🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

osibuleb; canım seve seve burada da yarış yapalım, hangi gün olsun mesela çarşamba olabilir. Ama her gün tartılmak ve buraya yazmak bizi yıprat masın, hani haftada 1 gün belki kendimize ödül günü yapmak isteyebiliriz, genede hep beraber istişare yapalım ona göre 2 sayfa dışında yarışıp yarışamayacağımıza karar verelim..... örneğin ben hergün tartılıyorum ama haftada bir günde ödül günüm olsun istiyorum...ama bu ödül günü beni bozmaz hem ödül günü yapar hem de her gün yarışabilirim yaniiii yarışa ben varım, sen de varsın, blackseea da var, diğerlerinede sorarız ... hadi bakalımmm tam gaz diyete devaaaammm yuppiiii....

öğlen
- tavuk sote
- 1 kase mercimek çorba
- 2 adet kivi
(patetes kızartma ve pirinç pilavı da vardı, dün çok yediğimden ceza olarak bunları yemedim... :)))

canım haftada bir yapılan ödül kilo aldırmıyor kiiiiiiiiiiiiii
bilmiyorum ya
sen bilirsin canım
ama düzenlersen ben varımmmm

Aksam
...sarma
...yogurt
...tavuk
...havuç salata
Sarma yemeyeydim iyiydi9

2013-02-27 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Kivi (76gr) 2 adet 92
[2] Tahin Helvası 30 GRAM 154.8
[3] Yürümek (Asfalt) 30 dak 185.52
[4] Koşmak (10 km/s) 10 dak 125.999
[5] havuç 1 adet 26
[6] Domates 1 ADET 14
[7] Marul (Kıvırcık) 5 yaprak 10
[8] Sütaş Lor Peyniri 70 GRAM 82.6
[9] Un Çorbası 1 PORSİYON 184
[10] Et Tava 1 PORSİYON 578
[11] Badem 50 gr (adet) 285
[12] Yoğurt (tam yağlı) 30 GRAM 20.4
[13] Tavuk Kanat 2 ADET 180
[14] Yaprak Sarma (zeytinyağlı) 1 PORSİYON 268
Toplam : 1583.281 kal.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım yoğurt az değil mi
evet diğerlerinin yanında çok az kaldı :) bu aralar daha yüksek kalorili şeyleri tercih ettim nedense, sarmanın üstüne 2-3 kaşık koydum yoğurdu sadece, aslında yoğurdun üstüne 2-3 sarma koymalıydım :))) olsun olsun ben bu gün dikkat edeceğim kaçamak yapmıycam, moralimi bozmuycam :)))) amaaaa irademe hayranım saat 6:30 dan sonra hiiiiç birşey yemedim sadece su ve yeşilçay
içtim...

sabah...
önce 500 ml ılık su
- lor 70 gr
- marul 5 adet
- cery domates 2 adet
-yeşilçay yeşilçay eşliğinde yendi
1 lt ılık su şimdiden tükendi
ama karnımda çoook tok... akşamlarıda böyle olsam keşke...
artık sabah ve öğlenleri hiç sıkıntım yok diyet konusunda, ama akşamları pek öyle olmuyor... yavaş yavaş bu akşam yeme sendromumu da yeneceğim inş...

bu arada yarın emziren anneler topiğinde yarışmaya katılcaz, zorisimbuldum arkadaşın topiğinde, heyecan bastı valla :)))

canım içtiğin suya tarçın at(çubuk)
baya tok tutuyor
yorumkolik diye bir arkadaş yazmış günlüğünde
dün hiç canım tatlı istemedi

canım içtiğin suya tarçın at(çubuk)
baya tok tutuyor
yorumkolik diye bir arkadaş yazmış günlüğünde
dün hiç canım tatlı istemedi

evet dün topiğinde okudum, aklımada geldi akşamları yapıp içeyim diye. bim de geçen çubuk tarçın görmüştüm, alayım bu gün ve başlıyayım içmeye... böyle olmaz çünkü akşamları fazla kaçırıyorum ben... yoksa bütün yarışları kaybederim...zaten yarışların en şişmanı benim ((

Öğlen
..mercimek corba....yoğurt. ...7adet kuru kayısı. ...
Şimdi
Tarcinli su....

Yarın yaris var....
eveeet hazirim yarisa zorisimbuldm

bu arada ben dün akşamdan 5 ltrelik suaya attım
çok güzel oldu
kaynatmadım hiç
ve hakikaten krizim kalmadı
yorumkolikkkkkk

Canım ya üzüldüm uyumamasina. Zor donemler biraz daha buyuyunce rahatliycaz ins.

Bende bir litre kaynar suya iki cubuk tarçın atip ilimasini bekledim ve ictim...acmiyim evet çünkü aksam yemeği yemedim

Aksam
...yesil mercimek yemeği
...sarma 3 adet
...havuç salatasi yoğurtlu

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeşilçay içiyorum. Akşamı kazasız atlattım. Birazdan uyuyacam sabah erken uyanirsam ve hava guzel olursa yürürum. Sabah zorisimbuldum un sayfasonda yarisa basliycaz tartilmam lazım. Iyi geceler gunlugum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…