🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Diyet olarak evde olmak daha iyi sanırım
Pişirme konusu olunca sakıncalı tat tuz yok pişmedi piştti sorunu
ev gezmesi çok zor çünkü insanlara diyetteyim dediğin an başka bir ısrarları oluyor başka baheneler uydurup yemediğinde aradaki samimiyeti yok ediyorsun sonra ağzını tutamayanlar “amada nazlandı” diyip tiribe giriyorlar
en iyi biz bir kap bulup kendimizi oraya kapatalım

Kesinlikle öyle ev daha iyi diyet icin
Gittigin uerde sen yemiyorsan, insanlarin konusmalari bilmislikleri
Hele birde hala kiloluysan bakışları
Samimi oldugum yerse baska rahat geciyir benim
İcin tabi o ara iradem yerindeyse

Ellerine sağlık başkan
Hepimizi tebeik ederim
Oyle boyle hepimizde kilo vermisiz
Bu ay 2 vermisim olsun o da guzel

Zaten biraz taviz verdiğin an anlamsız ısrarlar beni çok geriyor, en iyisi kararlı olmak herhalde

Kesinlikle öyle ev daha iyi diyet icin
Gittigin uerde sen yemiyorsan, insanlarin konusmalari bilmislikleri
Hele birde hala kiloluysan bakışları
Samimi oldugum yerse baska rahat geciyir benim
İcin tabi o ara iradem yerindeyse
ilaki kuzum burda gezmeler fazla olur geçen diyette çok çektim pandemi bu konuda kolaylık oldu.
Zaten biraz taviz verdiğin an anlamsız ısrarlar beni çok geriyor, en iyisi kararlı olmak herhalde
Diyetteyim diyince daha üzerine geliyorlar hiç anlam veremiyorum geçen sefer kilo verdiğimi anlaya an kadar ev halkından kimseye bir şey demedim hep kaçamak cevaplar verdim midem iyi değil bu ara herşeyi yiyemiyoRum diye diye gittim taki anlayana kadar anladıktan sonra aaa ne yaptın nasıl oldu diyince söyledim

Canım son 1-2 yıl zaten diyete adapte olamıyordum birde arkadaşların ısrarı zaten zorlanıyorum bari destek olun yemeyeyim , şimdi farklı zaten kararlıyım o güç var ısrarlara karnım tok yemem

Eve geldim, sadece evi bi süpürdüm, yemeği eşime sattım, ciddi ciddi halsizim, belki regl etkisi vardır çay içiyorum hava güzel birazdan bisikletle gideceğim biraz hareket iyi gelir belki

Canım son 1-2 yıl zaten diyete adapte olamıyordum birde arkadaşların ısrarı zaten zorlanıyorum bari destek olun yemeyeyim , şimdi farklı zaten kararlıyım o güç var ısrarlara karnım tok yemem
Evime gelen misafir yemezse bende üzülürüm ama gerekcesi belliyse ısrar etmem.yada ona uygun bir şeyler yaparım.hiç anlam veremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…