🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Maşallah bebeğine, acaba sütün mü azalıyor dedim ama daha küçükmüş, zaten 10 aydan sonra onlara süt ara öğün gibi geliyor, emzirdikçe artar hiç telaşlanma olur mu,
Yaa az once burdan bir arkadas emziren anne diyet listesi verdi bana. Biraz ordan yararlancam. İnsallah fayda görürüm. Dedigim gibi sütüm var ama inmiyor bende anlamiyorum. Mesela indiği zaman yutkunmaya yetisemiyor ama oncesinde baya cebellesiyoruz. Belkide yorgun oldugum icin

En guzeli ya bende değişik seyler denemeye çalışıyorum bu sene
Bir değişik salata da bende gelsin.
Yani belki yaygındır ama ben yeni keşfettim.
Brokoli haşlanır
Rokalar el ile bölünür kabaca
Ayrı bir kapta dövülen sarımsak bol limon ve zeytinyağı ile karıştırılıp salataya eklenir..üşenmezsen brokolilerin yaprak bölümlerini önce bu sosa batır çıkar sonra sosu dök.

Rokanın hafif acılığı brokolini hafif sasılığını kokusunu bastırıyor.efsane oluyor.hem de çok doyurucu. 😋😋😋

Gel tabi, tanıyalım mı seni😃

Çok ilginç, ama diyetten olduğunu sanmam, aksine daha sağlıklı besleniyorsun bol duyu yeşilliği yemeni tavsiye ederim

Aslında spor yapılırsa 5 kilo bile fark eder sporsuz 8 kilo bence, ben 10 kilo verdim sanırım 1 bedenden biraz fazla oldu 🤭
Tabiki tanitayim kendimi :emir_bebek:ben pembis 24 yaşındayım adıyamanda yaşıyorum 3 aylık bir oğlum var taze anneyim anlayacağınız :anne:emziriyorum oğlum sadece anne sütü alıyor amacım sutum kesilmeden dengeli sağlıklı beslenip kilo vermek çünkü kilo almaya çok yatkın bir insanım boyum 1.58 bekarken 68 den 53e düştüm 4 ayda diyet ve sporla yani kilo verme konusunda vücudumu tanıyorum sonra evlilik hamilelik derken şuan 59 kilo oldum doğumum sezeryan olduğu için sarkmış bir göbek bana hediye kaldı 🙁günlük 1 mil leslie yapıyorum 15 dk göbek egzersizleri henüz yapamıyorum dikişlerim çok taze yürüyüş desem bebisi bırakacak kimse yok amacım tekrar 53 olmak sizinle beraber insallah🤗

Tabiki tanitayim kendimi :emir_bebek:ben pembis 24 yaşındayım adıyamanda yaşıyorum 3 aylık bir oğlum var taze anneyim anlayacağınız :anne:emziriyorum oğlum sadece anne sütü alıyor amacım sutum kesilmeden dengeli sağlıklı beslenip kilo vermek çünkü kilo almaya çok yatkın bir insanım boyum 1.58 bekarken 68 den 53e düştüm 4 ayda diyet ve sporla yani kilo verme konusunda vücudumu tanıyorum sonra evlilik hamilelik derken şuan 59 kilo oldum doğumum sezeryan olduğu için sarkmış bir göbek bana hediye kaldı 🙁günlük 1 mil leslie yapıyorum 15 dk göbek egzersizleri henüz yapamıyorum dikişlerim çok taze yürüyüş desem bebisi bırakacak kimse yok amacım tekrar 53 olmak sizinle beraber insallah🤗
Hoş geldin canım ❤️
Bu arada yeni gelen tüm arkadaşlar hoş geldiniz 🤗inşallah hepberaber sağlıkla hedef kilolarımıza geliriz 🤲🏻

Hoşgeldin tekrar😃 kısa zamanda kurtulacaksın kilolarından inşallah 👍

X