🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kahve ictim ama süt ile ictim 300 ml sut. Biraz fazla oldu ama neyse kızıma bol süt olur insallah. Aksama balik ve salata dusunuyorum.

akşam alabalık kızartılmış 1 adet ve bool salata su eşliğinde artık akşam ara öğün yemem yada kalan salatadan yerim ve su çay yeşil çay içerim, ben içecekleri şekersiz tüketiyorum

hem kilo hem bebeğimin yaş günü çizelgesini kullanamıyor muyum acaba bir tane yaptım bakayım olmuş mu?

vayyyy süper olmuşta :) ikisini birden nasıl eklerim acaba neyse yöneticilere bir ara sorayım :))))

Bugun yuruyemedim kahvalti 2 yumurta 5 adet zeytin 2 ceri domates arada 2 ceviz ysilcay oglen et haslama az pilav salata yogurt ara yok aksam mantar kavurma salata nohut daha sonra bir ara daha yapmayayim cunkuu yarin tartilcam kilo almiyim

eveeeet bugün bildirim günüm sabah tartıldım

GEÇEN HAFTA KİLOM : 81.1 KG
BU HAFTAKİ KİLOM : 79.2 KG
GİDEN KİLO : 1.9 KG ( BU İYİ AMA HEDEFİM 79.00 KG İDİ OLSUN BUDA FENA DEĞİL.....

şimdi yürüyüş için kalkmıştım ama dışarıda şiddetli yağmur yağıyor, bende evde leslie sansone ile ile 3 mil egzersizi yapcam... bu arada akşam yemekten sonra başkaca bir şey yemedim, yeşilçay su ve siyah çay içtim sadece :)))

GİDEN KİLO : 1.9 KG ( BU İYİ AMA HEDEFİM 79.00 KG İDİ OLSUN BUDA FENA DEĞİL.....

şimdi yürüyüş için kalkmıştım ama dışarıda şiddetli yağmur yağıyor, bende evde leslie sansone ile ile 3 mil egzersizi yapcam... bu arada akşam yemekten sonra başkaca bir şey yemedim, yeşilçay su ve siyah çay içtim sadece :)))

sarayca yarışı sen kazandın o zamannnnn:nazar::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:
kutlarım şekerimmmm:KK19::KK19::KK19:

sarayca yarışı sen kazandın o zamannnnn:nazar::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:
kutlarım şekerimmmm:KK19::KK19::KK19:

canıııım bana moral veriyorsun çoook teşekkürler ama daha 5 kg gitmedi 75 olunca gitmiş olacak ve 75 kg da gene foto koycam :)) bakalım kim önce foto koyacak, :))

sabah leslie ile 25 dk spor yapabildim, 3 mil olan 45 dk. idi çok sıkıldım, 25 dk. anca dayandım, ama yeterince terledim, zaten göbeğimi strec ile sarıyorum. duş aldım giyindim ve tekrar tartıya çıktım veee 78.7 kg ama ben genede 79.2 kg baz alacağım :) çünkü bir dahaki haftaya daha çok kilo vermiş olurum :KK52: ....
iş yerine geldim, evde hazırladığım 2 kaşık lor, 2 çeri domates, 4 yaprak marulu yeşil çay eşliğinde güzeeel bir kahvaltı yaptım.... inanılmaz ama lor peyniri acayip tok tuttu. gerçi bim de aldığım lor tam yağlı diyor, diğer peynirle kalorisi nasıl bilmiyorum ama tok tutması ve yeterince tuzsuz olması kafi, bundan sonra lor u tüketmeyi düşünüyorum.....

bir şey farkettiniz mi? son bir haftadır ekmek ve türevlerini yememişim, ve hakikatende kendimi çok tok hissediyorum, gerçi pilav yediğim oluyor, ama ekmeği hayatımdan çıkartmayı düşünüyorum, her zaman tabi :)) karatay diyetine benzemiş diyetim, :KK1:En Büyük KK

:nazar::nazar::nazar: maşallah.tebriklerrr.bende 1.9 kg verdim ama benimki 10 günde.senin çok güzell.ha böylee devamm.:KK34::KK34:

teşekkür ederim blackseea.. artik devam yilmak yok...
öylen orman kebabı vardı ondan yedim bir kasede çorba içtim arada 2 adet ceviz bir kase yoğurt yedim

aslında resim yüklemek istedim ama yükleyemedim yükleyemedim bu akşam malesef çörek yedik neyse telâfi edilir bu sabah lor peyniri çeri domates ve marul yedim öyle kuru fasülye pilav yoğurt vardı bol su yeşil çay ve çay içtim bu kadar

bazen telefonda yazmayip konuştuğundan dolayı yazılarında hata oluyor kusura bakmayın

aslında resim yüklemek istedim ama yükleyemedim yükleyemedim bu akşam malesef çörek yedik neyse telâfi edilir bu sabah lor peyniri çeri domates ve marul yedim öyle kuru fasülye pilav yoğurt vardı bol su yeşil çay ve çay içtim bu kadar

bazen telefonda yazmayip konuştuğundan dolayı yazılarında hata oluyor kusura bakmayın

bugün herkeste bir kaçamak olmuş aama en fazlası bende galiba:KK37::KK37::KK37::KK37:

