🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bende öyle sıkmadan geçireceğim bu dönemi 😋
Aynen canım, yaza çok var her ay 1 kilo versek bile hazirana 7 kilo gitmiş oluyor, hepimiz 7 kilo sonra ideal kilomuzu ulaşırız, hem sarkma da olmaz, 💪
ben bu 10 kiloyu mecbur hızlı vermek zorundaydım, ama artık kendimi iyi hissediyorum, varsın az az gitsin😃💪

Aynen canım, yaza çok var her ay 1 kilo versek bile hazirana 7 kilo gitmiş oluyor, hepimiz 7 kilo sonra ideal kilomuzu ulaşırız, hem sarkma da olmaz, 💪
ben bu 10 kiloyu mecbur hızlı vermek zorundaydım, ama artık kendimi iyi hissediyorum, varsın az az gitsin😃💪
ben nisanda tekrar açılırım 😉dediğin gibi bu ara ayda 1 kilo versem sevinirim 5 kilo eder 65 olmaya yakın olurum 😂

yaşlanınca şu turlarda gezen teyzeler gibi olurum 😂
benim eşim çok sevmiyor ona gidip gezelim desek otele giriyor daha çıkmıyor 🤪hadi şuraya gidek diyelim buranın aynısı işte der o dinlenmenin peşinde 😂
karadenize 3 kere gittik ayderin çevresini gördüm yaylalara gitmedik hadi kalK gidelim dedik bize ne gerek var buranın aynısı diyor 😂🤣🤣🤣
çoçuklar diline dolamış bir şey olsa baba ne gerek var her yer Ayder der 😂
Canım bizde eşimle tam ev kuşuyuz, ama gezip görmek lazım, Ayder yaylası maalesef her yer ev araba ve Araplarla dolmuş, 3 defa gittim annemi kv gezdirdim ama yayla havası kalmamış 😔

Canım bizde eşimle tam ev kuşuyuz, ama gezip görmek lazım, Ayder yaylası maalesef her yer ev araba ve Araplarla dolmuş, 3 defa gittim annemi kv gezdirdim ama yayla havası kalmamış 😔
Ben ilk uzun göle ve aydere gittiğimde aşık olmuştum ikinci gittiğimde uzun gölü tanıyamadım 😳3 gittiğimde ayderde o salıncakları görünce sinirlerime hakim olamadım güzelim yeşilliği mahvetmişiniz biz bulamıyoruz sizde kiymet biliyorsunuz dedim 😬

Ben ilk uzun göle ve aydere gittiğimde aşık olmuştum ikinci gittiğimde uzun gölü tanıyamadım 😳3 gittiğimde ayderde o salıncakları görünce sinirlerime hakim olamadım güzelim yeşilliği mahvetmişiniz biz bulamıyoruz sizde kiymet biliyorsunuz dedim 😬
İnan malatyanın ırmak kenarında köyleri daha güzel, şahsen ben kendi memleketimi daha çok beğeniyorum , bize her yer Malatya dermişim 😂

İnan malatyanın ırmak kenarında köyleri daha güzel, şahsen ben kendi memleketimi daha çok beğeniyorum , bize her yer Malatya dermişim 😂
çepe çevre dağlarımız var ama üzerin de bir tüy yok kabak gibi kalmışız 🤣şu dağlarda ne vardı biraz yeşil olaydı bazen diyorum 🤣 memleket çölde olsa toprağım başkadır her yer cennet gelir 🥰nere gidersen git toprak çeker ilaki 🥰

65 yeter zaten, hem koruma ve az az kilo verme ile biz bu işi bitiririz, yalnız günde 10 dk olsa 1 kiloluk dambıl ile spor yapsak çok iyi olur👍
bunu bir rütin yapalım bir saat ayarlayalım sadece 10 dakikada olsa bir aktivite olsun hepimiz yapıp buraya bildirim yapalım ama aynı saatte buluşalım ki bir yaptırımı olsun 🤗
kk diyelim siteye zommm bağlasın 🤣

Ben bugun baya dikkat ettim
Aksam bir kucuk kase ezogelin ve cig lahana salatasinyedim
Bakalım yarin ne olacak

Ayda 1 kilo verme fikrinizi cok begendim
Zaten az kilonuz var vermenix gereken
Yerlestire yerlestire koruya koruya
Giderseniz
Benim icinde 20 kilo cok onemliydi o gitti şükür
Ayda iki kilo versem simdi yetecek

çepe çevre dağlarımız var ama üzerin de bir tüy yok kabak gibi kalmışız 🤣şu dağlarda ne vardı biraz yeşil olaydı bazen diyorum 🤣 memleket çölde olsa toprağım başkadır her yer cennet gelir 🥰nere gidersen git toprak çeker ilaki 🥰
Merkez belki çöl ama kendi köyüm ve çevresi yemyeşil, sen Sivas konya Kırşehir i görmemişsin, görsem bizim memlekete ormanlık derdin😂😂😂

Ayda 1 kilo verme fikrinizi cok begendim
Zaten az kilonuz var vermenix gereken
Yerlestire yerlestire koruya koruya
Giderseniz
Benim icinde 20 kilo cok onemliydi o gitti şükür
Ayda iki kilo versem simdi yetecek
Seninde çok az kaldı canım, inan 64-63 de kendini çok zayıf hissedeceksin💪😃

Çay saati başladı, gelin beraber olsun ❤️ images.jpeg

X