🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

O zamanda koklaya koklaya tadına bakacağız
Ah keşke yapabilsem, benim kaçamaklarım çok fena oluyor öyle böyle değil, zaten normal yemeyi başarabilsem ara öğün olarak meyve kuruyemiş kararınca yetim ama bir yedim mi offf gerisi bir geliyor pir geliyor

Benimde mutfakta kuru dolma var eşimi bekliyorum çoçuklar yesin öyle gideyim az kaldı korumada hiç değilse tadına bakacağız
Kac gundur aklimda ya
Kurularım var evde de benden baskasi cok oyle sevmez
Acaba kavursam mi tuketsem
Bisey yapar mi kizlar
Sende yarin 1 tane yesen nolur ki
Oyyy kuzum ya yemediğine iyi etmişsin hafta sonu ye ama haftada bir ödül ver kendine, hiç bir şey olmaz, ertesi gün tartılma ama
Yarim ceviz verdi esim
Onuda geldi kizim yarisini bana ver dedi
Afiyet olsun bundan sonra daha yavaş gider, sakın azaltma yediklerini, korumaya geçince çıkmaza girersin, hep bunlar tecrübe yaşadıklarım
Offf nasıl olcak saraycam ya
Zinciri kırdık mı olacak diyodum ama

Efser seninle VKİ ler aynı 26.4
ne guzel denk gelmis ya
Ahhh keskem
Bende yanınızda olaydım
Olacak onurda bir şekilde teçrübe edeceğiz
Ayy ins
Ay hadi gelsin o günler artık, insanın verdikçe veresi geliyor, bazen diyorum 62 yeter sonra 58 olsun diyorum sonra 55 neden olmasın diyorum,
Ha ha hem korur hemde ufak ufak veririrz Allah nasib ederse
Hele bi 58 olalım

yemesem daha iyi geldi biz kuru biber patlıcan haşiar kavuşuruz güzel olur bazıları sarmısaklı yoğurtla yer ben sade terçih ederim seninde VKİ az kalmış benim eski tartı beni bir ara 70 gösterdi onun kafasına uysam şimdiye bitmişti

Canım bence gayet iyi gidiyorsun, daha ne olsun
Efser kelebeği bekleyelim mi eşitlensin VKİ ler

Kendimizi ne zaman iyi hissedersek o zaman bırakalım bence kiloya takılmayalım şahsen ben bu halimi de beğeniyorum

Bizde aynen oyle canım
Bol soganla kavururuz
Biberin o halini cok ozledim yaparsam cok mu yerimki dayanamama ona
Canım bence gayet iyi gidiyorsun, daha ne olsun
Efser kelebeği bekleyelim mi eşitlensin VKİ ler
kız yok beklemeyin
Zar zor veriyoruz şurda
Ben yetiseydim iyiydi ama o da mümkünsüz gidisatta görüldüğü üzere
Kendimizi ne zaman iyi hissedersek o zaman bırakalım bence kiloya takılmayalım şahsen ben bu halimi de beğeniyorum
Yaaa evet bende olsam bi 65 kendime bayılırım
Begen tabisi

Aklıma düşürdün yazın çok kurttum yapayım kararında yersek faydası bile olur kalbimiz aynı atıyor o da aynı olsun

Sen yetişirsin bize

Bekleyelim sanırım 1 kilo kaldı demi
Ayol yok ne 1 i 3 kilom var beklenir mi
Siz korumaya gecince bikac haftaya gelirim yaniniza

Aklıma düşürdün yazın çok kurttum yapayım kararında yersek faydası bile olur kalbimiz aynı atıyor o da aynı olsun
Yap yap bende bayılırım hafif acılı şöyle miss gibi
Ben takılmıyorum çünkü bu halimiz 10 20 30 kilo önceki kilomuzdan evla bunu bile korusak bize çok şey kazandıracak
Evet ya Allahm yatip kalkip şükrediyorum
Küçük cadı bana kahve yapmış
Oyy yerim onu
Benimkide alıştı
Dün kendim yaptim diye kendini attı yerlere
Bi ikinciyi daha icmek zorunda kaldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…