üzülme arkadaşım yılmak yok yola devam :)

dün akşam eşime çörek yaptım gene, ondan önceki günde kalan hamur vardı ziyan olmasın diye, birde tarhana çorbası vardı, ben çorba içtim sonra karnım doymayınca lor peyniri aldım, 2 kaşık kadar onu yedim. çöreğin yanında eşime tulum peyniri koymuştum, ondanda 1,5 kaşık yedim (dolu kaşık) sonra doymadım tabi iki turp yedim, sonra 2 avuç elma kurusu yedim sonra dayanamadım ve 3 adet şeker (onların adı neydi ya sert sütlü olanlardan) ağzımda eriterek yedim sonra baktım ben iflah olmuycam yatayım bari dedim ve yattım :)))

sabah kalktım saat 7.30 ve hava çoook güzel ama ben geç kalkmışım neyse, yürüyemedim tabi, sabah kahvaltıda 1 çeri domates, 2 kaşık lor, 4-5 adet marul yeşil çay eşliğinde yedim öğlene kadar 1.5 litre su içtim, k.validem 11 gibi aradı, kızı uyuttum öğlen gelme uyanır çocuk dedi, bende eşimi aradım eve gitmeyecekmişiz dedim, eşimde yanıma geldi ve öğlen eşimle yemeğe gittik, 1 porsiyon döner ve salata yedim ( ekmeksiz) sabah yürüyememiştim ama eşimle yaklaşık 40 dk yürüyüş yaptık sahilde, gerçi hızlı tempoda olmadı ama genede bana iyi geldi hava çok güzeldi çünkü :)) (bu öğlen böyle olması gayet güzel oldu)

Dun sabah lor marul ara yeşilçay oglen kabuska ve cacik aksam 1 adet mercimekli kofte marul ve havuc.
Bugun sabah lor yumurta zeytin turp yedim arada simdi yani 5 biryerde cay ve yesilcay iciyom

dün akşam 2 kabak kapuska yedim bir havuç yedim sabah yine lor peyniri yumurta yeşillik yedim arada sütlü neskafe içtim ayrıca yeşilçay ve beşi bir yerde çay içtim bu kadar

Aksam tavuk izgara bol salata arada meyve yedim bu oglen ve dun sabah yürüdüm daha doğru su hergun yuruyorum. Yazmayi unutuyorum

eveeetttt bu gün kilo bildirimim :))))
GEÇEN HAFTA :79.2
BU HAFTA :78.1
FARK : 1.1 KG BU İYİ BİR ŞEY :))))

offf bayadır yazmamışım. pazartesi yani dün sabah yürüyemedim uyanamadım sabah
-lor peyniri 2 kaşık
-marul 5-6 adet
-çeri domates 2 adet
yeşil çay 2 lt su (öğlene kadar)
öğle
-kızartılmış orta boy ala balık
-ezogelin çorba 1 kase yedim
-öğleden sonra arkadaşın mevlüdü vardı, pilav 5-6 adet sarma 2 adet ince sarılmış tatlı, ayran yedim offf çok kötü, akşam ise kendime karnıbaharı haşladım yoğurtla yedim 1 kasede tarhana içtim amaaaa eşim ve kayınvalideme karnıbaharı kızartmıştım ya ınlar fazla yemeyince onların tabaklarınıda sildim süpürdüm... ve çoook moralim bozuldu lavoboya gittim ve :KK51:......daha sonra az meyve ile günü kapattım :) çok mu yemişim az mı karar veremedim

bu sabah gene
-2 kaşık lor

5-6 marul
2 çeri domates yeşil çay eşliğinde, şuan zaten kahvaltım önümde hala devam ediyorum ama 700 ml su tüketilmiş durumda bu arada sabah gene yürüyemedim hem uyanamadım bahanemde yağmur yağıyordu :) akşama telafi etmeliyi...

Son düzenleyen: Moderatör:
eveeetttt bu gün kilo bildirimim :))))
GEÇEN HAFTA :79.2
BU HAFTA :78.1
FARK : 1.1 KG BU İYİ BİR ŞEY :))))

offf bayadır yazmamışım. pazartesi yani dün sabah yürüyemedim uyanamadım sabah
-lor peyniri 2 kaşık
-marul 5-6 adet
-çeri domates 2 adet
yeşil çay 2 lt su (öğlene kadar)
öğle
-kızartılmış orta boy ala balık
-ezogelin çorba 1 kase yedim
-öğleden sonra arkadaşın mevlüdü vardı, pilav 5-6 adet sarma 2 adet ince sarılmış tatlı, ayran yedim offf çok kötü, akşam ise kendime karnıbaharı haşladım yoğurtla yedim 1 kasede tarhana içtim amaaaa eşim ve kayınvalideme karnıbaharı kızartmıştım ya ınlar fazla yemeyince onların tabaklarınıda sildim süpürdüm... ve çoook moralim bozuldu lavoboya gittim ve :KK51:......daha sonra az meyve ile günü kapattım :) çok mu yemişim az mı karar veremedim

bu sabah gene
-2 kaşık lor

5-6 marul
2 çeri domates yeşil çay eşliğinde, şuan zaten kahvaltım önümde hala devam ediyorum ama 700 ml su tüketilmiş durumda bu arada sabah gene yürüyemedim hem uyanamadım bahanemde yağmur yağıyordu :) akşama telafi etmeliyi...

maşallah canım:nazar::nazar::nazar:
kutlarımm:nazar:
bende seni merak ediyordum nerelerdesin diye
menüye gelince arada olur sıkma canını sakın

X