🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Biraz eksik tartıyormuş pili degistirince olmus bence
Cokta pahalı tartıymış
Eger ayni sekilde tartmaya devam ederse bence değiştirme 😀 yazık gunah dünya paraymış 😘

Cocuklar cok hopladıysa filan kafası gitmis olabilir🤭
Bence duzelir az dinlenirse
Yag kas ölcen cinsten degul mi o kadar pahali bide🥴

Bosver😄 gitmesende olur kendin yapar yersin
Bzi seviyiruz
Cocuklar bayılıyor
Refika tavuk dunyasi kekiklim yaz
İzle canım🥰

Bencede ya degistirme
Ya da bana ver efser🤪

Cok guzel afiyet olsun kuzum
Tavuk evde kolay yapıyorum bu nedenle dışarıda pek tavuk tercih etmiyorum, zor alanlar tercihim😃 izlerim canım👍 teşekkürler 😍

Bir kaç haftadır içme bir kurt düştü burda da yazdım acaba filan derken oldu olacak 😔 şu an zaten olur olmaz konuştuk zaten bir daha ya çok basit bir tartı alacağım yada size gösterdiğim fiyattan olandan alırım bu benim 2. Tefal tartım bu arada bir kere daha almıştım ismi lazım değil 🙊bir vataş götürdü getirdi tartı gitti o zamanda galiba çoçuklar hopladı dedik bu seferde galiba benim spalar oynadı balatayı sıyırmış 🤪bir kaç hafta kaldırayım bakayım belki dinlenirse düzelmezse düşüneyim 🙁evet kas yağ ölçümü yapıyor ama yeni çıkanlar gibi pratik değil biraz uğraştırıyor onun için ayarlamadım birde evdekilerde tartıldığı için benim bilgilerimle onlarınki karışıyor o yüzden düz tartılıyordum 🤪ya kuzum canına kurban olsun gönül ister yeni alayım bir tane yollayayım bu da bozuk gibi 🙈
Benim en pahalı tefalin analiz yapan tartısıydı, çocuklar bozdu ve artık en ucuzunu alıyorum🙈

Ana bozuk değil ki tartı farkı her baskülde olur, boşuna para harcama derim😬
Sinirimi bozdu 1 kilo filan olsa mesele etmezdim ama pilden önce 4 kilo fark vardı 😬pili değişince 2 kilo oldu 😬yok kuzum bakalım iyice bir anlayalım eşimde bozuk dediğimde hiç ses etmedi sanırım o benden önce biliyordu ben fark edince değişsem dedim bak bir araştır dedi :deli:şu an bunu baz alıyoruz yapacak bir şey yok yarın milletin tartısında bakıp evli evine köylü köyüne yolayayım 🤪

yalnız eksi çıkmak için uğraşırken ,benim tartı hepten gidik çıktı 😂😂😂😂😂😂

Benim en pahalı tefalin analiz yapan tartısıydı, çocuklar bozdu ve artık en ucuzunu alıyorum🙈
Yok bende almam ben ilk tefalden sonra çok ucuz bir tartıydı bayağı uzun dayandı.sonra tekrar gitip tefal aldım😔dediğim gibi bu gibi tartılar kişiye özel olmalı ama bizim gibi kalabalık aileler için çok uygun olmuyor 😬
şunuda fark ettim ben kilo vermeye başlayınca herkese bir tartılma hevesi geliyor tartı benim odamda kalkan benim odaya dalıyor bugün bıraksam (Allah korusun 😂)bunlar tartının yüzüne bakmaz 😈

Ama bozuk değil ki tartı farkı her baskülde olur, boşuna para harcama derim😬
Bencede bencede

İnşallah canım yarın saf pro da yapmam lazım, mahvetti bu memleket yiyecekleri,😂
Benide memleket ve uzumu mahvetti
İncir gelecel birde
Kendimi camdan asagi atmam gerekebilir o zaman🤪

Bende çocukları yıkıycam😃👍 sıhhatler olsun, bu gün eşim yok çay yapmadım, sizden içerim artık😃
Benimde esim hala gelmedi
Caysizliktan Öleceğim canım soğan çekti yedim 🙈
İcimi yaktı
canım nasıl çay çekiyor
Tavuk evde kolay yapıyorum bu nedenle dışarıda pek tavuk tercih etmiyorum, zor alanlar tercihim😃 izlerim canım👍 teşekkürler 😍
Ya bu cok guzel ama bir kere dene bi ara🤭
Kekiklim veya sefin tavası
Sadece izleme
Kekiklimi bir dene

Bizde de öyle kaysı çekirdeği görsem bende dayanamıyorum hepsini kaldırıyorum yoksa aaa bu dan biraz ondan biraz derken ipin ucu kaçıyor 😏afiyet şifa bol bol enerji olsun hemşom yediğin onlar olsun ❤️
Aynen oyle biraz ondan bi tane bi tane daha
🙈
En iyisi hic bulaşmamak

