🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

afiyet olsun 😊

ben acıkırsam su içiyorum .alıştım arrık gece açlıklarına.ama miden bulancak seviyeye gelirsen 10 tane falan leblebi yiyebilirsin.ya da yoğurt kaşıklayabilirsin.ya da yoğurdun içine leblebi atabilirsin .en güzeli hiç yememek tabi :))
sütün gelmiyor dedin ya nasıl göğsün taş gibi mi oluyor.
Yok canim mastit olmuyor. Sertlesme olmuyor. Emiyor emiyor boş emiyor süt baya sonra iniyo. Yani bazen 20 dkyi buluyor bakmistim

Selam kızlar bende geleyimmi araniza 🥳
Gel tabi, tanıyalım mı seni😃
Yok canim mastit olmuyor. Sertlesme olmuyor. Emiyor emiyor boş emiyor süt baya sonra iniyo. Yani bazen 20 dkyi buluyor bakmistim
Çok ilginç, ama diyetten olduğunu sanmam, aksine daha sağlıklı besleniyorsun bol duyu yeşilliği yemeni tavsiye ederim
Sarayca kaç kiloda beden farkediyor.
Yani 5 kilo da bı beden düşüyor muyuz?
Aslında spor yapılırsa 5 kilo bile fark eder sporsuz 8 kilo bence, ben 10 kilo verdim sanırım 1 bedenden biraz fazla oldu 🤭

Gel tabi, tanıyalım mı seni😃

Çok ilginç, ama diyetten olduğunu sanmam, aksine daha sağlıklı besleniyorsun bol duyu yeşilliği yemeni tavsiye ederim

Aslında spor yapılırsa 5 kilo bile fark eder sporsuz 8 kilo bence, ben 10 kilo verdim sanırım 1 bedenden biraz fazla oldu 🤭
Benim aklima gelen sey acaba süt yaglaniyorda bu yuzden mi hemen gelmiyor. Yani sonucta süt icinde olmasi gereken herseyden yiyorum. Ön süt azalıyor son sütmü çoğalıyor diyorum

Hoşgeldin canım, enerjini yüksek gördüm, hiç düşürme bu enerjiyi, 2 haftada 2-3 kilo gayet iyi ne kadar verebiliriz ki, haftalık 1-1.5 kg en ideal senin kilona göre, menülerini paylaşmaya başla o zaman 😀
Hadi inşallah o zaman :))

Sabah
2 yumurta
2 3 marul
3 4 dilim beyaz peynir

Öğlen
Türk kahvesi
7 badem

Akşam
Yoğurtlu yulaf yanına da tahilli kahve içmiştim 5 gibi felan 7 de eşim yemek yiyecekti spagetti yapmıştım çok severimde:))) bi kaseden az yedim yaa dayanamayıp şuanda vicdan azabı çekiyorum 😄😄

Hadi inşallah o zaman :))

Sabah
2 yumurta
2 3 marul
3 4 dilim beyaz peynir

Öğlen
Türk kahvesi
7 badem

Akşam
Yoğurtlu yulaf yanına da tahilli kahve içmiştim 5 gibi felan 7 de eşim yemek yiyecekti spagetti yapmıştım çok severimde:))) bi kaseden az yedim yaa dayanamayıp şuanda vicdan azabı çekiyorum 😄😄
Afiyet olsun ❤️ zamanla daha güzel olur menülerin, 😃

Cennet hurmasi yedik kizla. Yarim yemis oldum :)
Afiyet olsun canım, meyve ve yanında yoğurt ya da süt tavsiye ediliyor, sanırım insülin direnci olanlar için kan şekerini meyve aşırı yükseltiyormuş, yoğurt ya da süt ile beraber yersen dengeliyormuş 😃

Ayrıca acıkman normal akşam yemeğin hafifti, sen mideni güzelce doyur tabi sağlıklı olanlardan, akşam protein salata yoğurt çok doyurucu oluyor ama sebze pek doyurmaz yanına 2 dl kadar buğday ekmeği alabilirsin, sağlıklı yediğin müddetçe kilo vereceksin hiç çok yedim diye endişelenme olur mu, salataların bol bol olsun, o mide doysun ki başka abur cubur gözün gitmesin :KK15:

Afiyet olsun canım, meyve ve yanında yoğurt ya da süt tavsiye ediliyor, sanırım insülin direnci olanlar için kan şekerini meyve aşırı yükseltiyormuş, yoğurt ya da süt ile beraber yersen dengeliyormuş 😃

Ayrıca acıkman normal akşam yemeğin hafifti, sen mideni güzelce doyur tabi sağlıklı olanlardan, akşam protein salata yoğurt çok doyurucu oluyor ama sebze pek doyurmaz yanına 2 dl kadar buğday ekmeği alabilirsin, sağlıklı yediğin müddetçe kilo vereceksin hiç çok yedim diye endişelenme olur mu, salataların bol bol olsun, o mide doysun ki başka abur cubur gözün gitmesin :KK15:
Sen böyle yazdıklarını okuyunca aklıma Ausencia Ausencia geldi 😢

Salata yapamadim bu aksam ya. Cocuklar firsat vermedi. O tabagi bile dura dura yedim 😂😂

X