🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

geçen hafta bildirim yapmamışım burda, o yüzden geçen hafta kilomu bilmiyorum, bildirim yapmıycam, gerçi sabah tartı yüzümü güldürdü :nazar::nazar: ama yazmayayım yine de..:)

kilo bildirimim

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen hafta 63.8 kg
bu haftaki kilom 64.1 kg
fark+0,3 kg :KK17:
toplam fark 19 kg:nazar::nazar:

dostlarım günaydın, bu +0.3 kg takılmıyorum çünkü hakettim ,

kilo bildirimim

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen hafta 63.8 kg
bu haftaki kilom 64.1 kg

takılma zaten canım, +0,3 bişey değil, spor da yok zaten, bu arada level 3 e başladın mı?

takılma zaten canım, +0,3 bişey değil, spor da yok zaten, bu arada level 3 e başladın mı?

merhaba mahzencim, 300 gr fazlalık hakkaten çok değil, haftaya telafi ederim, havalar sıcak zaten, biraz fazla hareket ve dikkatli beslenme ile veririm kilocukları...level 3'e hala başlayamadım, artık bu gün yapayım :KK17:, ay günlerdir kendime gelemedim, halimden hiç memnun değilim...:18:

sabah:
kaşar
salatalık

öğlen
1 kase kısır
1 kase ş.çorba
0,5 por. b.pilavı
0,5 por.pat. kebab

akşam
p.pilavı
karnıyarık
cacık (düşünüyorum :))

merhaba mahzencim, 300 gr fazlalık hakkaten çok değil, haftaya telafi ederim, havalar sıcak zaten, biraz fazla hareket ve dikkatli beslenme ile veririm kilocukları...level 3'e hala başlayamadım, artık bu gün yapayım :KK17:, ay günlerdir kendime gelemedim, halimden hiç memnun değilim...:18:

sabah:
kaşar
salatalık

öğlen
1 kase kısır
1 kase ş.çorba
0,5 por. b.pilavı
0,5 por.pat. kebab

akşam
p.pilavı
karnıyarık
cacık (düşünüyorum :))
menün güzel şekerim afiyet olsun yaramasın :)

sarayca 3-4 gün sağlıklı yaşama ara vermişti, ama şimdi tekrar sahalarda :)

sabah:
kaşar
zeytin
domates
salatalık

öğlen
1 büyük dolma
çorba
salata

akşama
tavuk yemeği (tavuk güveç gibi bişi olcak)
sebzeli bulgur pilavı
salata (düşünüyorum)

:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK76::KK76::KK76::KK52::KK52::KK52::KK52:

kilo bildirimim

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen hafta 63.8 kg
bu haftaki kilom 64.1 kg

TEBRİKLERRRRR VALLA KUTLARIM SENİ CANIM ÇOK AZİMLİSİN MAAŞALLAH:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:SELAMLAR KENDİNE İYİ BAK :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tebrik ederim canım başlamışsın level 3 e ama devam edermiyim de ne demek.. edersin sen edersin.. izlemiştin sanırım kolay gelmişti.. ben uzun zaman oldu yapmayalı ama level 3 te süpermen hareketi falan zordu sanırım.. ama sen yaparsın bilirim..

bu arada kızlar annem ablam zayıfladığımı söyledi aslında ben ramazan bayramında gelecektim ve herkes çok zayıflamışsın diycekti ama bu düğün çıkınca olmadı.. aslında sadece eski halimdeyim sayılır.. annem ve ablam dışındakiler pek anlamayacak zayıfladığımı ama neyse.. nasılsa 1 ay sonra tekrar geleceğim ve herkes çok zayıfladığımı söyleyecek bana inşallah..

kızlar bana müsaade size kolay gelsin.. kendinize ve beslenmenize dikkat edin.. hoşçakalın..

canım harikasın valla:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah azmini daim etsinnnn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu aralar eşime kilo verdirmeye çalışıyorum
ama iyice morali bozuldu

giyecek bir şey bulamıyoruz(eşim için)
baya kilo aldı ve artık kilosu yaşlı da gösteriyor
bende fakültedeki halim gibiyim
bazen ben mi kilo alsam diyorum:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

nasıl motive etsem bilemiyorum sarayca:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

gecenin bir yarısı meyve yiyor
öğlenin sıcağında çikolata yiyor
ben yemem diyorum ama yine de yiyor
sanki inadına yiyor :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Osibuleb canım hosgeldin. Benim esimde tam tersi bana zayıf geliyor. 5-10 kilo alsa sevinecegim. eşin aksam yemeğinden sonra yemese ve bol su icse hemen kilo vermeye baslar... ona bol bol obez fotolar gostersen belki gaza gelirde kilo vermek için uğraşır. Kilosu fazla olan insanın psikolojisi farklı oluyor, zayiflatacam derken kusturmemeye de ozen gostermek lazım.Aslinda eşin için en güzel ornek sensin. ..insallah verir kiloyu canım.

sarayca cnm tebrikler kuzum beni geçmişsin bu ne azim maşallah sana:nazar::nazar::nazar:

ben cok sıkıldım bu diyet işinden yerimde sayıyorum :KK17:

Slm lamekan bende veremiyorum yerimde saymaya basladim.

Merhaba yasimutsuz bugün evdeyim, vaktim olmadı ugramaya, sabah tartilmayi unuttum kahvalti yaptim su ictim. Sonra tartildim 63.8 kg .fena degil :)
Bugün daha iyi sayilirim.

dün kilo bildirimi yapmamışitım, bu gün yapayım

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen hafta 64.1 kg
bu haftaki kilom 63.9 kg
fark-0,2 kg
toplam fark 19.2 kg

X