🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Benim kızda sayıklıyor istabul İstabul diye diye :KK70: Şurda bunu yapardım burda bunu alırdım demekten:confused:
bende kiymetini bil dedim :KK70:gidersen söylenmek yok yok metrobüs bekledim yok metroya geç kaldım davada deme dedim:KK70:
yağdı iyi oldu epeydir yağmıyordu kışın kokusu geldi artık
kilo işini 69.9 sonra rafa kaldıracağım ara ara indirir bakar yerine koyarım artık :KK53:
BurAya alışan
Cok söylensede
Burası olmadan yapamıyor😬
Böyle illet bi şehir 🤭😂

😂 olur mu hep takip etcez kaldırmak yok
Sabitlicez burda birlikte

Her sabah maske takmak bana da zor gelmeye başladı, bazen unutup yolda geri dönüp maske alıyorum, çantama stokladım her ihtimale karşı 😔 bitsin gitsin inşallah
Benim gözlüğümde var buhar oluyor :110:
tekrar sağlıklı günlere erdirsin bizi Rabbim :dua:
6 adet mercimek köftesi yedim, uzun zamandır yapmamıştım 😃
Bulgur sana bir şey yapmıyor öğünün için uygun bence 🤩

Kahve zamanı :KK50:
kahveme az Hindistan cevizi yağı koydum bakalım göz dönmelerimin önüne geçecek mi ?
tam kahve zamanı hava yağmurlu mis gibi kokuyor kahvemde elimde Rabbim bizi ferah günlerde erdirsin :KK36:

Kahve zamanı :KK50:
kahveme az Hindistan cevizi yağı koydum bakalım göz dönmelerimin önüne geçecek mi ?
tam kahve zamanı hava yağmurlu mis gibi kokuyor kahvemde elimde Rabbim bizi ferah günlerde erdirsin :KK36:
Afiyet olsun canım mis gibi koktu, bende içtim biraz önce, burada da 20 dk kadar yağdı şimdi açtı hava😊

Bir ben aramıyorum İstanbul'u öyle yormuş ki beni, belkide hep gidebilme imkanım olduğundan öyle düşünüyorum 😃
Ya eşimde öyle hiç sevmiyor bir an önce buradan gitmek istiyor
Ben burda dogdum büyüdüm
O yuzden Bir tarafım gitmek istese de diger tarafm hep burada olmak istiyor
Her sabah maske takmak bana da zor gelmeye başladı, bazen unutup yolda geri dönüp maske alıyorum, çantama stokladım her ihtimale karşı 😔 bitsin gitsin inşallah
Gerçekten hep maske takmak zorunda olanların Allah yardımcısı olsun çok zor çok
6 adet mercimek köftesi yedim, uzun zamandır yapmamıştım 😃
Bayılırım afiyet şifa olsun efserin dediği gibi bulgur sana bir şey yapmıyor nasıl olsa:KK53:

Son düzenleme:
X