🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Tekrar gece aşırı yemeleri başlayacak diye tedirginim, ama pes etmeyeceğim, bu huyundan tamamen vazgeçeceğim, yıllardır yapmadığım kabak bisküvi tatlısı yaptım azıcık kabaktan yedim ve kesinlikle yemeyeceğimden emindim ama maalesef yedim, bu 3 gün çok dikkat etmeliyim

Efser sabah evden çıkmadan tartılıp, diyetisyenle fark olacak mı, merak ettim, ama diyetisyen kıyafet vs. Düşürüyor, kilonu söyledikten sonra düşmemiş halini de sorarsın olur mu

Son düzenleme:
Herkes uyudu mu, daha kahve yapacağım

Mutfak öylece duruyor toplamadım daha, o kadar uğraştım tatlı yaptım eşim ve ben yedik sadece, çocuklar sevmemişmiş bundan sonra verecem ellerine bisküvi ne uğraşayorsun tatlıyla

Eveeeet bu 3 gun dikkat etmeliyiz
500 gram hedefimiz var Başarabiliriz

Ayy o kadar ugras yap birde sevmedik lafini bende duyunca ayni seyi diyorum
Bol sekerliyse kabak ben severim bana ver bayila bayıla yerim
Yeni aldığım damla sakızlı kahve mi iciyirum simdi bende denedim
Fena degil

Ayy o kadar ugras yap birde sevmedik lafini bende duyunca ayni seyi diyorum
Bol sekerliyse kabak ben severim bana ver bayila bayıla yerim
Yeni aldığım damla sakızlı kahve mi iciyirum simdi bende denedim
Fena degil
Aynen ya yapmıycam artık madem yemiyorlar
Afiyet olsun, ben cesaret edip alamıyorum damla Sakızlı, sevmeyebilirim

aminnn inşallah rabbim hayırlısını versin sağolun

İnşallah canım, vereceğin 10 kilo sabırla 2-3 ayda halledersin, belki tedavisiz kendiliğinden bebeğine kavuşursun, ben hem diyet hem ağır spor yapıyordum 2.5- 3 aylıkken farkettim hamile olduğumu
aaa ciddimisin yaaa ben de varya hamileyimdir diye yürüyüş bile yapmıyodum güya düşcek korkusuyla ahaah. demek birşey olmadı bebişe yaa ne güzel

aaa ciddimisin yaaa ben de varya hamileyimdir diye yürüyüş bile yapmıyodum güya düşcek korkusuyla ahaah. demek birşey olmadı bebişe yaa ne güzel
Ben kilo vermeye ve stressiz olmaya bağlıyorum, mucize gibi bir şey, onca uğraş tüp bebek ile ilk doğum, henüz lohusalık yeni bitmişti regl dönemini doğal olarak bilemiyordum ondan anlayamadım. İnşallah sende bu güzel duyguyu yaşarsın

ben de geçen pazardan kabak aldım o kadar canım cekıyordu ki aşerdım resmen ama ttuttum kendımı çorbasını yaptım bal kabagı corbası

ben de geçen pazardan kabak aldım o kadar canım cekıyordu ki aşerdım resmen ama ttuttum kendımı çorbasını yaptım bal kabagı corbası
Helal olsun sana, ben uzun zamandır şeker tüketmiyordum, bu gün olan oldu, yarın yepyeni bir gün telafi edeceğime inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…