🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

dün tartılmayı unuttum bildirimimi bu gün yapayım...

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen hafta 63.9 kg
bu hafta 64.9 kg
fark +1 kg
toplam fark 18.2 kg

itiraf ediyorum geçen hafta dilediğim gibi yedim.... ama bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım :)

Canım benim hayırlı , uğurlu olsun ins
saglikli , sıhhati kucağına aldığın gunleri de göstersin Rabbim ins
senin bidik ne kadarlikti, benim gibi kazaya mı kaldın yoksa:26:

Teşekkür ederim dallida ve minikkelebk.. kizim 20 sinde yasina basacak, beklenmedik bir gebelik ama çoook memnunuz. Allah sağlıklı bir sekilde dogmasini nasip etsin.

Teşekkür ederim dallida ve minikkelebk.. kizim 20 sinde yasina basacak, beklenmedik bir gebelik ama çoook memnunuz. Allah sağlıklı bir sekilde dogmasini nasip etsin.
Canım aynı benim bidiklar kadar araniz nerdeyse ...
ilerisi icin cok büyük nimet...
oldugunda biraz burulmustu icim ama...
sonra hep şükr ettim...
Rabbim kolay bi hamilelik versin sana da

Ilk zamanlar zor olur belki ama dediğin gibi ilerisi için bulunmaz nimet. Senin bebislerinide Allah saglikli ve analı babalı buyutsun canım.

canım naber, nasıl gidiyor gebelik, bulantı kusma falan oluyormu, inşallah çok rahat geçirirsin..

teşekkür ederim dallida ve minikkelebk.. Kizim 20 sinde yasina basacak, beklenmedik bir gebelik ama çoook memnunuz. Allah sağlıklı bir sekilde dogmasini nasip etsin.

ayy sarayca senin ki büyük cesaret
ama rabbim sana eminim güc kuvvet verir

allah kucağını almayı nasip etsin

Slm mehzen yasimutsuz. Bu gün kızım ateslendi, onu dr.a götürdüm. Dişleri cikiyormus ondan ateslenmis.neyseki şimdi uyuyor iyi biraz.
Henuz bende bulanti kusma yok ama yeme konusunda kendimi tutamiyorum....:18:

geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda atlatır.. bebişlere ve kendine iyi bak

teşekkür ederim mahzencim, şükür kızım daha iyi, gerçi gece sürekli mız mızlanıyor, demekki canı yanıyor yavrucumun..

merhabalar SARAYCA;
tebrik ederim seni. hem çok güzel kilo vermişsinn. hemde anne oluyorsunnnn.allahh sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.

01.07.2013 de hamile olduğumu öğrendim ve o günkü kilom 64.7.. ama ben ortalama olarak 64 kg.ı baz alacağım çünkü ertesi gün tartıda 63.9 kg gelmiştim, bundan sonra bildirimleri buna göre yapacağım ve doğumda kaç kg aldığımı böylelikle hesaplayabileceğim :)

kilo bildirimim

hamilelikte başlangıç kilom 64
geçen haftaki kilom 64.9 kg
bu haftaki kilom 65.7 kg
fark+0.8 kg
toplam fark +1.7 kg
hedef en fazla 75 kg olmak yani hamilelik boyunca en fazla 11 kg almak inş.:)

17 günde neredeyse 2 kg fark bence çok fazla, kilo olarak belki çok olmasa da görüntü olarak gene obez gibi durmaya başladım ( bir an önce yediklerimi kontrol altına alsam çok iyi olacak ((

merhabalar SARAYCA;
tebrik ederim seni. hem çok güzel kilo vermişsinn. hemde anne oluyorsunnnn.allahh sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.

merhaba, hoşgeldin sevgili blackseea, uzun zamandır göremiyordum seni, umarım iyisindir, güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.

sarayca ne güzel bir haber bu
tebrikler canım
Allah tamamına erdirsin

Başlangıç kilom 64
Geçen hafta 65.7 kg
Bu hafta 66.2 kg
Fark 0.5 kg
Toplam fark 2.2 kg

daha dikkatli olmalıyım. Bu gidişle 80 kg i asacagim :18:

Başlangıç kilom 64
Geçen hafta 65.7 kg
Bu hafta 66.2 kg
Fark 0.5 kg
Toplam fark 2.2 kg

daha dikkatli olmalıyım. Bu gidişle 80 kg i asacagim :18:

günaydın canım, istersen daha sık uğra buralara ve menülerini paylaş.. o zaman daha çok dikkat eder, bizi de özletmemiş olursun..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…