🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Merhabalar
Ben de bugün başladım :)78.8 i gördüm dün sabah.
Hamileliklerimde çıkmıştim bu kiloya.vee şimdi bebek yok...

Yarın sizin omletten yapayım diyorum :)
Herkese kolay gelsin !
Hoşgeldin canım. Kilo vermeye niyetlendiysen kısa sürede verirsin. Omlet yap çok begeneceksin. En güzeli doyurucu olması

Bu gün kahvaltımı fotograflamadim

Sabah
2 yumurta
2 kaşık yulaf kepeğibirz tuz
1 kaşık zeytinyağı ile omlet
Peynir
Zeytin
Salatalık
3 küçük sucuk parçası

Hoşgeldin canım. Kilo vermeye niyetlendiysen kısa sürede verirsin. Omlet yap çok begeneceksin. En güzeli doyurucu olması
Hoş buldum canım.
Niyetliyim inşallah vericem.

Sabah omletle başladım.doydum evet :)

Aralıklı oruç tarzı yapıyorum 3 gündür.iyi gidiyor şükür.

Sen neler yapıyorsun.kaç kilo verdin.
Boyun kaç .
Ne çok soru sordum

Ben de İF tarzı beslenmeyi şimdilik devam ettiriyorum. Sabah öğlen yiyeceğim akşam yemeyecegim. Bu sistem bana iyi geldi. Akşam kacamaklarim bitti çok şükür. Aslında daha geçen çarşamba başladım 75.7 kg ile.

G guziss35 canım nasıl geçti, misafirin vardı.
Canım annemler gelmişti kız kardeşime geçmişlerdi tekrar bana geldiler yarın akşam gidecekler biz de eşimle bugün dışarı çıktık baya yorulmuşum hafta sonu çok düzenli değildim ana bol bol yürüdüm yarın hafif beslenmeyi düşünüyorum belki if yapabilirim ya da ona benzer

İf -aralıklı oruç aynı değil mi?
Sen de yeni başlamışsın. :)
Hedefine hemencik ulaşırsın inşallah canım.

Hosgelmisler annenler. Ben en son covit görülmeye başladığında gördüm annecigimi. Gitmeye kıyamıyorum ne olur ne olmaz yaşlılar benden bulaşma ihtimali olabilir. Çocuklar da babaannesinde Mart sonlarında gönderdik. Arada gidip görüyorum ama hafta sonu gidip getireceğiz çocukları.

Hafta içi yediklerini telafi edersin nasılsa. İyi akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…