🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Canım bu hafta tartıdan dolayı artı çıksan bile bence kilo verdin , tartı mühim değil aslında, biz incelememizde bakalım, eminim sizde benim gibi tartı olmadan hissediyorsunuz incelmeyi, biz çoğu kilomuzu verdik ve başardık şimdi gerisi çıtır çerez 😃👍💪👌
Kiyafetsizken incelmjzim vAy be diyorumda
Kiyafetle kendimi sisko hissediyorum 😂
İnsanlar bana zayıflamışsın diyince
Dalga mı geciyirlarki diyorum icimden😂🤪
Beynim inanamiyore galiba

Özlemimi anlıyorsun değil mi, incecik pestil arasına çekirdek doldurup🤩 neyse işte unutayım gitsin😂
Offf boyle bahsetmeyin ama ya
Zaten zor zabtediyorum kendimi🥴
Benim salonda bir de, gelen giden beni görüp tartılıyor, oğlan bazen zıplıyor😂 ucuz ya umrum olmuyor 😂😂😂
Ay kiz yaptirmayin
Benimkine sıkıysa yapsınlar 🤣
Birde salona koyarmiyim hic
Yatak odasinda.😂
Kız kuru soğan mı yedin😂 ben bu gün yeşil çay hazırladım, öğlen çayı termosa koymuştum onunla idare edeceğim, inat ettim demlemiycem😂
Tavuğu deneyeceğim tabi, bakmadım daha ama aklımda👍

Ben bir süre memleket yiyecekleri ne bakmayayım, hayır kararında yesem sorun değil de bir başladım mı gerisi geliyor
Yesil cay iyidir
Gun icerisinde pek icmedim ben ondan
Sen içmişsin
Suan iciyorum gerci gel birlikte icelim😀 💖
Sogan kırmızı kurun sogan elma gibiydi zaten😂 yıllarca midemi ağrıtıyor diye ağzıma sürmedim
Dedim yiyeyim
Şifadır
Tavugu dene mutlaka
Az once basında kavga oldu😂
Esim geldi bi daha hazırladım
Bizim evde mümkün mü kımıldamaması😂
Salona koyarsaniz tabi🤣

Afiyet olsun canım, kız kornişon soğan ne😂 çok mu cahilim🙈
Kornison ayri soğan ayrı
Kornison minik salatalık
Ayrica kucuk sogan
Est ben anlatamamışm
Virgul kullanmayinca iste🙈

Efser Efser o tartı benim olsa sandıkta saklardım😬
Bende ya😄

Ayy yazık ya
Bir daha söyle
Yerinden kalkınca bozuluyor diye
bu gün evde 3 tartı var gelen giden ne oldu diyor tartı bozuk dedim onun için artık 3 tartıyla tartılırsınız artık önce ilkine sonra ikincisine sonra rahmetliye bakın dedim 😂😂😂😂😂
Canım bu hafta tartıdan dolayı artı çıksan bile bence kilo verdin , tartı mühim değil aslında, biz incelememizde bakalım, eminim sizde benim gibi tartı olmadan hissediyorsunuz incelmeyi, biz çoğu kilomuzu verdik ve başardık şimdi gerisi çıtır çerez 😃👍💪👌
Artı da olsam ekside olsam 40 bedeni rahatlıkla giyerim artık tartıya haftada bir bakarız 😂
Özlemimi anlıyorsun değil mi, incecik pestil arasına çekirdek doldurup🤩 neyse işte unutayım gitsin😂
Tabiki bende muska şeklinde olanları seviyorum birde cevizli suçuK 🥰tamam tamam sustum 😬
Tanıdık geliyor😂
Ben odamdan dışarı çıkmıyorum ama benimkiler bağrına basan kaçırıyor
Efser Efser o tartı benim olsa sandıkta saklardım😬
Bugün bozuk olduğuna inandılar düzelsede düzeldi demiyeceğim uyduruk bir tanede olsa alayım artık bu var derim onu kullanın 😔

Kiyafetsizken incelmjzim vAy be diyorumda
Kiyafetle kendimi sisko hissediyorum 😂
İnsanlar bana zayıflamışsın diyince
Dalga mı geciyirlarki diyorum icimden😂🤪
Beynim inanamiyore galiba

