🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Hosgeldin canım❤️ Aksam menunu sporunu yaz bakalım ne fazla ne eksik🙈
Birde hergun kilo verilmiyor
Onu unut😂 malesef
Deli gibi yurudum dikkat ettim pazardan beri 300 vermisim düşün
Canım hosbuldumm😘☺️ akşam yazıcam hepsini sabah sevgilim kaldırdı o işe gidiyor kendisi de spor yapıyor ama o salona gidiyor ben evdeyim.. çok pahalı veremem öyle 200 lira aylık
:KK43: sabahları yürüyüş yapıyordum 8.30 gibi uyandırıyor beni bugün farklılık yaptım bisiklet sürdüm spor aleti olandan :)) akşam da bir kız var onu yapıcam 2 haftalık challenge imiş bakalım ne kadar işe yarar 😊😊

Of sorma canım son zamanlarda aşırı kilo almaya başlamıştım, çok şükür baslayabildim ve kilo veriyorum😄
Basaracaksin tabi ki, incecik olacaksın, düğünün oldu sanırım, yeni yerine gittin mi💪
Her zaman beklerim❤️
Evlendim 3 ay oluyor ama düğün yapmadım coronadan dolayı :) 1 seneye yakındır gelin geleceğim yere atanmış burada çalışıyordum evime alışmıştım bu süre içinde iyi oldu :))

Bugün 68.8 kilom 72.2 ile 4. takıma girmiştim orda hala devam ediyorum ama 10 günlük bi aile ziyaretine gittim +500 gramla döndüm bakalım vereceğiz inşallah. Anne yanı sonrası eski düzenime dönmeye çalışıyorum:KK51: Sarayca Sarayca

Bugün 68.8 kilom 72.2 ile 4. takıma girmiştim orda hala devam ediyorum ama 10 günlük bi aile ziyaretine gittim +500 gramla döndüm bakalım vereceğiz inşallah. Anne yanı sonrası eski düzenime dönmeye çalışıyorum:KK51: Sarayca Sarayca
Aramıza hoşgeldin düzen değişimi zor oluyor
benimde anneme gitmem lazım sevdiğim bir yemek yapacak gel yapalım deyip duruyor gitmemek için bir sürü bahane üretiyorum bahanede kalmadı 🙈
hayatımızda bunlarda olacak benim bir lafım var koruma diyeti yaptığını farz et yola devam o 500 gramcığı temizleriz 🥰

Aramıza hoşgeldin düzen değişimi zor oluyor
benimde anneme gitmem lazım sevdiğim bir yemek yapacak gel yapalım deyip duruyor gitmemek için bir sürü bahane üretiyorum bahanede kalmadı 🙈
hayatımızda bunlarda olacak benim bir lafım var koruma diyeti yaptığını farz et yola devam o 500 gramcığı temizleriz 🥰
Hoşbuldum ne güzel demişsin temizleriz umarım :)) :KK200:

X