Benim bundan onceki tefaldi 8 sene once 70 miydi ne
Cok cabuk bozuldu
Sonra bimden mi nerden fakir hercules aldı esim
Masallahi var
Tartı asla kımıldamayacak yerinden
Yoksa yanlış tartıyor
Bozuluyor hemen

Benim bundan onceki tefaldi 8 sene once 70 miydi ne
Cok cabuk bozuldu
Sonra bimden mi nerden fakir hercules aldı esim
Masallahi var
Tartı asla kımıldamayacak yerinden
Yoksa yanlış tartıyor
Bozuluyor hemen
Yani o kadar paraya birde dayanıklı olsun 😔
bu gibi tartılar kişiye özel olacak yoksa tüm bilgileri karıştırıyor 🙁
ben çok memnundum taaki bugüne kadar.
benimkiler soyunup tartılacağız diye diye her yeri gezdi çok şükür 🤪

Sabah bir haşlanmış yumurta bir grisini bir dilim tam buğday ekmeği iki zeytin,Domates bir kapya biber
Aralarda bolcak Çiğ lahana yedim
Akşam bir tabak Kavrulmuş tavuk göğsü
İki kaşık yoğurt,3 tane kornison
Soğan🙈🥰

Yani o kadar paraya birde dayanıklı olsun 😔
bu gibi tartılar kişiye özel olacak yoksa tüm bilgileri karıştırıyor 🙁
ben çok memnundum taaki bugüne kadar.
benimkiler soyunup tartılacağız diye diye her yeri gezdi çok şükür 🤪
Ayy yazık ya
Bir daha söyle
Yerinden kalkınca bozuluyor diye

Sinirimi bozdu 1 kilo filan olsa mesele etmezdim ama pilden önce 4 kilo fark vardı 😬pili değişince 2 kilo oldu 😬yok kuzum bakalım iyice bir anlayalım eşimde bozuk dediğimde hiç ses etmedi sanırım o benden önce biliyordu ben fark edince değişsem dedim bak bir araştır dedi :deli:şu an bunu baz alıyoruz yapacak bir şey yok yarın milletin tartısında bakıp evli evine köylü köyüne yolayayım 🤪

yalnız eksi çıkmak için uğraşırken ,benim tartı hepten gidik çıktı 😂😂😂😂😂😂
Canım bu hafta tartıdan dolayı artı çıksan bile bence kilo verdin , tartı mühim değil aslında, biz incelememizde bakalım, eminim sizde benim gibi tartı olmadan hissediyorsunuz incelmeyi, biz çoğu kilomuzu verdik ve başardık şimdi gerisi çıtır çerez 😃👍💪👌

Bizde de öyle kaysı çekirdeği görsem bende dayanamıyorum hepsini kaldırıyorum yoksa aaa bu dan biraz ondan biraz derken ipin ucu kaçıyor 😏afiyet şifa bol bol enerji olsun hemşom yediğin onlar olsun ❤️
Özlemimi anlıyorsun değil mi, incecik pestil arasına çekirdek doldurup🤩 neyse işte unutayım gitsin😂

Yok bende almam ben ilk tefalden sonra çok ucuz bir tartıydı bayağı uzun dayandı.sonra tekrar gitip tefal aldım😔dediğim gibi bu gibi tartılar kişiye özel olmalı ama bizim gibi kalabalık aileler için çok uygun olmuyor 😬
şunuda fark ettim ben kilo vermeye başlayınca herkese bir tartılma hevesi geliyor tartı benim odamda kalkan benim odaya dalıyor bugün bıraksam (Allah korusun 😂)bunlar tartının yüzüne bakmaz 😈
Benim salonda bir de, gelen giden beni görüp tartılıyor, oğlan bazen zıplıyor😂 ucuz ya umrum olmuyor 😂😂😂

Bencede bencede

Benide memleket ve uzumu mahvetti
İncir gelecel birde
Kendimi camdan asagi atmam gerekebilir o zaman🤪

Benimde esim hala gelmedi
Caysizliktan Öleceğim canım soğan çekti yedim 🙈
İcimi yaktı
canım nasıl çay çekiyor

Ya bu cok guzel ama bir kere dene bi ara🤭
Kekiklim veya sefin tavası
Sadece izleme
Kekiklimi bir dene

Aynen oyle biraz ondan bi tane bi tane daha
🙈
En iyisi hic bulaşmamak
Kız kuru soğan mı yedin😂 ben bu gün yeşil çay hazırladım, öğlen çayı termosa koymuştum onunla idare edeceğim, inat ettim demlemiycem😂
Tavuğu deneyeceğim tabi, bakmadım daha ama aklımda👍

Ben bir süre memleket yiyecekleri ne bakmayayım, hayır kararında yesem sorun değil de bir başladım mı gerisi geliyor

Sabah bir haşlanmış yumurta bir grisini bir dilim tam buğday ekmeği iki zeytin,Domates bir kapya biber
Aralarda bolcak Çiğ lahana yedim
Akşam bir tabak Kavrulmuş tavuk göğsü
İki kaşık yoğurt,3 tane kornison
Soğan🙈🥰
Afiyet olsun canım, kız kornişon soğan ne😂 çok mu cahilim🙈

X