🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

IMG_20200824_175121.jpg

Bu günlük spor. 👌

Bugünkü menüm
sabah 10 gibi sade kahve 1 tane maden suyu

11:00
1 yumurta beyaz peynir yulaf kepeği maydanoz İle omlet
6 zeytin
1 köz biber
domates kekik çayı

16:00 ara 1 Sade kahve 1 maden suyu
suda eriyen vitamin ve kemirdiğim ekmek köşesi:KK70:

19:00
1 büyük kase yoğurtlu kabak
salatalık içi (biz salatalığı kışın dolama Yapmak için kuruturuz bahçeden salatalık geldi ziyan olmasın diye içini çıkarıp kurutmak için astım içini yemek çok güzel oluyor akşam onu yedim )

bugün yürüdüm :KK6:suda Limonlu 1 litreye yaklaştı.

:nazar: :nazar:
Bugünkü menüm

6 zeytin
1 köz biber
domates kekik çayı

salatalık içi (biz salatalığı kışın dolama Yapmak için kuruturuz bahçeden salatalık geldi ziyan olmasın diye içini çıkarıp kurutmak için astım içini yemek çok güzel oluyor akşam onu yedim )

Afiyet olsun canım yine maşallahin var.🧿

Zaten salatalık kurutmayi bı bizim memleket biliyor. Bu bayram kayınvalidem salatalık çok olmaya başladı ne yapacaksak dedi. Ben de merak etme gerekirse dolmalık kuruturuz dedim. Demez olaydım ben gittim salatalık çok az olmaya başladı. Zar zor yemeye yetti 😬

:eek:

Zaten salatalık kurutmayi bı bizim memleket biliyor. Bu bayram kayınvalidem salatalık çok olmaya başladı ne yapacaksak dedi. Ben de merak etme gerekirse dolmalık kuruturuz dedim. Demez olaydım ben gittim salatalık çok az olmaya başladı. Zar zor yemeye yetti 😬
kışın çok güzel oluyor :kk77:bizim reşber getirtikce ziyan olmasın diye kurutuyorum:KK6:
salatalığın içini dut pekmeziyle ne yerdik :olamaz: :sus:
5 aydır minibüsü kullanmıyordum ama son 1_2 haftadır tembellik ettim. Ama yeniden eski tempoma döndüm ☺
Bende hiç kullanmadın en güzeli ya kendi aracın yada dediğin gibi diğer arternatifler:110:

Son düzenleme:
:eek:
kışın çok güzel oluyor :kk77:bizim reşber getirtikce ziyan olmasın diye kurutuyorum:KK6:
salatalığın içini dut pekmeziyle ne yerdik :olamaz: :sus:

Bende hiç kullanmadın en güzeli ya kendi aracın yada dediğin gibi diğer arternatifler:110:
Salatalık içine pekmez hiç denemedim ama güzel oluyordur. ☺️

Bugünkü menüm

6 zeytin
1 köz biber
domates kekik çayı

Salatalık kurutmak mı???Hiç duymamıştım.kışın nasıl tüketiyorsunuz?
Nere sizin memleket?

Salatalık kurutmak mı???Hiç duymamıştım.kışın nasıl tüketiyorsunuz?
Nere sizin memleket?
Dolmalık Patlıcan kurutmasi gibi, salatalığın içini oyup ipe ters dizerek asiyorsun ve güneşte kuruyor. Dolması çok lezzetli oluyor. Çok şükür Malatyaliyiz canım.

Sen nerelisin biraz kendini tanıtır mısın. Buraya gelenler genelde tanıdık olduğundan, tanışma merasimi yapmadık ☺️

X