🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Afiyet olsun canım, tek öğün bana zor geliyor arada olur ama her zaman uyabilecek misin
Regl dönemimde tek öğün yapamayabilirim. mesela şuan 4 gün kaldı iştahım açıldı şeker isteği tavan. bu süreçte ve regl iken kendimi tutamazsam 2 öğün yapacağım. Ama tek öğün bana uyuyor. midemi uyandırmağım sürece açlık hissetmiyorum. su ile kahve ile bitki çayı ile bastırıyorum . zaten öğlende acıkan biriyimdir hep. Sadece bu yöntemle deneyebiliyorm diyeti. Çünkü akşamları ve gece çook acıkıyorum kendimi tutamayıp yine bozuveriyorum 59 u görene kadar bu sekılde olsun diyorum en azından

Anlıyorum seni, bize ne nasıl iyi gelecek kendimiz daha iyi tecrübe ediyoruz,
bende diyete ilk başladığımda evde yemek yemeyip akşam yemeğini saat 15.00 gibi iş yerinde yiyordum, çünkü evde yersem açlık krizlerini bastıramam diye tedirgindim, şimdi çok şükür alıştım. Hedefe ulaşana kadar, bir şekilde idare edeceğiz

Bencede beyaz eşya gibi, biraz şansına, diyetisyenle tartı aynıysa için rahat etmiştir,

Harika ya afiyet olsun, bu gün 1 wasa kalmıştı onunla bile mutlu oldum, yok kahvaltılarda yiyeceğim ya, sade yumurta peynir hiç çekilmiyor
Diğer öğünleri ayak üstü geçiştirebiliyorum ama kahvaltıyı geçiştirmiyorum tabağım dolu olacak Diyetten öncede kahvaltıyı hep dolu dolu yapar diğer öğünleri geçiştirirdim benim atışrımalarım işi bozardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…