🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Malatya lahmacununu biliyorum ama pidesi nasîl bisi
Sarayca Sarayca bisi olmaz kacirdigini düşünmüyorum zaten cok az yemistin😘

0291B6E9-A236-49A9-BC53-3FC6E5060EC4.jpeg
Bu ahın sebzeleriymis
Bayadır turpu ihmal ediyorum
Alayım bu hafta

Malatya lahmacununu biliyorum ama pidesi nasîl bisi
Sarayca Sarayca bisi olmaz kacirdigini düşünmüyorum zaten cok az yemistin😘
Aslında burda açık ekmek denir ben anlaşılması için pide dedim
Beyaz undan yapılan bir ekmek türü 🤗 onu burda sıcak yaparlar gidersin çıkan varsa alırsın yoksa yapıp verirler onun özeliği üzerine sürdüğün şey hemen erisin diye 🙃bir başladın mı bir tane yemeden hatta daha fazla kalkmazsın 🙈

Ay tamam görünce bildim kendisini
Tereyağı ve çökelekle offff
Hafiften acikmaya da başlamıştım 🤭
Görmem pek iyi olmadı
Şuan kahve icerek bastırıyorum iştahımı😂
İşte bu vatandaş masanın üzerinde mazlum mazlum bakarkene olay oldu :110:
Bende bir lokma alıp kaçtım:sus:
Her pazar işkence var :cry:bende çok yemedim 😔

Bugün menüm saçma sapan oldu
Menüm

Sabah
Yağda yumurta
Peynir
Zeytin
1 tatlı kaşığı bal
2 dilim tam buğday ekmeği
3 bardak cay

Ara
1 dilim kek

Öğlen-aksam
1 kase arpa şehriye çorbası
1 bardak salgam

Ara
Kahve
Yarım muz
Yarım nar
Yok canım sadece şalgam biraz ödem yapar 🙃onun dışında karbonhidrattı yarın dengelersin bol su içersin hiçbirşey kalmaz cuma ya 🥰

Bende turp çok seviyorum, bu hafta vakitsizlikten pazara gidemedik, evde domates salatalık biber ve havuç var sadece😬
Ben turpu çok severim bu hafta yedim :kk77:kış sebzelerine başlanır artık:KK6:
Mis gibi özlemişim😂👍
İyi mi ettim kötü mü ettim 🙈
2-3 kilo sonra bence pazar kahvaltısı ödülü ver kendine 😃
Başladın mı duramıyorsun 😔birde küçük küçük yapıyorlar sonra dönüp baktığında ben bukadar mı yedim deyip utanıyorsun :eek:

Ben turpu çok severim bu hafta yedim :kk77:kış sebzelerine başlanır artık:KK6:

İyi mi ettim kötü mü ettim 🙈

Başladın mı duramıyorsun 😔birde küçük küçük yapıyorlar sonra dönüp baktığında ben bukadar mı yedim deyip utanıyorsun :eek:
Evet artık domates salatalık biber e veda, bu saatten sonra pek tadı olmaz, bol yeşillikli salatalar gelsin artık, birde alışverişe çıkabilsek iyi olacak😃

Yok yok canım istemedi, cumaya odaklandım, haftaya da dikkat edip, sonraki haftalarda arada kaçamaklarım olacak😃 bu pide benim iş yerine yakın bir yerde yapılıyor, önümüzdeki haftalarda iş yerinde bir kahvaltı organizasyonu yapayım 😃 gerçi oranın ki gibi lezzetli olmasa da idare eder😂

Bu öğlen siyah kotumu ütüledim giyindim baya bol oldu bi kötü durdu üzerimde, bu kadar zayıfladım mı diye aklımdan geçirdim bi sevindim ki, eşimin pantolonunu olduğunu fark ettim😂

Evet artık domates salatalık biber e veda, bu saatten sonra pek tadı olmaz, bol yeşillikli salatalar gelsin artık, birde alışverişe çıkabilsek iyi olacak😃

Yok yok canım istemedi, cumaya odaklandım, haftaya da dikkat edip, sonraki haftalarda arada kaçamaklarım olacak😃 bu pide benim iş yerine yakın bir yerde yapılıyor, önümüzdeki haftalarda iş yerinde bir kahvaltı organizasyonu yapayım 😃 gerçi oranın ki gibi lezzetli olmasa da idare eder😂
Gel belki ben sana yediririm belli mi olur 😍
Bu öğlen siyah kotumu ütüledim giyindim baya bol oldu bi kötü durdu üzerimde, bu kadar zayıfladım mı diye aklımdan geçirdim bi sevindim ki, eşimin pantolonunu olduğunu fark ettim😂
😂😂😂😂😂😂😂😂😂ayy yazının başında iyi motivasyon olmuştur dedim 😂sen öyle farz et 😂

X