🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

E hem eskileri değerlendirirsin fenamı, ev ekonomisine katkı
Ayy ya eskiden herşey elde dikilirdi ben çok azına annemde gördüm ablam anlatır elde dikilirmiş.
teyzem bir kere gözümün önünde pijamanın kolarından çoçuklara bantolon dikti elinde hiç kimse anlamaz bu neydi ne oldu diyezmesin

Annemde ilk evliliğinde donları bile elde dikermiş, neyse ki hazırları çok var artık ben yapamazdım

Bayıldım aslında videolarda 10 dk sonra bayıyor, biraz dikkat eksikliği var galiba, ama sonuna kadar izledim, içeriğine bakarsak aynısını düşünüyorum, özellikle çocuklara her istediğini verme konusunda, biraz zorluğu görmeleri lazım bence

Öyleymiş şimdiki bu doyumsuzluk hep iyi şartşalardan
İnan hala o döneme özlemleri var, daha az herşey ama daha mutlular, çünkü emek veriyorlar, örneğin mutfak önlüğü, istesen alasını alırsın ama el emeğinle yaparsan senin için daha kıymetli olur,

Kitablarını tavsiye ederim böyle yalın anlatıyor

Aynen kuzum eskiden onlar evlerini salça kutularına çiçek dikerek süslermiş bir saksı gözümüzde şimdi bir hiç asıl gözümüz o salça kutularını arıyor ve görümcede mutlu oluyor

güzelliklerim anneme geldim
Hic bakamadm o yüzden
Gecmis yapacagm simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…