🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Çok güzel olmuş afiyet olsun 🤩 kekik çayı denemedim hiç nelere iyi gelir.

Hemen moral bozma canım ya öyle olacaksa haftada bir tartil. Bazen sebepsiz ödem vs. Olur elbette 😘

Olsun sen şişliğe takılma🤩

Afiyet olsun 🤩
Kekik çayı adet düzensizliğine iyi geldiğini diyetisyenim söylemişti benim malum günler yakın faydası olsun diye içiyorum
nette zayıflamaya sindirime iyi geldiği yazıyor

bende iştahımıda azaltıyor azıcık acı tatdından dolayı :rolleyes:
Bu gün çok geç kalktım hemen hazırlandım, eşim bıraktı. Tam inecekken çantamda su şişesinin kapağı gevşemiş pantolon ıslanmış ve ben son dakika farketmisim. Neyse kimse görmeden odama geçtim kurumasını bekliyorum ☺

Kahvaltım da acele ile hazırlandı. Pek estetik değil
Ama😔
Eki Görüntüle 2680627
İş yerine göre gayet iyi kuzum :KK19:sağlıklı olsun yeter:KK6:

Kekik çayı adet düzensizliğine iyi geldiğini diyetisyenim söylemişti benim malum günler yakın faydası olsun diye içiyorum
nette zayıflamaya sindirime iyi geldiği yazıyor

bende iştahımıda azaltıyor azıcık acı tatdından dolayı :rolleyes:

İş yerine göre gayet iyi kuzum :KK19:sağlıklı olsun yeter:KK6:
Sadece kekiği sıcak suya mi koyuyorsun peki. Ya aslında haftada bir içilir güzelmiş. Tam ileri yaş çayı. Menopoza yakın içince daha faydalı olur belki☺️

Sadece kekiği sıcak suya mi koyuyorsun peki. Ya aslında haftada bir içilir güzelmiş. Tam ileri yaş çayı. Menopoza yakın içince daha faydalı olur belki☺
Aynı yeşilçay gibi demleniyor çok beklememeye özen göster en fazla 5 dakika çünkü acı tadı çabuk çaya bırakıyor :KK66:

Son düzenleme:
Eşimin arakadaşı bahçeden getirdi baktım çoktu hatta marmelat yapayım dedin şu an recel olsun artık :KK53:
bu sene erken oldu :KK59: eşim çok seviyor benim pek aram yok :süslü:
Afiyetle yiyin canım. Reçel kahvaltıda çeşit oluyor iyi oluyor. Bizim bu sene gül ve vişne reçeli var.

X