🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Geçmiş olsun canım en kısa zamanda geçsin inşallah. Paşalar nasıl? Çalışmaya başladım mi? Kısacası görüşmeyeli hayat nasıl geçiyor

Burada hiç bir şey zorunlu değil. Birbirimize Moral motivasyon vermek, kilonuzu takip etmek için varız. Cuma klasik kilo bildirme günümüz. Onu da sirf nerede hata yaptığımızı anlayabilmek ve motivasyonu artırmak için bildiriyoruz.

yürüdüm geldim Kahvemi içip Dinlenip akşam yemeği için kollara sıvayacağım
Aha benim gibi spor sevmeyen biri daha
çok geçmiş olsun
burda zorunlu hiçbir şey yok herkes kendi sürecini daha iyibilir nerde kısması gerekir nerde gevşeceğini herkes kendi vücudunu dinleyerek yapmalı Maksat eğlenerek vücudumuzu tanıyarak Azıcıkta tisiplinli olarak bu süreci keyifli hale getirmek

Bu gün ikimizde tembellik etmedik

çocuklar iyi çok şükür biri 3e geçti, küçük de 1e başlıcak bu sene okul açılırsa tabi. çalışıyorum 2,5-3 senedir yine eski işime döndüm geri.
senin çocuklar nasıl?
aeben abla girmiyor galiba artık

spor deyince bende olay bitiyor

ne güzel 63e kadar inmiştim hipertiroidi olduğum dönemde. ameliyat sonrası hızlı bir şekilde 77ye çıktım. 4 senedir de 77-80 arası in çık yapıp duruyorum

İyi olmanıza sevindim. Benim çocuklar 5 aydır memlekette. Bu haftasonu getirmeyi düşünüyoruz. Benim de kızım 3. Sınıfa geçti. Oğlum 1. Sınıfa başlayacak. Yaşları aynı çocukların

aeben ben de özledim

ne güzel 63e kadar inmiştim hipertiroidi olduğum dönemde. ameliyat sonrası hızlı bir şekilde 77ye çıktım. 4 senedir de 77-80 arası in çık yapıp duruyorum
Verirsin yine. Spordan çok yediklerimize dikkat etmek daha önemli bence. Sen sağlıklı yiyeceklere başla bak nasıl güzel kilo vereceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…