🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Aranzda hic zeytin yapanınız var mı?
Ben cizip suya koydum bilginiz varsa soru sorcam

Beni bitirecek anlasilan mavi ay
Ben bugun kendimi cok zor tuttum
Hemen mide aciliyo valla
Cokta yuklenmedim bende yavas yavas diye
Yedim sağlıklısından
Menün güzeldi canım, bence sana da iyi gelecek, inan ben şoktayım cuma yediklerimi yazmadım buraya düşün bu gün sabit olunca şaşırdım, e daha 4 gün var gün ola harman ola bazen vücut şaşırtmak iyi oluyor, devamlı değilde, arada bir yapmalıyız

Bende öyle yapıyorum, inan sen demesen haberim olmazdı, o kadar uzağım astrolojiye

Benimki şapşirik oldu
İns yolunu bulur tekrar
Bu 2 hafta harika sonuclar bekliyorum senden

Kızlar ben çıktım iyi geceler,

yarın 66.5 görmek istiyorum bakalım tutacak mı çok fazla dedim sanırım

Bende öyle yapıyorum, inan sen demesen haberim olmazdı, o kadar uzağım astrolojiye
benimde takip ettiğim bir iki kişi var arada onlara bakıyorum ondan yoksa çok bildiğimden değil ben hiç birşeyin öylesine yaratıldığına inanmıyorum bu dünyada herşey insan oğluna hizmet edilmesi için var olmuş ama bizler başka amaçlara çevirtmişiz amaçtan şaşmış hale getirmişiz
Aranzda hic zeytin yapanınız var mı?
Ben cizip suya koydum bilginiz varsa soru sorcam
Ablam yapardı sanırım onun suyu acısı gecene kadar hergün değişeceksin sonra tuzlayıp limonlayacaksın diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…