🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

İstikrarlı olup her hafta 300-400 Gr versem yetecek aslında ama bazen gözüm dönüyor 1 kilo artı olunca motivasyon düşüyor, hala istikrarlı bir beslenme düzenine geçemedim, yemeklerde sorun yok ama ara öğün olarak atıştırdıklarım miktar olarak çok fazla oluyor bazen🤔

İstikrarlı olup her hafta 300-400 Gr versem yetecek aslında ama bazen gözüm dönüyor 1 kilo artı olunca motivasyon düşüyor, hala istikrarlı bir beslenme düzenine geçemedim, yemeklerde sorun yok ama ara öğün olarak atıştırdıklarım miktar olarak çok fazla oluyor bazen🤔
Bence gayet iyi gidiyorsun
Bir kere oldu sanırım oyle bisey
Olabilir o da
Verecegin fazla bi kilon ve acelen olmadığı için mantıklı olanda yaptığın zaten
Haftada yarim kilo versen marta kadar bu is biter sonra yine devam edip koruruz ins
Az once 70 kilo veren bi kizin hikayesini okudum 2/3 ayda 25 kiloyu tekrar almis
Kan degerleri yerlerde
Psikolojisi mahvolmus
Biz kendimizi yıpratmadan abartmadan gidiyoruz z🥰

Cok az degil mi 🙈 62-63 iyi duruyor diyodun
Hedefe cok yakınsın her türlü 🤩
Ay ben nasıl begenecegim kendimi acaba heyecanla bekliyorum
Zaten zorlamadan koruma gibi olsun bu sefer, yavaş yavaş gitsin 😃 58 olunca amacım 60 görmeden dikkat etmek, 58-69 arası koruyabilmek maksat😃
Canım seninde çok az kaldı, kritik sınırı altın, bundan sonrası daha güzel ilerler😃

Bence gayet iyi gidiyorsun
Bir kere oldu sanırım oyle bisey
Olabilir o da
Verecegin fazla bi kilon ve acelen olmadığı için mantıklı olanda yaptığın zaten
Haftada yarim kilo versen marta kadar bu is biter sonra yine devam edip koruruz ins
Az once 70 kilo veren bi kizin hikayesini okudum 2/3 ayda 25 kiloyu tekrar almis
Kan degerleri yerlerde
Psikolojisi mahvolmus
Biz kendimizi yıpratmadan abartmadan gidiyoruz z🥰
Kıtlık psikolojisine girmeden yavaş yavaş vermek mantıklı tabi, benim tek sorunum bazen gözüm dönüyor her şey yerle bir oluyor, sonra da debelenip duruyorum😬 bunu çözmem lazım.

Zaten zorlamadan koruma gibi olsun bu sefer, yavaş yavaş gitsin 😃 58 olunca amacım 60 görmeden dikkat etmek, 58-69 arası koruyabilmek maksat😃
Canım seninde çok az kaldı, kritik sınırı altın, bundan sonrası daha güzel ilerler😃
Cok iyi o zaman
Benim suan ilk hedefim tok karna da olsa 70 i görmemek 🤓 bi aylik hedefim bu
Acelem yok artık yavas yavas ins

Kıtlık psikolojisine girmeden yavaş yavaş vermek mantıklı tabi, benim tek sorunum bazen gözüm dönüyor her şey yerle bir oluyor, sonra da debelenip duruyorum😬 bunu çözmem lazım.
O göz 👁 donmesi Eskiden wuuuuu hep oluyordu
Simdi kendimi daha cok feenleyebiliyorum
Aksam borek yapmıştım yemedim mesela
Eskiden imkansizdi
Ara ara hepimiz yaşıyoruz
Ama toplamasını biliyoruz🤩 🧿

O göz 👁 donmesi Eskiden wuuuuu hep oluyordu
Simdi kendimi daha cok feenleyebiliyorum
Aksam borek yapmıştım yemedim mesela
Eskiden imkansizdi
Ara ara hepimiz yaşıyoruz
Ama toplamasını biliyoruz🤩 🧿
Zaten koruma da böyle olacak sanırım 😬 1-2 gün abartıp sonra normal beslenme ile ancak koruruz gibi, daha önce hiç koruma yapamadım, ama 57-58 bandında çok durdum, biraz dikkat etseydim kilo almazdım, o takılan kilolar kilo almaya başlayınca da takılıyor, bu sefer nasılsa kilo almıyorum diyorsun ve bir bakıyorsun ki tartı tavan yapmış, hele 69 dan sonra nasıl bir anda 75 oldu hiç anlayamadım, 😬

Zaten koruma da böyle olacak sanırım 😬 1-2 gün abartıp sonra normal beslenme ile ancak koruruz gibi, daha önce hiç koruma yapamadım, ama 57-58 bandında çok durdum, biraz dikkat etseydim kilo almazdım, o takılan kilolar kilo almaya başlayınca da takılıyor, bu sefer nasılsa kilo almıyorum diyorsun ve bir bakıyorsun ki tartı tavan yapmış, hele 69 dan sonra nasıl bir anda 75 oldu hiç anlayamadım, 😬
84 ten bisekilde 90 a fırladım iste🙈 suan ne acaib rakam olarak geliyor🥴 o yuku taşımışım
Sen yine ipin ucu kaçmadan yakaladın😍

X