🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

canım maaslesef kilo almaya meyilliyiz, bırakınca maşallah hemen geliyor kilolar, doktora fazla gelmiş olabilir 4 ayda 5 kilo ama bence bizim bünyemize göre çok normal, düşünüyorum da ben 1,5 ayda 3.5 kilo aldım hem de hiç bir geçerli mazaretim yokken
aman allahım inanamıyorum kendime.. demek ki artık bu gidişe derhal dur demem gerekiyor

Son düzenleme:
Haklisin yasimutsuz, yemenin sonu yok. Ilk hamileligimde cok abartmistim yemeyi. Bunda daha iyiyim. tsk ederim.

Mahzencim kendine güven, bu iş hiç de zor olmayacak goreceksin.

Haklisin yasimutsuz, yemenin sonu yok. Ilk hamileligimde cok abartmistim yemeyi. Bunda daha iyiyim. tsk ederim.

Mahzencim kendine güven, bu iş hiç de zor olmayacak goreceksin.

maşallahhh güzel arkadaşımaa

seni üzmek istemiyorum ama
hani eşimle ilgliproblem yaşadığımı söylemiştim sen de eşinin yardıma ihtiyacn var demiştin ya
haklısın haklıydın
kördüğüme döndük valla

eşimle devamlı kavga ediyoruz
evde huzur kalmadı

kilo veremedi
çok kötü görünüyor ve kndi de farkında

giysilerinin altından göbeği görünüyor

sen nasılsın bebiş nasıl
oğlun nasıl
bebişin cinsiyeti ne

Canım kavga etmeyin nasilsa bir gun kocan sağlığı etkileneceginden kendiliğinden baslar diyete.
Bizler iyiyiz tsk ederim. Seni tekrar görmek güzel. Sevgiler canım.

Son düzenleyen: Moderatör:
sabah erkenden yola çıkacağız, biraz önce baktım kiloma ve 70.8 kg (28.09.2013---18 hafta 0 günlük):18::18:evet tatilde dikkatli olmalıyım, yeniden 80 leri görmek istemiyorum, hadi bana iyi yolculuklar, ... sevgiyle kalın...

sarayca, naber canım, sanırım dönmüşsündür artık, nasılsın, bebişler nasıl? özledik seni..

Slm lamekan tsk ederim bebiste bende iyiyim. Sen ve bebidin nasılsınız?

Mahzencim bu gun döndük evdeyim nihayet...Yarın sabah yazarim ins. Kilomu. Hiiiic dikkat etmedim maaleseffff

73.7 kg bu sabah itibariyle kilomdur...24 gunde 2.9 kg almışım. Söze gerek yok sanırım. ...

Canım benim karnında ki bebisi buyutmussun maşallah :)
saglikla kucağına aldığın günleri de görürüz ins
kuzum cok geç kalmış sayılamazsın ...
lütfen dikkat et... Hamur işi ve seker yeme....
sen zaten nasıl sağlıklı beslenecegini gayet iyi biliyorsun...

Canım teşekkür ederim. Dikkat Etmeliyim bundan sonra. Sende güzel kilo vermissin maşallah.

Selam canım

saraycım tatlım nasılsın bebişler nasıl artık kendine bir dur de sen istersen başarırsın tabiki önemli olan bebişin ve senın sağlın kendine çok iyi bak öptüm

Teşekkür ederim iyiyim. Bebislerde iyi sukur. Sen nasılsın nerelerdeydin merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…