🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Karadeniz deyim canım, sen neredensin?

Aksam
2 dolma
Corba
Sulu köfte
Yogurt
2-3 avuç a.fistigi
ben de iç ege deyim canım :), ama ilini söylemiyim, müdürlerim falan okur mazaallah, her ikisi de bayan çünkü..
menü güzel jilliandan naber ama bitse yazardın sanırım ?

Jillian yalan oldu. Maalesef yapamadım saat 9 gibi costum 2 dondurma 1 küçük cikolata 1 lokma helva yedim. Kendimi tutamadim. iç ege güzeldir herhalde, hiç gitmedim belki bir gün gitmek kısmet olur,

Jillian yalan oldu. Maalesef yapamadım saat 9 gibi costum 2 dondurma 1 küçük cikolata 1 lokma helva yedim. Kendimi tutamadim. iç ege güzeldir herhalde, hiç gitmedim belki bir gün gitmek kısmet olur,
bekleriz canım her zaman güzel buralar, ben buralı değilim ama alıştım artık.. ben de karadenize hiç hitmedim, inşallah bize de kısmet olur..

günaydın

ay saraylı ben de karadenizi çok merak ediyorum annemler 2 yıl önce gezdiler geldiler çok beğenmişti inş bizede kısmet olur

ay dondurmaya hiç dayanmıyorum bizim eve hergün akşmaları eşim 1 kg getirirdi şimdi yasakladım gidin dışarda yiyin gelin diyom onlarda oğlan g idip yiyorlar
::)))))))

bekleriz canım her zaman güzel buralar, ben buralı değilim ama alıştım artık.. ben de karadenize hiç hitmedim, inşallah bize de kısmet olur..

arabanız varsa bir yaz tatilini karadenizde geçirmenizi tavsiye ederim. aslında bende çok iyi bilmiyorum, hamilelikti, bebekti, gezme fırsatımız pek olmadı, ama, trabzon ayder yaylasını merak ediyorum, yaylada şöyle ağustos sıcağında 3-4 gün kalmak isterdim...

inşallah karadenize gelmek kısmet olur canım, hele antalya nın sıcağından sonra burası sana yayla gibi gelir...:)

dondurmayı bende çok severim, kızlar dün fazla kaçırmamın nedeni sanırım malum neden, bu gün tartıda +700 gr fazlaydım :18::18: 2 tanecik dondurma (şu max olanlardan) bu kadar kilo aldırmaz sanırım...her neyse... jillianı yapamamak bende sinir yaptı yaaaa. ne kadarda heyecanlıydım oysaki, jillian 2/10 yapmasamda direk level3 e mi geçsem, level 3 ü bari 15 gün yapayımda telafi edeyim yapamadığım günleri...

sabah:
660 ml su
bol peynir
domates
salatalık

canım istersen level 3 e geç, 1 günden bişey olmaz, hem daha iyi olur 15 değil de 11-12 gün yapabilirsin..

iyi etmişsin canım, onlar yerken bakmak sinir bozucu..

dondurmaya düşkün değilim ama sıcakta yerdim yani bu yıl sezonu henüz açmadım bakalım, sizin kilonuza gelince yerim elbet arada ama bana şuan çok cıss.
ha bide millet magnum falan yiyor ya bana çok ağır geliyor, hatta midem bulanıyor, vanilyayalı max yerdim en çok, en hafifi o geliyor bana da..
arabamız var canım, inşallah bir gün gideriz oralara...

canııım geldim, bu gün diyet yalan oldu :) hiç yazmayayım ne yediğimi :)) yarın tam gaz devam inş.

mahzencim canım hiç merak etme zayıflamadan sizleri bırakmıcam zayıflasamda bırakmammmmmm sizleri iyi ki varsınız

Kızlar şükür kavuşturana, nihayet geldiniz yav

canııım geldim, bu gün diyet yalan oldu :) hiç yazmayayım ne yediğimi :)) yarın tam gaz devam inş.
olsun canım hiç mühim değil, bu gün ödül günün olsun :) yarın devam..

mahzencim canım hiç merak etme zayıflamadan sizleri bırakmıcam zayıflasamda bırakmammmmmm sizleri iyi ki varsınız
teşekkür ederim canım, bırakma tabiki bizi, siz aslında benim olmak istediğim yerdesiniz, ama ben uzunca bir süre burdayım, beni bırakmayın

iyi geceler

Canım ne bırakması ya, 52 kg.a daha 12-13 kg. Var. Sen o zamana kadar cooktan inersin 50 li rakamlara...

Yasumutsuz canım sende iyiki varsın.

Kızlar bu gün de diyet yalan oldu... :18: sabah tartilmadim yarin ne olacak bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…