🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Anlıyorum canım, benim köyüm çok yeşil ırmak var ondan tabi, 😃
Ben merak ettim 🥰senin köyü 🤗geçen yaz Kemaliye ye gittim oralarda yeşildi ya diyorum ne vardı sanki aynı çoğrafyada değiliz biraz yeşilde bize vereydiniz 😂mesala Elazığ’da yeşil bu arda benim annem Elazığlı onun köyü varmış çok erken şehre gelmişler çok gidemedim çoçukken bir iki giderdik şimdi unuttuk yolunu izini 😔

çok şükür🙏 kuzum belki size Sevinç’im tuhaf gelebilir ama cidden beni ilk doğumundan bu yana çok yordu eski kilo verişlerimde düzeliyordu ama bu kadar düzenli ilk defa oldu🧿 büyük kız 21 yaşında düşün inşallah böylede olur çünkü çok rahat bir şeymiş her ay olmasam bile belli sıkıntılar çekiyordum 🙊
Bana hic tuhaf gelmiyor
Seni cok iyi anlıyorum 🥰
Biraz gecince bile stres tavan oluyor insanda
75 den sonra sağım solum toplanıyor rahatlıyorum 🥰
Boy farkı😀
İste biz 1.60 oldugumuz icin
5 kilo sonra bende biseye benzeyecegim ins🤣
Saka simdiki halimi de seviyirum
Az once bacagim
İncelmis gibi geldi olctum incelmis🤩 2 cm

Bana hic tuhaf gelmiyor
Seni cok iyi anlıyorum 🥰

Boy farkı😀
Az once bacagim
bir kadın çok kuru olmuyacak cidden sevmiyorum 40 38 beden kadının hatlarını koruyor onun altı çidden kuru oluyorsun abartmamak lazım ☺️
senin adına çok sevindim harıkasın 🤩

çok şükür🙏 kuzum belki size Sevinç’im tuhaf gelebilir ama cidden beni ilk doğumundan bu yana çok yordu eski kilo verişlerimde düzeliyordu ama bu kadar düzenli ilk defa oldu🧿 büyük kız 21 yaşında düşün inşallah böylede olur çünkü çok rahat bir şeymiş her ay olmasam bile belli sıkıntılar çekiyordum 🙊
Canım varlığı can sıkıcı gibi görünüyor ama yokluğu çok daha zor olsa gerek, seni anlıyorum 😊

Ben merak ettim 🥰senin köyü 🤗geçen yaz Kemaliye ye gittim oralarda yeşildi ya diyorum ne vardı sanki aynı çoğrafyada değiliz biraz yeşilde bize vereydiniz 😂mesala Elazığ’da yeşil bu arda benim annem Elazığlı onun köyü varmış çok erken şehre gelmişler çok gidemedim çoçukken bir iki giderdik şimdi unuttuk yolunu izini 😔
Yazarım özelden, 😃 köy çok başka oluyor, maalesef bizde çok boşladık gidemedik

Bana hic tuhaf gelmiyor
Seni cok iyi anlıyorum 🥰

Boy farkı😀
Az once bacagim
2 cm bacak için büyük rakam, yürüyüş çok farketmiştir 👍

bir kadın çok kuru olmuyacak cidden sevmiyorum 40 38 beden kadının hatlarını koruyor onun altı çidden kuru oluyorsun abartmamak lazım ☺️
senin adına çok sevindim harıkasın 🤩
Aslında 40 beden güzel ama biraz sıkı olursa çok yakışıyor, tam balık etli😃 spor çok farkettiriyor👍

X