🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Offf sarma yedim sabah tartildim veee berbat 81.8 kg insan bir günde 1.3 kg alır mı yaaaaa

offff yaa neden böyle oluyor bilmiyorum ama habire yiyesim var spora başladım bakalım nasıl devam edebilir miyim ama yesemde diyetime kaldığım yerden devam edeceğim çünkü çok kararlıyım
hakikaten diyet yapmak çok zor yapan arkadaşlara başarılar diliyorum aç kalmak zor

ahh ahh.siz benim kaçamakları duysanızzz....şuan bile 1 koca kase mısır patlattım yiyorum.5-6 tanede balık kırakerinden aldım kızımın elinden:KK43:

arkadaşım biz ne yapacağız ya böyle hep kaçamak kaçamak nereye kadar dikkat etmemiz lazım

Ne var ne yok bi bakayim dedim bu sabah 81.4 kg artık
gulsem mi aglasam mi bilemedim :KK37:

Ne var ne yok bi bakayim dedim bu sabah 81.4 kg artık
gulsem mi aglasam mi bilemedim :KK37:

ah arkadaşım.ne olacak bizim halimiz.nerde hata yapıyoruz biz.bu arada bebeğiniz nasıl iyidir inş.işiniz nasıl gidiyor.ben ümitliydim sizden aslında.işe başlayınca çabuk verirsiniz diye.:KK50:
:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

ah arkadaşım.ne olacak bizim halimiz.nerde hata yapıyoruz biz.bu arada bebeğiniz nasıl iyidir inş.işiniz nasıl gidiyor.ben ümitliydim sizden aslında.işe başlayınca çabuk verirsiniz diye.:KK50:
:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Sorma arkadasim iş yerinde gayet iyi diyet gel gör aksam olunca ne bulursam yiyorum. Bundan dolayı kilo alıyor um. Teyzesi kizim hasta bu aralar sordugun için tskler
Ama hala kararliyim verecem bu kilolari

YETER YETER ARTIK! SARAYCA KENDİNE GEL, KALK SİLKELEN sen zayıfladın daha önceki dönemlerde, hatırla evlenmeden önce 70 kilodan 53 kiloya düşmüştün hemde mart da başlayıp ağustosun başlarında son bulmuştu diyetin.... şimdi de Gayet güzel diyet yapabilirsin..... hadi bakalım neredeyse 2 ay kadar önce açtığın bu sayfaya hergün yedim gene yedim off gene kilo almışım gibi saçma sapan yazılarla doldurmuşsun... tabi seni ciddiye alıpta pek kimdese girmemiş sayfana eeee tabi kim bu halinle ciddiye alırki seni... hiç kilo vermemişsin ki! hadi bakalım artık kendine gelme zamanın geldi. artık kilo verme zamanın geldi.....

tarih.... hedef kilo .... verilen kilo... düşünceler
05/02/13 81.1 kg 81.1 kg artık bu gün son yeter kesin diyete
başladım vermeyen ne olsun :)))

12/02/13 .... 79.5.................................................................................

19/02/13........78.0.................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
evet bugün spora başladım sabah 1 saat geri yürüdüm p spor aletleri ile spor yaptım sabah kahvaltısında az peynir bikaç tane zeytin yedim

öğleden sonra saat 2 gibi lahana haşladımyedim akşam da aynı yemekleri yedim

sabah kalkıp sporumu yaptım, bir saat yürüdüm ve belediyenin spor aletleri ile spor yaptım, kahvaltıda peynir zeytin ve 2 ceviz yedim, öğlen iş yeri yemeği yerim, akşamda salata ve evde hangi yemek olursa ondan az bişi yerim, bende artık meyveyi azalttım çünkü meyvede kilo aldırıyor fazlası tabi,haaaa unutmuşum yazmayı ben artık salı günleri bildirim yapacağım. bu günde tartıldım ama yazmayayım. neyse ya dayanamıyorum yazayım hadi uzuuuuun zamandır ilk defa 70 li rakamları görmek çoook güzel bir şey, 79.9 kg bu gün tartıda çıktım... yupppiiiii en son doğumdan önce görmüştüm :)

sabah kalkıp sporumu yaptım, bir saat yürüdüm ve belediyenin spor aletleri ile spor yaptım, kahvaltıda peynir zeytin ve 2 ceviz yedim, öğlen iş yeri yemeği yerim, akşamda salata ve evde hangi yemek olursa ondan az bişi yerim, bende artık meyveyi azalttım çünkü meyvede kilo aldırıyor fazlası tabi,haaaa unutmuşum yazmayı ben artık salı günleri bildirim yapacağım. bu günde tartıldım ama yazmayayım. neyse ya dayanamıyorum yazayım hadi uzuuuuun zamandır ilk defa 70 li rakamları görmek çoook güzel bir şey, 79.9 kg bu gün tartıda çıktım... yupppiiiii en son doğumdan önce görmüştüm :)

tebrikler canım
kutlarım:KK9::KK9::KK9:

tebrikler canım
kutlarım:KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim...

kahvaltıyı yazmıştım saat 10 gibi yeşil çay, ve 1 adet ceviz yedim, öğlen ise 7-8 kaşık (lokmam) etli nohut, 3 kaşık pirinç pilavı (bu kaşık dediğim tam dolu değil lokmam yani ağzıma sığacak kadar aldığım miktar) yedim. turşu vardı, turşuyu hiç almadım. sonra eve gittim eşim yemek yedi ıspanaklı katmer ( inanırmısınız hiiiç canım istemedi, onunla beraber oturdum ve 1 bardak ayran içtim, şimdi yine işteyim ve 1 bardak bim marketin sattığı form çaylardan içiyorum. akşamda yazmaya çalışırım, haaa bu arada bu gün bana hiç olmayan bir pantolonumu rahatlıkla giyebildim :) bu güzel bir durum :))))

evdeyim şekersiz çayımı yudumluyorum :)) hava çoook güzel, balkon kapısı açık, k. validem balkonda çay ve sigara içiyor, keyif yapıyor yani, birazdan bende balkona çıkarım, belki az sütlü bir kahvede alırım, kızım nerede mi? canımıniçi o benim, uyuyor şimdi,
akşama kurutulmuş taze fasülye kavurması, yoğurt ve salata menü belli oldu, geç vakitlerdede 1 adet portakal yada mandalina yada muz yada elma yerim :)))

X