🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

image.jpg
kurusu bu şekilde oluyor:KK66:

Dolmalık Patlıcan kurutmasi gibi, salatalığın içini oyup ipe ters dizerek asiyorsun ve güneşte kuruyor. Dolması çok lezzetli oluyor. Çok şükür Malatyaliyiz canım.

Sen nerelisin biraz kendini tanıtır mısın. Buraya gelenler genelde tanıdık olduğundan, tanışma merasimi yapmadık ☺
Lezzet göreceli bir kavramdır ama kışın çok lezzetli oluyor kuru dolma yedimi bilemiyorum onun en lezzetlisi salatalık oluyor :kk77:
Çok ilginç geldi şuan.severim değişik şeyleri.kuru dolmayı çok severim.belki bunu da denerim .ahh ah nerden nereye diyet omlet diyet yemek salata tarifleri olmalıydı burda :-)

Kendimi tanıtayım
Ben badem 35 yaşı da 2 çocuk annesiyim (6 4 )yaşındalar.ev hanımıyım şu an.doğumlardan önce 63 falandım.şimdi 78 .8 i gördüm em son.boyum 1.58. Haliyle bayağı yuvarlanıyorum.Pandemi süreci iyice bozdu düzenimi.ama artık evdeyim.şükür.inşallah hemen veririm kiloları.

Ben bu bayram eşimin memleketinde kuruttum biraz. Dolmanin kurutulmusunu seviyorum. Yazın taze olarak yapmadım desem yeridir.
benim çoçuklar sevmiyor :KK43: ben ve eşim Yiyoruz çokta severim kendim için kurutuyorum desem yeri kışın çok yaz sebzesi tüketmiyoruz çoçuklara dolmalık biberi yazdan koyuyorum dondurucuya arada ondan pişiriyorum ;(
59 kg olursam deneyeceğim inşallah merak ettim😁
:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

Çok ilginç geldi şuan.severim değişik şeyleri.kuru dolmayı çok severim.belki bunu da denerim .ahh ah nerden nereye diyet omlet diyet yemek salata tarifleri olmalıydı burda :-)

Kendimi tanıtayım
Ben badem 35 yaşı da 2 çocuk annesiyim (6 4 )yaşındalar.ev hanımıyım şu an.doğumlardan önce 63 falandım.şimdi 78 .8 i gördüm em son.boyum 1.58. Haliyle bayağı yuvarlanıyorum.Pandemi süreci iyice bozdu düzenimi.ama artık evdeyim.şükür.inşallah hemen veririm kiloları.
Dolma olayını kapatalım o zaman 😁

Yeniden hoşgeldin badem. Ben de 39.5:KK53: yaşında 40 demeye dilim varmiyor:olamaz: 2 çocuk annesi çalışan bir anneyim. Çocuklar 8 ve 6.5 yaşında.

Kendimi tanıtayım
Ölçülü yedikten sonra sağlıklı herşey diyettir tatlım :KK5:

benim çoçuklar sevmiyor :KK43: ben ve eşim Yiyoruz çokta severim kendim için kurutuyorum desem yeri kışın çok yaz sebzesi tüketmiyoruz çoçuklara dolmalık biberi yazdan koyuyorum dondurucuya arada ondan pişiriyorum ;(

:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:
bizim oralarda kurutmalık çok yapılır. Olmazsa olmaz. Allah güle güle yemeyi nasip etsin☺️

günaydın kızlarrrrrr sizleri burda görmek ne güzel

Sarayca Sarayca seni burda görmek ne güzel nasılsın çoluk cocuk nasıl

hiçbir zaman istikrarımızı bozmadan devam ediyoruz

ama eminim ki bu sefer son olacakkk
Canım arkadaşım iyiyim hamdolsun. Sen nasılsın oğlun nasıl. Kilo durumları nasıl 😬 ben bu sefer çok aldım ve inşallah bu sefer başaracağım 😀

X