🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yok kuzum galiba kendi haline bırakacağım ben normal sağlıklı beslenmene geri döneyim böyle vücûdla inatlaşmaya gireceğiz ocağa kadar 6 lı rakamlara gelirim zannediyorum
normal sağlıklı beslenmene geç tabi, varsın ocakta 69 ları gör, ne kaybedeceksin, bundan sonra hızlı gitmesi zaten sağlıklı olmaz

Alışmışım ya 1 kğ üzerinde kaybetmeye insan uğraştığı için sinir oluyorum
Canım 30 kilo az değil, 800 Gr bile gitmesi çok fazla, hiç canını sıkma, yeni başlasan anlarım da, 30 kilodan sonra sabit çıkabilmek bile başarıdır bana göre

Canım 30 kilo az değil, 800 Gr bile gitmesi çok fazla, hiç canını sıkma, yeni başlasan anlarım da, 30 kilodan sonra sabit çıkabilmek bile başarıdır bana göre
aynen öyle anlamsız bir cabaya girmek istemiyorum hem kendim yıpranmış oluyorum hem süreç sıkıçı geliyor o yüzde sağlıklı 3 öğüne geçiyorum kazület menülere geri dönüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…