🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bugün düzenli bir menü olmadı kızlar en azından sağlıklı diyelim pazartesi bismillah diyelim salı annem çok israr etti oraya giderim ellinden nasıl kurtulacağım onu bilmiyorum

Bugün düzenli bir menü olmadı kızlar en azından sağlıklı diyelim pazartesi bismillah diyelim salı annem çok israr etti oraya giderim ellinden nasıl kurtulacağım onu bilmiyorum
Sağlıklı olması güzel annene gidince neler olur bilmiyorum ama senin kararında yiyeceğini biliyorum

Çok güzel afiyet olsun
Sagol kuzum
Akşam
Uskumru
Salata
1 lokma tahinli helva
4-5 tane gofret ( bu hiç olmadı)
kendi hatamızı kendimiz söyleriz
Baskasina gerek yok
Baliktan sonra benimde canım bir tatli cekti ki sorma
Üzümü abartmış olabilirim
Abim yemek yaptıracak orda yiyelim dedi uzun zamandır aile yemeği yemedik annemde bugün çok ısrar etti meçburen gidiyorum
Cok ozledim ailecek yedigimiz yemekleri
Annende hastaydı moral olur ona
Hepiniz bi arada
Sen yine bisekilde dengelersin kuzu
Bu haftaki hedefim sabit olmak
bencede süper olur
Hastanedir,yemektir
Koruyabilirsen on numara bes yıldız

Şu hastalıkları atlatalım gönül rahatlıkla yemekler yiyelim inşallah çok ısrar ettiği için gidiyorum yoksa hiç kıyamıyorum İnan Burda vakka sayısı artı söylentisi var

Kilo verince biraz şımardık ama hakettik ya ne var ki üzümde afiyet olsun

Şu hastalıkları atlatalım gönül rahatlıkla yemekler yiyelim inşallah çok ısrar ettiği için gidiyorum yoksa hiç kıyamıyorum İnan Burda vakka sayısı artı söylentisi var
Her yerde arttı canım, önümüz arkamız sobe Allah sağlık versin, mesafeli oturursunuz inşallah bir şey olmaz

500 veririz tabi canım, ama ben persembe bi detoks yapabilirim, muz süt yapayım bir de onu deneyeyim
İns bi aksilik olmazsa bende katılırım
Ama süt beni sisiriyor
Belki kefirle katılırım sana
Daha 3-4 kilo vermeni tavsiye ederim yavaş yavaş kendini sıkmadan
Birliktvericez
Yalniz bacaklarım bugunlerde hic hosuma gitmemye basladı
Yavas vermek istememin bi sebebi de bu zati
gerci istedemde veremiyorum yavas gidiyo zati iyide oluyo galiba
Bahara kadar hedeflerimize ulasmis oluruz ins
Tok karna 65 olmak fazlasini gormemek hedefim

Mesafeli durmaya çalışın annecinle
Birsey olmaz ins
Arkadaşlarımı filan cok ozledim inan
Ama insan ailesiyle de bi yere kadar uzak duruyo iste

Bahara kadar inşallah ulaşırız hedefimize aslında bende tok kıyafetle 62 olsam bana yeter gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…