🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bu gün squatin dibine vurdum 💪bir 30 daha yapıldı, kızım çok gülüyor halime,😂 önde koca bir göbek eğilirken çıkıyor tabi gülecek, daha ne kadar kilo verirsem bu göbek bitecek acaba🤔

Ben en iyisi yavaş yavaş mutfağa geçeyim, ayaklarım geri geri gidiyor ama 😬😂

Bu gün squatin dibine vurdum 💪bir 30 daha yapıldı, kızım çok gülüyor halime,😂 önde koca bir göbek eğilirken çıkıyor tabi gülecek, daha ne kadar kilo verirsem bu göbek bitecek acaba🤔
😂😂 napalım Ya
Bende ki gider mi hic umitli degilim
50 kilo olursam belki
55 olunca nasıldı sahi sen bilin
Ben en iyisi yavaş yavaş mutfağa geçeyim, ayaklarım geri geri gidiyor ama 😬😂
Gec gec kolay gelsin canım❤️

😂😂 napalım Ya
Bende ki gider mi hic umitli degilim
50 kilo olursam belki
55 olunca nasıldı sahi sen bilin

Gec gec kolay gelsin canım❤️
55 kiloda çok inceldim, yanaklar pek güzel olmadı, yada bana öyle geliyordu, göbek hiç kalmadı ama yumus yumustu, sanki hamur yoğurdun ya, ya da sönmüş balon da diyebilirim öyle bir şey işte 😔 kıyafetle güzel ama kıyafet olmayınca bakasim bile gelmiyordu 😬 bu nedenle kas güçlendiren spor yapmak lazım bol bol ☺️

Bu günün son kahvesini yapayım içeyim, ay hiç halim kalmadı, buz dolabı ve kiler kalsın 😬
İyi geceler hepinize, bol leptinler 😀❤️🌹

55 kiloda çok inceldim, yanaklar pek güzel olmadı, yada bana öyle geliyordu, göbek hiç kalmadı ama yumus yumustu, sanki hamur yoğurdun ya, ya da sönmüş balon da diyebilirim öyle bir şey işte 😔 kıyafetle güzel ama kıyafet olmayınca bakasim bile gelmiyordu 😬 bu nedenle kas güçlendiren spor yapmak lazım bol bol ☺️
Valla bende sarkacam galiba
Göbeğimde hic bisey yoktu misal
Bugun baya hos olmayan gelisimler fark ettim🥴
Ben o kadar zayıf olmak istemiyorum sanırım
Nerde guzel göründüm kendime orda bırakırım
Kuvvet antremanı yapmaliyiz aslında
Cok tembeliz cok

Bu günün son kahvesini yapayım içeyim, ay hiç halim kalmadı, buz dolabı ve kiler kalsın 😬
İyi geceler hepinize, bol leptinler 😀❤️🌹
Afiyet olsun canım
Kalsn yarın gece yaparsın😘
Bol leptinli hayırlı geceler hepinize😻

Valla bende sarkacam galiba
Göbeğimde hic bisey yoktu misal
Bugun baya hos olmayan gelisimler fark ettim🥴
Ben o kadar zayıf olmak istemiyorum sanırım
Nerde guzel göründüm kendime orda bırakırım
Kuvvet antremanı yapmaliyiz aslında
Cok tembeliz cok

Afiyet olsun canım
Kalsn yarın gece yaparsın😘
Bol leptinli hayırlı geceler hepinize😻
Aslında gönderdiğim video çok güzel, tüm vücut çalıştırıyor ama ona başlayabilmek çok enerji ve zaman istiyor, yürüyüş vs. Güzel elbette kilo verdiriyor bacaklar sıkılaşıyor ama diğer bölgelere maalesef pek etki etmiyor, düzenli pilates de iyi geliyormuş ben hiç yapmadım sevemedim bir türlü 😄

İyi geceler canım ❤️

Bıraktım işleri, bu günlük yeter 😀

Hadi bugün ilk bildirim benden olsun bu saatte adetim degildir ama👻
Gecen hafta 73
Bu hafta. 71.8
Giden -1.2 4A2368F0-BC9A-4909-803A-C19E33133B0F.jpeg

X