 30 dak 187.2
[3] Kabak Tatlısı 15 GRAM 16.5
[4] Kivi (76gr) 1 adet 46
[5] Domates 1 ADET 14
[6] Yeşil Zeytin 2 adet 14
[7] Yoğurt (tam yağlı) 50 GRAM 34
[8] yumurta 1.5 adet 120
[9] Sütaş Lor Peyniri 90 GRAM 106.2
[10] Et Tava 0.5 PORSİYON 289
[11] Yoğurtlu Kereviz Salatası 250 GRAM 205
[12] Bulgur Pilavı 1 PORSİYON 291
Toplam : 1152.5 kal.

bugün osibuleb in sayfasında yarışmaya katılcaz tartıldım ama buraya yazmıycam :) çünkü benim bildirimim salı günü :)

bu sabah
500 ml ılık su
2 kaşık lor
2 domates
5 yaprak kıvırcık salatası
yeşil çay eşliğinde (aslında daha önümde, suyumu şimdilik içiyorum :)

(bu gün iş yerinde de kilo bildirimi yapacağız, yarışa girmiştik, kaybeden yemek ısmarlayacaktı, aslında ben tam yarışta değilim sadece iştirak ediyorum :) bir ayda en az 3 kilo, ben fazlasını verdim tabi) )

öğlen karnıbahar kızartması varmış, akşamda dünden kalan kereviz salatası yiycem, pek iç açıcı değil ama ne yapalım idare edeceğiz, geçen hafta kuru vardı şimdide sabah akşam sebze :)))

sabah yürüyememiştim, inşallah kızım akıllı dururda öğleden sonra yürürüm, hava da güzel....

sabahtan bu yana 1.5 lt. su 2 yeşil çay 1 kahve 3 bardak çay :) bardak dediğime bakmayın koca kupa :)

öğleni dört gözle bekliyorum çoook acıktım...

ayrıca sabah iş ark. tartılcaz falan yazmıştım ya :) gayet iyiydi valla 1 ayda 3 kilo vermişim, zaten biliyordum :)) (aslında daha fazla verdim de, biz 3 kiloya anlaşmıştık )

öğlen
-1 porsiyon yoğurtlu karnıbahar kızartması
1 porsiyon ezo gelin çorba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…