🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

E süper ya hem yürüyüş hem pilates canım çok gençsin varsın 6 ayda ver kilolarını, 3 ayda 30 kilo çok fazla, sağlığından olma sakın,

Tabak doluydu beni ikindiye kadar yol alır
yarın diyetisyen randevu aldım bakalım yarın diyetisyen şaşıracakmı merak ediyorum uzun zamandır görüşmüyoruz
Şaşırır tabi sasirmaz mi
Eve geldim zeytin yaptım yemek yemeye vakit olmadı
Oyyy ellerine sağlık kuzum
Afiyetle yemek nasib olsun ins
Ya sıkma tabi benim 1.1 kg artım ve ne ka mutluyum
cumaya tarti bize surpriz yapacak ins
Ondan boyle yapiyor

İyi günler canım vakit bulamadım kahvaltıya, bu gün tek öğün olsun madem

Olsun hem artılarda gider boylece
Sifa olsun

Ben alıştım artık pazartesi artılarına cumaya dikkat edersem güzel bi eksi olur zannımca

aynen öyle yapıcam bu sefer şok diyet şeklinde değil kesinlikle:)ozaman dahada küçüktüm 17 yaşındaydın onun bilinçsizliği:)
Sağlıklı beslenirsen hem kilo gider, hem yüzün vücudun sarkmaz. İnan o şok diyetleri yapsan ayda 6-7 verirsin belki ama aylar veremezsin, vücut korumaya alıyor kendini, ama sağlıklı beslenip spor yapsan zaten ayda 4-5 verirsin düzenli olarak tercihin ne olur

No no no
Bİzde linc yok
Bildiğimiz dogrulari birbirimize yardımcı olmak, daha sağlıklı kilolar vermek
En onemlisi hooop geri almamak icin yardimlasmak,destek olmak adına paylaşıyoruz
Yoksa no linc

Memnun oldum , ortak yanımız olarak kilo verip geri almak diyebilriim Ben 26 yaşındayım , Polikistik over 'im var ciddi şekilde insülin direnci var şeker ilacı kullanıyorum. Doktorum bunu kullan gayet iyi kilo verirsin demesine rağmen gram veremedim. Oysaki insanlar yemesine dikkat etmeden bile verebiliyorlarmış Evliyim çocuğum yok. Bir dış gebelikten ameliyat geçirdim mayıs ayında. diyet ve spora baslamısken ameliyat girince işin içine tekrar aldım kiloları. Bebiş denemeleri olmayışı psikolojimin bozulmasına neden oldu. üstünden 6 ay geçince dedim artık kilo vermeliyim. 68 kiloyum boyum 1.55
Gardolaptakilerin hepsi bana küs :)
Diyetimin 6.günündeyim 65.80 olmuşum bu sabah. Yavaş vericem sanırım ama pes etmek istemiyorum artık

Sende çok gençsin canım, bebiş için erken belki kendiliğinden olur kilo verirsen ben kızımda tedavi görmüştüm doğduktan sonra diyet yaptım kilo verdim ve bir baktım oğluma hamileyim

Akşam menüm
1 kase mercimek çorba
1 porsiyon sarma
2 ceviz
2-3 çatal kabak tatlısı

Su 1 lt kadar
Spor 30 dk bisiklet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…