🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

vayyyyy kaçıncı sayfalara düşmüş günlükcüğüm :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: slm mahzencim, geçen hafta tartılmadım, bu pazartesi yani 23.12.2013 kilom 81,4 kg başlangıç kg ise 64... yani toplamda 17,5 kg almışım 31. haftadayım :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: birazdan senin sayfana bakacağım, umarım iyi kilo vermişsindir...

vayyyyy kaçıncı sayfalara düşmüş günlükcüğüm :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: slm mahzencim, geçen hafta tartılmadım, bu pazartesi yani 23.12.2013 kilom 81,4 kg başlangıç kg ise 64... yani toplamda 17,5 kg almışım 31. haftadayım :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: birazdan senin sayfana bakacağım, umarım iyi kilo vermişsindir...
canım 17.5 biraz fazla olmuş gibi ama kalan zamanlarda dikkat ederek telafi edersin, ilkinde kaç kilo almıştın canım?
ben de valla bir ileri bir geri gidip geliyorum.. parlak bir tablo çizemedim:KK6:

esma canim seni gordugume sevindim. yillardir gormedigim bir arkadasimi gormek gibi bir sey. iyiyim hamdolsun. kilo ile cebellesiyorum. :KK43:

sen nasilsin?
Bende seni gordugume mutlu oldum canım benim elhamdülillah ıyıyım bende kılo ıle cebellesıyorum
3.üncüyü dogurdum..bır kızım oldu
Rbbım kolaylıklar versın

Bende seni gordugume mutlu oldum canım benim elhamdülillah ıyıyım bende kılo ıle cebellesıyorum
3.üncüyü dogurdum..bır kızım oldu
Rbbım kolaylıklar versın
masallah bebislere. ee artik bundan sonra fit anne olmaliyiz. tabi ben 3. sen 4. yu düşünmüyorsak :)

yarin vira bismillah deyip basliycam diyete bakalim bu sefer istikrarli olabilecek miyim :)

masallah bebislere. ee artik bundan sonra fit anne olmaliyiz. tabi ben 3. sen 4. yu düşünmüyorsak :)

yarin vira bismillah deyip basliycam diyete bakalim bu sefer istikrarli olabilecek miyim :)
Rabbim benim acımdn olmayanlara versin benımkıler hep suprızden cıktı..bu sefer rbbıme sıgındım dua ediyorum olmaz ınsaAllah bir DHA..
Sen basarmıyacaksın da kım basaracak...sonuna kadar ınanıyorum..rbbım kolaylıklar versin .takıpteyimm.
72 73 kıloyla basladım
Sımdı 64 olmak üzereyim 5 leri ucundan gordüm mu tamamdır...
İkımızde tekrardan fıt anneler olacagız

Rabbim benim acımdn olmayanlara versin benımkıler hep suprızden cıktı..bu sefer rbbıme sıgındım dua ediyorum olmaz ınsaAllah bir DHA..
Sen basarmıyacaksın da kım basaracak...sonuna kadar ınanıyorum..rbbım kolaylıklar versin .takıpteyimm.
72 73 kıloyla basladım
Sımdı 64 olmak üzereyim 5 leri ucundan gordüm mu tamamdır...
İkımızde tekrardan fıt anneler olacagız
saglikla büyüsünler evlatlarin.
senin de masallahin var azimlisin. masallah guzel kilo vermissin. kisa zamanda 50 leri gorecegine inaniyorum.

ayrica soylediklerin motive etti beni. tesekkur ederim.

saglikla büyüsünler evlatlarin.
senin de masallahin var azimlisin. masallah guzel kilo vermissin. kisa zamanda 50 leri gorecegine inaniyorum.

ayrica soylediklerin motive etti beni. tesekkur ederim.
InsaAllah canım beraber gorecegız...bak burası senin basarı oykun bır kez daha bu oykuyu yazabilirsin. Benim motive etmeme ıhtıyacın yok...emzırırken DHA kolay ınan bende emzırıyorım hıc sıkıntı cekmedım ..kızım bir yasında..
Bol bol emzır hıc korkma sutun azalmaz hatta DHA da cogalacak gör bk

InsaAllah canım beraber gorecegız...bak burası senin basarı oykun bır kez daha bu oykuyu yazabilirsin. Benim motive etmeme ıhtıyacın yok...emzırırken DHA kolay ınan bende emzırıyorım hıc sıkıntı cekmedım ..kızım bir yasında..
Bol bol emzır hıc korkma sutun azalmaz hatta DHA da cogalacak gör bk
benim sipa 5 yasinda emzirmiyorum. :)
bu gunlugu ilk actigimda emziriyordum ve faydasini gördüm. emzirirken kilo vermek cok daha kolay. mucize gibi bir şey

X