🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

bugün itibari ile çekilmiş fotoğraflarım oturan boğa ve ayaktaki boğa kendimle dalga geçme çok seviyorumama 4 5 ay sonra böyle olmicak tabiki tabiki

Eklentiler

• $20130207_152506.jpg
    181,2 KB · Görüntüleme: 85
  • $20130207_152541.jpg
    205,7 KB · Görüntüleme: 77
bugün itibari ile çekilmiş fotoğraflarım oturan boğa ve ayaktaki boğa kendimle dalga geçme çok seviyorumama 4 5 ay sonra böyle olmicak tabiki tabiki

canım benim de böyleydi
hiç sıkma canını
bende uygun bir zamanda resim gösteririm

canım benim de böyleydi
hiç sıkma canını
bende uygun bir zamanda resim gösteririm

beklerim canım zaten senin topiğinide takip ediyorum :) bu fotoları kendim çekmeye çalıştım... eşime diyeyimde yüz hariç boydan çeksin sonra zayıflayıncada çekerim korum inşallah.

evet sevgili günlük bugün sabah kahvaltımı çok güzel yaptım 2 kibrit kutusu kadar peynir 5 tane yeşil zeytin marul ikitelli çeri domates. ağrı hissi 1 adet ceviz yedim ve yeşil çay ile form çay içtim su zaten ben gerektiği kadar içiyorum sütümü olsun diye öğlen yemeğinde yarım porsiyon tavuk sote ve bir kase çorba içtim ekmek yok arada ise 1 adet havuç yedim akşam yemeğinde ise nohut var salata ve dohuk yerimakşam ise 1 adet meyve yerim bu kadar

bu gun beden kitle indeksi ölçen bir internet sitesinden kitle indeksine baktım 73 kiloya dusunce beden kitle indeksine göre aşırı kilolu oluyorum yani obezlik den çıkıyorum 60 kiloya indikten sonra ise normal kiloya düşmüş oluyorum. artık acilen zayıflamam lazım. çünkü kendime olan güvenim yerine gelmesi gerek.

Iki kasik bulgur ve alti kasik nphut bol salata ve ayran aksam yemegim bunlar

Suana kadar cay haric aksam yemeği dışında bişey yemedim ama yemekte kalan salatayi yemeyi dusunuyorum

teşekkür ederim arkadaşlar, evet kalan salatayı yedim artık bu saatten sonrada bir şey yemem uyuyacam çünkü

sabah 7 den 8 e kadar yürüdüm hızlı tempo ile. daha sonra sabah kahvaltısında 5 zeytin bir kibrit kutusu kadar peynir 2 çeri domates biz siyah turp yarısı yedim. arada 1 adet ceviz yedim yedim mutfagi temizledim

Son düzenleyen: Moderatör:
sabah 7 den 8 e kadar yürüdüm hızlı tempo ile. daha sonra sabah kahvaltısında 5 zeytin bir kibrit kutusu kadar peynir 2 çeri domates biz siyah turp yarısı yedim. arada 1 adet ceviz yedim yedim mutfagi temizledim
daha sonra çamaşırları astım yeşil çay içtim kahve içtim daha sonra yarım saat kadar arkadaşlar ile gezinti yaptık akşam yemeğinde ne de dünden kalan nojut ve az pilav 1 bardak ayransaat 8 gibi adet kivi şimdi ise bir form çay ve yeşil çay karışımı içiyorum bugünlük bu kadar

Yok artik 78.9 mu gördüm hadi canim
Sabah yürüyüş une cikcam su iciyorum su an saat 7.21

kahvaltıdan önce 2 adet ceviz yedim kahvaltıda ise dünkü yediklerimin aynısı yani peynir zeytin domates turp ve tereyağlı pişmiş az yumurta ayrica su ve çay biraz sonra da yeşilçay çiçeğim

Bunlar benim marul sogan ve canım sardunyam. Büyük sardunyam biz izindeyken balkondan düşmüş geldigimde yoktu cok uzuldum cok seviyprdum cicegimi. Neyse kucugu buyuyor nasilsa. Bunlari neden mi koydum, bunlar bu güzel havada beni mutlu etmeye yetiyor. Hayattan zevk almak icin birmilyon nedenden biri iste...

Teşekkür ederim osibuleb. Bir orta boy havuc yedim. Birazdan kahve yada form cay icerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…