🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

hep aynı sıkıntıdan geçtik kuzum,bende 63 lere dayanınca ve son iki pantolonumada giremiyecek hale gelince dank etti
sende kafaya koyduysan asla vazgeçme,bir kere yaptın yine yaparsın
bak yazda geliyo :skandal:
canim cok tesekkur ederim. en azindan hemen farkedip onlemini almissin.

darisi basima biraz daha dikkat etmezsem, yaz geldi diye iyice salarım.
bakalım simdi dikkat edersem gec kalmis sayilmam. Bu azimle hazirana 60 olma ihtimalim bile var :)

dün neler yedim

sabah
peynir
zeytin
domates

öğlen 3 erik

akşam
2 yumurta
peynir
zeytin
2 dl tb ekmeği

su 2 lt
spor yok

günaydın canım, ya söyle 2-3 kg ödem olsun moral bulayım :)
sen nasılsın nasıl gidiyor diyet. spor yapıyor musun, ben hala başlayamadım.
😊😊3cocukla spor oldum kaldım zaten ne sporu ..mekik cekmem gerekiyor tek sıkıntım gobegım başka hıcbıryerımde sıkıntı yok...pzartesı gobek hareketleri ne ve plank a baslıycam bir aylık...zaten diyette te son bir ayım..olur kendını diyet psıcolojosıne sokma tuzlu da yıyorum yglıda ben sadece porsiyon kuculttum ..sbh cok yedıysem aksam az yedim ..mısfırlıkte kacırdıysam evde yemedim...bir gun cok yedıysem ıki gün az yedim Boyle Boyle gıttı kılolar .kendıni yormadn sıkmadan agır tempoyla gideceksin inşaAllah..elinde sonunda gidecek o kılolar

😊😊3cocukla spor oldum kaldım zaten ne sporu ..mekik cekmem gerekiyor tek sıkıntım gobegım başka hıcbıryerımde sıkıntı yok...pzartesı gobek hareketleri ne ve plank a baslıycam bir aylık...zaten diyette te son bir ayım..olur kendını diyet psıcolojosıne sokma tuzlu da yıyorum yglıda ben sadece porsiyon kuculttum ..sbh cok yedıysem aksam az yedim ..mısfırlıkte kacırdıysam evde yemedim...bir gun cok yedıysem ıki gün az yedim Boyle Boyle gıttı kılolar .kendıni yormadn sıkmadan agır tempoyla gideceksin inşaAllah..elinde sonunda gidecek o kılolar
gayet güzel bir yol izlemişsin canım, tebrik ederim,

hakikaten 3 çocukla spor yapıyor musun diye sormak abes oldu :rolleyes: zaten her anın ayakta, tahmin edebiliyorum.

Bir iyi bir salmış durumdayım 5 gün sıkı diyet spor yaptım 2 gün hepsini heba ettim istikrarlı olamıyorum malasef canim

Kızlar bir merhaba diyeyim ben bıraktım diyet işlerini yoksa sıyırıyorum şimdilik önceliğim bu yeme bozukluğuyla baş etmek
Tabiki kilo aldım :110::110:

yeme bozukluğu dediğin nedir? saati saatine yememek mi? sağlıksız şeyler yemek mi? konunu okudum. pek yeme bozukluğun yok gibi,
Hayır sürekli diyet düşünmek bunu düşünmekten işlerini yapamaz hale gelmek bazen tıkınırcasına ne bulursan yemek bazen çok yediğin için pişmanlıktan ötürü kusmak yeme krizleri ve kısır döngüler bunlardan kurtulmaya çalışıyorum

selam saraycammm nasılsın
sen azimli bir insansın canını sıkma
çok da diyet psikolojisine girmee
çok güzel motive ederim.ama kendime yok.
krizantem canım seni görmek güzel. nasılsın?
ben bir başlayıp bir bırakıyorum, bu sabah çok kızdım kendime 72.6 kg çıktım ve acil ne yapabilirim moduna girdim, hadi bismillah deyip başladım bakalım devamı gelecek mi...

Kızlar bir merhaba diyeyim ben bıraktım diyet işlerini yoksa sıyırıyorum şimdilik önceliğim bu yeme bozukluğuyla baş etmek
Tabiki kilo aldım :110::110:
canım hoşgeldin nasılsın? nerelerdesin?
benim de senden kalır yanım yok, yeme bozukluğu , sabah öğlen iyi akşam aşırı yüklenme sonucu aldım kilo, bakalım bu günden itibaren daha dikkatli olacağım :)

X