🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Zaten 5. Ay listesini bu gün yapacağım canım ve hep birlikte 5. Aya başlayacağız bu 4. Ay bittiği için kaydetmedim
Aa tamam o zaman:))
Evet güzel ama dün 500 Gr eksiydim ya insan bi şaşırıyor, bana az yemek yaramıyor
Brokoli yemiştin di mi
O da karnabaharailesi den ertesi Güne şişlik yapar diye biliyorum.
Bence haladan dolayi odem tuttun
Cunku bende oek vermemis gozukuyordum 2 gun once ölctum kendimi 2 ser cm incelmistim
Sen aynen devam et haftaya muthüsli bir rakam
Gelecek
süper
Ödem kesin yoksa brokoli yapmamıştır her halde hani yesem derdim dün çok yedim diye, neyse haftaya kaldı 64 ler
2 cm ne demek resmen 0.5 beden belki 1 beden süper incelme
Brokoliden kesin
Başlangıç 69

Güncel 68.4

Giden 600gr

Çok açım kahvaltı yapmam lazım.
güzel gitmiş.
bu saate kadar yapmadın mi
İnşallah arada oluyor huzursuzluğu
Geçmiş olsun canım.
sabh kahvaltısı müsli , öğlen ton balığı iki dilim ekmek , diyet kraker ve limonlu soda bugün ki menüm ama tüp bebek vitaminleri kullandığım için veremiyorum bi türlüü
Hayırlısıyla sonuçlansın inşallah
Bende gerginim. İki bebeyi de cok fena hirpaladim
Sakin ...kendine iyi davran.bebelwre deöp onları.gıdıkla.büyüyünce yapamayacağız evet arasira bu hale de geldiğimiz bellidir.

Aijoo

Nayırrrr eşine ölçülerini aldırma lütfen lütfen lütfen
Kendin al ya da alma.kadınların kendi mahremiyetleri olmali tatlım.eşinin yaninda kendini kötü hissedersin.o da öyle hisseder.

Canım vitamin kilo yapmaz iştah açtığı doğru ama dikkatli beslenirsen kilo almaz verirsin
yapıyor canım ya nerdeyse 1 yıla yakın kullanıyorum 56 dan 64 kiloya çıktım ve çok şişkinlik yapıyor . 2 ay kullanmayıp ara verdiğim dönemde 3 kilo vermiştim . Aynı doktora gidenler olarak whatsapp grubumuz var vitaminleri kullanan arkadaşlarda aynı şeyi söylüyor.

Ya brokoli ya regl yoksa yemedim güzeldi bu hafta

O zaman Yemene yine de dikkat etmelisin, biliyorsun hamur tatlı bunların bize hiç bir yararı olmuyor

Eve geldim birazdan salata hazırlayacağım, balık yapacağım, bu gün markette kuruyemiş alayım bu gün cuma nasılsa dedim sonra aniden vazgeçtim madem bu hafta çok gitmedi kilo, haftaya kadar dikkat edeyim de biraz eksi rakam göreyim

Çok iyi yapmışsın canım .

Merhabalar herkeseee
Bu sayfada olduğuma gore benimde kilo vermem lazım evet
Bugün üye oldum çünkü böyle biseye ihtiyacım var kilo vermek için ve kk o acıdan en iyisi sanırsam
Her neyse kısa keseyim benide araniza alsanız ya :")
Boyum 165 evlenmeden önce 75 kilo idim evlendim 10 kilo aldım sonra hamilelik vs 90 kilo çıktım 2 haftadır diyet spor leslie felan yapmaya çalışıyorum 2 haftadır sadece 2 3 kilo verebildim. Şuanda güncel 88 kilo. Hedefim 65

Hoşgeldin canım, enerjini yüksek gördüm, hiç düşürme bu enerjiyi, 2 haftada 2-3 kilo gayet iyi ne kadar verebiliriz ki, haftalık 1-1.5 kg en ideal senin kilona göre, menülerini paylaşmaya başla o zaman

Menüm
Sabah12.30
24 zeytin (çok küçüktüler)
2Tk bal 2 çatal peynir maydonoz 1ceviz

Ara 16.00 gibi mısır parmağı 2 3 su br kadar 1 dilim elma

Aklam 18.45
4 kaşık pirinçli ıspanak yemeği
Yoğurt küçük acı turşu

Şu 1.5 lt
Spor 1 saat yürüyüş

11 Aralık 2020 menusu
Saat 12.00
Bol malzemos menemen
2 3 dilim ekmek (kizlarla ortak)

3 tane ekler (!)
Nescafe 2 bardak

16.00
Turk kahvesi
Kuru meyveler dünkü gibi

18.30 karnabahar manti

Bu gün menüm
Sabah

Eki Görüntüle 2737753

Akşam
çocuklardan kalan balık ve salata da yendi
Eki Görüntüle 2737751

Su 2 lt

Spor 15 dk bisiklet

Afiyet olsun

Afiyet olsun canım cok Güzel, ekmek yemiyorsun herhalde, biraz Karatay diyetine benzemiş bu hafta böyle devam edersen 69 lar çok çok yakınında olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…