🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

817E5D85-C9AE-4750-8BED-C280A1AA0BE3.jpeg
bunun üzerini 1 litre su içmek lazım:KK50:

Aslında bu gün çok az yedim biliyorum ve açım ama yemeyecegim. Bu akşam yemeğini ayırdım yarın yiyeceğim 😁

Gün olarak
Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
1 DL ekmek

Öğlen 3 gibi
2 yumurta
Domates

Su 3 lt geçmiştir

Spor 30 dk yürüyüş 30 dk bisiklet

Aslında bu gün çok az yedim biliyorum ve açım ama yemeyecegim. Bu akşam yemeğini ayırdım yarın yiyeceğim 😁

Gün olarak
Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
1 DL ekmek

Öğlen 3 gibi
2 yumurta
Domates

Su 3 lt geçmiştir

Spor 30 dk yürüyüş 30 dk bisiklet
İf için çok güzel bir menü afiyet olsun :KK19:ekmeğide azaltmışsın :KK5:

Aslında mantık olarak sabah ve öğlen sağlıklı olan her şeyden doyana kadar yemek. Şimdilik böyle iyi gidiyor 👌

Benim kvalidem hazırlıyor sağolsun. Geçen melemen ve salça yapmış. Ben bayramda kurutmalık yaptım. Fasülye biber patlıcan. Sanırım bu turşu yapacak ve bitecek.
Tembel ben :olamaz:
Ama çalışıyorsun kuzum kolay değil :KK19:afiyet Şifa olsun bereketi bol olsun :dua:
Allah izin verirse konserve fasülye yapacağım :kk77:
dolaba dolmalık biber koyarsam benden iyisi yok :KK5:

Ama çalışıyorsun kuzum kolay değil :KK19:afiyet Şifa olsun bereketi bol olsun :dua:
Allah izin verirse konserve fasülye yapacağım :kk77:
dolaba dolmalık biber koyarsam benden iyisi yok :KK5:
Sağol canım. Ben fasülye kurusunu çok sevdim. Bu sene 20 kilo kuruttum. Allah hepimizin güle güle yememizi nasip etsin.
Sana da kolaylıklar dilerim.

Şimdilik iyi gidiyor bakalım cuma günü göreceğim 😁
Dediğin gibi kilo verdikçe istemsizce azaltıyor insan. Bir süre sonra ekmeği keserim belki 😬
Vücut işte belli olmuyor bazen istiyor bazen istemiyor bazen onu dinlemek bazende kulak asmamak lazım :confused:
kilo alma verme sürecinden tek aldığım ders herkes kendi vücudu iyi tanımak ve analiz etmesi gerektiği hani eskilerin bir lafı var bizim burda çok söylerler herkes kendinin doktoru olmalı diye :KK37:çok denedik çok yanıldık çok teçrube ettik şimdi uygulama zamanı:kahve:

Ben konserve yapmıyorum kocaman dondurucum var:olamaz:onın içini dolduruyorum domates biber patlıcanlar vs ne varsa çok rahat oluyo kışın bi patlıcan ve kırmızı biber közleyip koyıcam bi de biber falan koyup bitircembir hafta sonda iZne çıkıcam o zaman yaparım Allah hepimize sağlıkla yedirmeyi nasip etsin

Vücut işte belli olmuyor bazen istiyor bazen istemiyor bazen onu dinlemek bazende kulak asmamak lazım :confused:
kilo alma verme sürecinden tek aldığım ders herkes kendi vücudu iyi tanımak ve analiz etmesi gerektiği hani eskilerin bir lafı var bizim burda çok söylerler herkes kendinin doktoru olmalı diye :KK37:çok denedik çok yanıldık çok teçrube ettik şimdi uygulama zamanı:kahve:
Öncelikle kişinin kilo vereceğine inanarak yola başlaması gerekiyor. Sonrası çorap söküğü gibi geliyor.

X