🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Günaydın

Dünkü menüm

Sabah 12.30
2 yumurta az dom.biber 1 kaşık yulaf kepekli 1 kk peynirli menemen

Ara karpuz 4 çatal peynir

Akşam 20.00 1 dlm ekmek 3 kaşık patlıcan közleme 5 kaşık et sote salata yoğurt

Spor 15 dk yürüyüş
Afiyet olsun 🤩
Günaydın kızlar bugün moralim sıfır artı 2 kilo bi kaç gündür WC ye çıkamıyorum onun etkisi mi noldu anlamadım
WC ya da regl dir canım hiç moralini bozma
Bu sabah eksilerdeyim :KK6::KK5:
Günaydın :KK200:
👏👏👏
Ne güzel olmuş yeniden başlaman basarilar diliyorum :)
Hoşgeldin canım 🤗🥰

9A6A2827-7156-4ADD-9DC3-CE098E17F4BF.jpeg
peynirli,dere otlu,yulaf kepekli omlet ve kekik çayım

sakın moralini bozma yola devam :KK19: eğer WC den şubeleniyorsan kefir yada probiyotikli yoğurtlar iyi gelir,akşam öğününe kabak dahil etmeye çalış aralarda Kaysı yersen bu iş çözersin kuzum:KK6:
tamam canım haklısın bi şişlik var hissediyorum bu gün if tarzı yapayım dedim bakalım

Bu gün çok geç kalktım hemen hazırlandım, eşim bıraktı. Tam inecekken çantamda su şişesinin kapağı gevşemiş pantolon ıslanmış ve ben son dakika farketmisim. Neyse kimse görmeden odama geçtim kurumasını bekliyorum ☺

Kahvaltım da acele ile hazırlandı. Pek estetik değil
Ama😔
IMG_20200826_090300.jpg

Hoşgeldin canım öğretmenim bu sene kaçıncı sınıfa rehberlik edeceksin. Hadi canım bak okula az kaldı. Bir yerden başla sağlıklı beslenmeye. İnan yemeklerin sonu gelmiyor. Bak bana her gün yarın başlarım diye diye ne hale geldim. Hadi yarın tartilip startını ver🥰🤗😘

Aynen canım gece yatarken karar veriyorum sabah dikkat ediyorum
Gun içinde kosturmadan yorulup ne olursa yiyorum
Ama bir yerden başlamam lazım
Bu yıl 1. Sınıf canım kismetse
Memnun oldum canım. Ben de Gaziantepliyim.
51 yaşındayım. İki oğlum var.
Bursa/ Gemlik'te yaşıyorum.
Öğretmenim ( Edebiyat)
Şişmandim takimlarda 20 küsur verdim.
Zayifladiktan sonra bir beş kilo aldım onu verme gayretindeyim şimdi. İsminizdeki Antep' i görünce tanışmak istedim :KK68:
Kirmadiniz çok teşekkür ederim. Şu an 6. takimda liste dışı takılıyorum.

Çok menmun oldum canım
Ayrıca tebrik ederim süper kilo vermişsin
Darısı başımıza
Bizde 10.takimdayiz şimdi izinliyim izin her zaman kilo almak oluyor bizde takımda 116 kilo ile izne çıktım şimdi 126 civarındayken malasef

Bu gün çok geç kalktım hemen hazırlandım, eşim bıraktı. Tam inecekken çantamda su şişesinin kapağı gevşemiş pantolon ıslanmış ve ben son dakika farketmisim. Neyse kimse görmeden odama geçtim kurumasını bekliyorum ☺

Kahvaltım da acele ile hazırlandı. Pek estetik değil
Ama😔
Eki Görüntüle 2680627

Günü kimseye görünmeden kurtarmış din canım havalar sıcak kurursun:confused:
Bu arada afiyet olsun sağlıklı kahvaltı candir

Eki Görüntüle 2680626
peynirli,dere otlu,yulaf kepekli omlet ve kekik çayım
Çok güzel olmuş afiyet olsun 🤩 kekik çayı denemedim hiç nelere iyi gelir.
tamam canım haklısın bi şişlik var hissediyorum bu gün if tarzı yapayım dedim bakalım
Hemen moral bozma canım ya öyle olacaksa haftada bir tartil. Bazen sebepsiz ödem vs. Olur elbette 😘
günaydın canım regli geçen hafta bitti ödem ya da wc den şüpheleniyorum bi şişlik var hissediyorum
Olsun sen şişliğe takılma🤩
bu sabah 2 dilim çavdar ekmek 1 dilim hindi füme domates 2 dilim ince peynirle sandviç 1 haşlanmış yumurta 6 zeytin
Afiyet olsun 🤩

Aynen canım gece yatarken karar veriyorum sabah dikkat ediyorum
Gun içinde kosturmadan yorulup ne olursa yiyorum
Ama bir yerden başlamam lazım
Bu yıl 1. Sınıf canım kismetse

Çok menmun oldum canım
Ayrıca tebrik ederim süper kilo vermişsin
Darısı başımıza
Bizde 10.takimdayiz şimdi izinliyim izin her zaman kilo almak oluyor bizde takımda 116 kilo ile izne çıktım şimdi 126 civarındayken malasef

Canım inanıyorum yine azimle devam edeceksin.😘
Günü kimseye görünmeden kurtarmış din canım havalar sıcak kurursun:confused:
Bu arada afiyet olsun sağlıklı kahvaltı candir
Evet kimse görmedi. Kot giymiştim ve üst kısmı ıslanmış tam yeri :KK53: eşim şaşırdı nasıl farketmedigime, tabi bende . :rolleyes: neyse ki atlattım:KK76:

Çok güzel olmuş afiyet olsun 🤩 kekik çayı denemedim hiç nelere iyi gelir.

Hemen moral bozma canım ya öyle olacaksa haftada bir tartil. Bazen sebepsiz ödem vs. Olur elbette 😘

Olsun sen şişliğe takılma🤩

Afiyet olsun 🤩
tartılmıcaktım ama kendimde ağırlık hissettim ve şookkk yaşadım:olamaz:

X