Offf boyle bahsetmeyin ama ya
Zaten zor zabtediyorum kendimi🥴

Ay kiz yaptirmayin
Benimkine sıkıysa yapsınlar 🤣
Birde salona koyarmiyim hic
Yatak odasinda.😂

Yesil cay iyidir
Gun icerisinde pek icmedim ben ondan
Sen içmişsin
Suan iciyorum gerci gel birlikte icelim😀 💖
Sogan kırmızı kurun sogan elma gibiydi zaten😂 yıllarca midemi ağrıtıyor diye ağzıma sürmedim
Dedim yiyeyim
Şifadır
Tavugu dene mutlaka
Az once basında kavga oldu😂
Esim geldi bi daha hazırladım

Salona koyarsaniz tabi🤣

Kornison ayri soğan ayrı
Kornison minik salatalık
Ayrica kucuk sogan
Est ben anlatamamışm
Virgul kullanmayinca iste🙈

Bende ya😄
Ben çok yediğim gün eyvah eski kiloma döndüm galiba diyorum,😬, ay nasıl Bir psikoloji bu ne hale geldik kilo yüzünden 🙈

Yapacağım o tavuk yapılacak🤩👍
Kornişon turşu idi diyorum, kafa gitti salatalık değilde birden küçük biber miydi acaba diyorum😂 hay Allah 😂😂

Tartı mecburen salonda, sabah üstümü orada değiştiriyorum😂

bu gün evde 3 tartı var gelen giden ne oldu diyor tartı bozuk dedim onun için artık 3 tartıyla tartılırsınız artık önce ilkine sonra ikincisine sonra rahmetliye bakın dedim 😂😂😂😂😂

Artı da olsam ekside olsam 40 bedeni rahatlıkla giyerim artık tartıya haftada bir bakarız 😂

Tabiki bende muska şeklinde olanları seviyorum birde cevizli suçuK 🥰tamam tamam sustum 😬

Ben odamdan dışarı çıkmıyorum ama benimkiler bağrına basan kaçırıyor

Bugün bozuk olduğuna inandılar düzelsede düzeldi demiyeceğim uyduruk bir tanede olsa alayım artık bu var derim onu kullanın 😔
Bizim için mühim tartı, bakarsın olmuyorsa ucuz bir şey alırsın, yinede atma tartını ya 😔

Ben muska olanı severim belki ama aldıklarım hep bayat çıktı, şöyle taze taze süper olur👍
Yeğenim evlense de Malatya'ya gelsem ya, ilk işim şire pazarı olacak🤩

Sanırım bende 40 bedenim, hala eski pantolonlar gayet güzel oluyor, dar dar giyinmişim zamanında 🙈

Bizim için mühim tartı, bakarsın olmuyorsa ucuz bir şey alırsın, yinede atma tartını ya 😔

Ben muska olanı severim belki ama aldıklarım hep bayat çıktı, şöyle taze taze süper olur👍
Yeğenim evlense de Malatya'ya gelsem ya, ilk işim şire pazarı olacak🤩

Sanırım bende 40 bedenim, hala eski pantolonlar gayet güzel oluyor, dar dar giyinmişim zamanında 🙈
burda çok güzelleri var kızım küçükken şeker dese bu dükkanlara sokar muska suçuk alırdım çok severdi isterdi şimdi akli erdi istemiyor 😬
düğün ne zaman belli mi tarihi 🤩
ben 40 giyeceğimi hissediyorum yarın bakayım bir 🤪

burda çok güzelleri var kızım küçükken şeker dese bu dükkanlara sokar muska suçuk alırdım çok severdi isterdi şimdi akli erdi istemiyor 😬
düğün ne zaman belli mi tarihi 🤩
ben 40 giyeceğimi hissediyorum yarın bakayım bir 🤪
Ay aklıma başka bir şey daha geldi M Minikkelebk kızacak ama şeker sucuğu, ah o eski tatlar, şimdi aynı tadı bulmak mümkün değil😔 bu arada baya yaşlanmışım ben🙈

Kesin güzel olur 40, ama bize yeter mi tabiki hayır, o 38 gelecek buraya 😂🤩👍

Renkli renkli olanlar mı 🤔oluruz niye olmayalım 🥰
Sakın yemeyin 😬

images (1).jpeg
Böyle ama o eski tatlar yok kaç kere aldım ve o tadı yakalayamadım😔

X