🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

canım birde önceki uzun süre kalınan kilolarda vücut vermemek için çok direniyor, örneğin ben 74-75 ve 70 lerde çok sabrettim 2-3 hafta kilom 100 gr 200 gr oynadı, sonrasında ise çorap söküğü gibi hızlı bir şekilde verdim, belki senin 78-79 önceki kalıcı kilondur, ondan bu aralar veremeyebilirsin... hiç moral bozmak yok, umut kırılması yok, sabredip, 1-2 haftaya istediğini alacaksın...

öğlen
1 kase yoğurt
çeyrek şehriye çorbası (kızımdan kalanı yedim)
1 avuç kuruyemiş

evet canım, inşallah 77 nin altına inerken zorlananacağımı tahmin ediyordum çünkü son 3 yıldır 77 ve üstüyüm ama bu biraz regl den biraz da kaçamaklardan oldu sanırım, haftasonu spor su yeşil çay falan da düzenli olmadı, yarın daha az çıkacağıma eminim..
ama moral bozmuyorum, tartıdan intikamım acı olacak :KK4:

Kilo bildirimim

Baslangic 83.1
Gecen hafta 64.6
Bu hafta 63.8
Fark-0.8 kg
Toplam fark -19.3 kg

$20130618_073153-1.jpg

sarayca tebrik ederim canım benım

darısıs bizim başımıza

ben bugun 67,50 kg ben herhalde uzun süre 67 ile 68 arası mekık dokuyacağım

Kilo bildirimim

Baslangic 83.1
Gecen hafta 64.6
Bu hafta 63.8
Fark-0.8 kg
Toplam fark -19.3 kg

Eki Görüntüle 737764
sarayca kız gözlerime inanamıyorum naptun sen, dünden bugüne 700 gr... süpeersinn:nazar::nazar::nazar: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
valla kıskanmaya başladım artık biz niye böyleyiz yaaaaaa
sarayca tebrik ederim canım benım

darısıs bizim başımıza

ben bugun 67,50 kg ben herhalde uzun süre 67 ile 68 arası mekık dokuyacağım
canım sen de iyisin, -1000 de çok iyi, benim dünden bügüne -300 :KK43:((
ama durmak yoookkkk!!!!! yılmakk YOOOKKKKK....

mahzencim banada süpriz oldu, gerçi akşamdan tartıldığımda güzel bir sonuç alacağımı tahmin etmiştim ama 63 leri göreceğimi tahmin etmemiştim tabi:) -300 de güzel bir rakam canım, birde özel günündesin fazladan 1000 gr da 1-2 gün sonra atacaksın inş...:KK16:

yasimutsuz canım sende iyi gitmiş demekki ödemden dolayı dün fazla göstermişsin...:KK16:

dün jillian yapılmadı maalesef:KK17:

sabah
1 yumurta
1.5 kk beyaz peynir
1,5 kk kaşar peyniri
1 domates
1 salatalık
5 zeytin

Biz mahzen ve sarayca ile sana yetişemeyiz bacım ama sen bunu hak ediyorsun

neyse bizimde zincirleri kıracağımız gün gelir inş.

mahzencim banada süpriz oldu, gerçi akşamdan tartıldığımda güzel bir sonuç alacağımı tahmin etmiştim ama 63 leri göreceğimi tahmin etmemiştim tabi:) -300 de güzel bir rakam canım, birde özel günündesin fazladan 1000 gr da 1-2 gün sonra atacaksın inş...:KK16:

yasimutsuz canım sende iyi gitmiş demekki ödemden dolayı dün fazla göstermişsin...:KK16:

dün jillian yapılmadı maalesef:KK17:

sabah
1 yumurta
1.5 kk beyaz peynir
1,5 kk kaşar peyniri
1 domates
1 salatalık
5 zeytin

canım, çizelgende hata var hedef kilonu 50 yapmışsın sanırım ama şuan bulunduğun kilo 50 gözüküyor, değiştir istersen..

Biz mahzen ve sarayca ile sana yetişemeyiz bacım ama sen bunu hak ediyorsun

neyse bizimde zincirleri kıracağımız gün gelir inş.

kırılacak canım bu hafta şanssız lığınız ikinizin de regli haftası olmasıydı, sanırım haftaya da ben :))

mahzen cim çizelge mi değiştirdim, ya öylesine 50 kg olursam BKİ nasıl olacak diye bakmıştım, demek ki onu kopyalayıp buraya yapıştır mışım, :) ama güzel olmuş... :))

öğlen
1 kase çorba
2-3 avuç karışık kuruyemiş

akşam
izmir köfte
pilav
salata olacak

fotoceren her gün jillian yap, hatta sabah akşam bile yapabilirsin, birde hergün 1 saat yürüsen, yediklerinede azcık dikkat etsen, 20 günde değil 5, 10 kg vermiş gibi görünürsün :))) denemesi bedava canım...:KK52:

sekersi tşk canım...sende verirsin inş. kilocukları :)

sabah
kaşar 2 kk kadar
domates
salatalık
(çok acele hazırladım, yumurta zeytin beyaz peynir koyamadım :KK43:()

offff mahzencim, bana kız, döv beni, şu jillian 2 bir türlü bitmedi gitti arkadaş yaaaa... ama inanki vaktim olmadı yoksa tembellik etmedim yani :KK43:( burda dün yağmur yağdı, ama öyle böyle değil... elektiriklerde kesildi, kızımda uyumamıştı, bir sürü bahane işte..
ama sanırım jillian 1 ve 2 arasında cm. olarak pek fark yok, pek değil hiç fark yok, dün meraktan ölçmüştüm, bu gün bitireyim de yarın ölçeyim inş...

sabah:
kaşar
beyaz peynir
zeytin
domates
salatalık

X