🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Hmm ben sizi takip ederdim bdv'dan böyle takıntılı olduğunuzu bilmezdim. Psikolojik olarak rahatsız ediyorsa diyet sizi tabiki yapmayın. Üzüldüm....

Hmm ben sizi takip ederdim bdv'dan böyle takıntılı olduğunuzu bilmezdim. Psikolojik olarak rahatsız ediyorsa diyet sizi tabiki yapmayın. Üzüldüm....
Sanırım farklı birinden bahsediyorsunuz bdv de hiç konu açmadım yıllardır bir diyet kısır döngüsünün içindeyim ve bununla uğraşıyorum bu aralar

İyiyim kuzum kilo aldığım için tekrar bi diyet yapayım dedim ama yok yapamıyorum artık bi psikologdan yardım aldım bakalım şimdilik öncelikli amaç Yiyeceklerle barışmak zaten tartılmıyorum da üç haftadır falan uygulamaya çalışıyorum kural çok basit acıkınca ye doyunca bırak  ilk başlarda aşırı şekilde abur cubur yedim kıtlık psikolojisi ile şimdi biraz normale dönüyorum sanki aman be bende böyle kalayım diyorum artık bütün hayatım bu oldu ya

merhaba arkadaşlar benimde aklımadaydı biliyo musun saraycam içşmden geçiyodu hep bende 2,5 aydır diyetisyene gidiyorum 8 kilo verdim ramazan ayının sonuna kadar gidip bırakıcam arıtık diyetisyeni daha sonra kendım dikkat ederek devam edicem en son 68,4 tüm bu hafta kontrolüm var bakalım ne kadar verdim

canım ufak adımlarla başlaaaaarsan olurrrrrrrr

ayda 1kg gitsin ama temiz gitsinnnnn

yediklerini yarıya indirerek yap

kısıtlama yapma kısıtlama yaptıkçaaa daha çok yersinnnn

yasminim öyle yapmalıyım yoksa 80 e ramak kaldı, beslenme alışkanlıklarımı kökten değiştirmezsem eğer bu döngü böyle devam edecek

umarım işe yarar canım, bir ara ikimizde ne güzel veriyorduk , stres yapmadan yavaş yavaş vereceğiz artık başka çıkarı yok ..

canım hoşgeldin, çok güzel vermişsin maşallah. aynen devam güzişim, düzenini hiç bozma, sonra alınan kilolar hop diye geliyor maalesef.

CuteMom sanırım karıştırdığım bu üye. Onu da ekleyelim de dedikodu olmasın. İsimler aynı ya karıştı. O zaman hepimize kolay gelsin :)
Bende dedım noluyoruz Buarada bende sunu yazayım, bende kılo konusunda cok takıntılıyım.
Hayatımda 2 kere dıyet yaptım bırınde 34 bedene dusmek ıcın yaptım ve saglıgım bozuldu , safra kesemı aldırmak zorunda kaldım .
Diğeri ise son dogumumdan sonra 40 . gunlukken dıyetısyene ve spora basladım. 84 ıle doguma gırmıstım , 74 ıle dıyete baslamıstım. 60 kılodayken dıyetı bıraktım , sonra 57 fılan dustum ozel bısı yapmadan. Ancak bu ara gene kılo aldıgımı dusunuyorum 60 kıloya cıkmıs olabılırım. Ikıncı dogumdan sonraalt bır gobek kaldı bende, sımdı 3 kıloda almıs olsam dırek oradan aldım gıbı . Ama durumu kabullenmekten baska caremde yok

Zayıflama oluyor da o göbek gitmiyor ya. 60 gayet iyi ama hiç germeyin kendinizi

Zayıflama oluyor da o göbek gitmiyor ya. 60 gayet iyi ama hiç germeyin kendinizi
Ve alt gobek kaldı, 57 ye kadar dustum hep vardı tabı hacmı farklı ama anladıgım kadarıyla opr. gıtmez o gobek mı sarkmıs gobekmı ne desem bılemedım

Ve alt gobek kaldı, 57 ye kadar dustum hep vardı tabı hacmı farklı ama anladıgım kadarıyla opr. gıtmez o gobek mı sarkmıs gobekmı ne desem bılemedım
Millet kırmızı biber jeli kullanıyor pepper jel farmasinin ben deniycem kilo verdikten sonra işte bu kalan sarkıtları toparlıyormus siz de deneyebilirsiniz. Gerçi benim daha çok var kilo verip sarkmama

evet yeniden bir gayretle basladim diyete. bu gun gayet guzel gecti. ayrica yuruyuse basladim. Ilk gun icin basarili 10 uzerinden 10 veriyorum kendime :)

evet yeniden bir gayretle basladim diyete. bu gun gayet guzel gecti. ayrica yuruyuse basladim. Ilk gun icin basarili 10 uzerinden 10 veriyorum kendime :)
günaydın canım ilk günün güzel geçmiş tebrik ederim istersen beraber yapalım yediklerimizi sporumuzu yazalım haftada bir tartı günü eskisi gibi ne dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…