🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

bu kadınların çilesi regli olucaz olmadan bir hafta öncesinden sıkıntısı stresi başlıyo gerginliği ağrısı bugün resmen menopozlu kadınlar gibiyim ateş basıyo afakanlar basıyo böyle karışık durumlar içerisindeyim olsamda kurtulsam

Öncesi dert, olunca dert, sonrası dert, olsan dert, olmasan ayrı dert bide benim döngüm 22 gün düşün çoğu zaman hesap bile yapmıyorum

Öncesi dert, olunca dert, sonrası dert, olsan dert, olmasan ayrı dert bide benim döngüm 22 gün düşün çoğu zaman hesap bile yapmıyorum
aynen canım hepsi ayrı bir dert ikinci doğumdan sonra bazen 10 gün öncesinde geliyo bazen bir gün öncesi bazen 5 gün atıyo kafasına göre taklıyo maşallah

Oyy veda konusması gibi olmus ama
Her zaman gel canım
Kilo kontrolun icin en azindan cimaları bildirim yap mutlaka
15 gunde gayet guzel ❤
Bu arada ben kuafördeyim, saçlarım boyandı öyle alüminyum folyolara sarılı bekliyorum, ne çıkacak bakalım ortaya umarım bikaç saat sonra keşke boyatmasaydım deyipte üzülüp ağlamam yaaa
❤ Nasıl oldu canım
Eminim
Cok guzel olmustur
Bu gün anlamsız ödem var tartı öyle diyor. Oysaki dün dikkatliydim neyse daha iki gün var, işte böyle her gün tartilmak iyi olmuyor
yaaa bende de anlamsızlıklar doluydu tartı
Geeci tuvalete çıkamıyorum dogru duzgun
O yuzdende kilo veremedim sanırım
ayy aynen öyle
Kadın olmak dert

Ödem var demek ki, ben detoks içeceği hazırladım bakalım ne olacak

kısa sürede çok kilo verdin, bir süre fazla gitmeyebilir sıkma canını
Hurma diyetini 2-3 ay önce yaptım 3 küsur verdim ama sonra istikrarlı olamayınca geri aldım. Bilemedim şimdi yapmasan mi acaba
Yapsam mı yapmasam mı cok kararsız kaldım
kac gun yapmıştın canım sen
Akşam yemeği
Sulu köfte
ayran
Salata
afiyet olsuuuuun

Sonunda bende vasalandım
2 tane yedim hemde sabah kahvaltısında
Sabah 2 wasa,1 yumurta,2 yesil zeytin,kapya lor
Ara biraz pismis domates yedim bikac kaşık kadar
Aksam balık pisirdim onu yicem ins
Esim gelsede yesem

Sonunda bende vasalandım
2 tane yedim hemde sabah kahvaltısında
Sabah 2 wasa,1 yumurta,2 yesil zeytin,kapya lor
Ara biraz pismis domates yedim bikac kaşık kadar
Aksam balık pisirdim onu yicem ins
Esim gelsede yesem
Yarim lufer yedim
Biraz pismis sogan domates
Yarim kade yoğurt
Baligi aksam esim tutmustu tazEydi yani
Canimda cekince yedim yogurdu :)

Aciiib birseyler yeme istegim var bende suan
Soda iciyorum ki karnim sissin
Evde de dogum gunu aksam
Pasta yemicem tabiki
Yani ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…