🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

6A70C6A1-F4E0-4274-8D2C-46C074AF0551.jpeg
:kk77:

Canım 17kilodan bahsediyorsunu kocaaa bir damacana demek bu ve bunu sadece 12 haftada başardın gönülden tebrik ediyorum seni.. aynı şekilde diyet yapsanda bir ay diğer ayı tutmaz bence, vucudun duraklama dönemi oluyo ve benim farkettiğim duraklama döneminden sonraki kilo verişler fazla oluyo.
Ben aynı beslenmeme rağmen 3 gündür aynı kilodayım gram oynamadı bakalım bu sabah kaç çıkıcam🤔
Dimi dimi bi damacanayı taşıyormuşum
Bugünüme şükür
Ben yine artı ciktim bugün yalnız 😫
Tartıldın mı canım
Bekliyorum merakla:KK200:
Sağol teyzesi💕

Ayy kız yok öyle ahım şahım kilo vermedimki ama banada sorsan sanki 10-15 kg vermiş havalarındayım🤣🤣 zaten bunun üstüne eşim beklediğim tepkiyi vermezse baya demoralize olucam😭
En az bir beden fark vardır
Fark edecektir:)
Bende eksiyim bugün :rolleyes:
:KK9:Ben artı:cry:

günaydınnn kızlar acayip baş ağrım var kafam sersem gibi bugün bitmez bana:KK42:
Oyy benim 2 gundur kafam
Kazan gibiydi fena canım
Hele çalışırken
Gecmis olsun
Afiyet olsun 😋
Günaydın arkadaşlar ❤
:KK200: Gunaydın kuzum

Bugünüme şükür
Tartıldın mı canım

Şey düşünmeye başladım :confused:galiba ben fazla sebze ağırlıklı beslendiğim için 3 gündür protein yiyorum vücud hemen kullanıp yakıyoro_O

Bugünüme şükür
Tartıldın mı canım

Tartıldım canım 57.6 kaç gündür 57.7dim bugün -100gr gitmiş bari😂😂
bugün düzenli diyet benim için bitti, inan üzgünüm böyle mutluydum sizlerle hergün burda olmaktan, yine girerim tabiki ama bakalım nasıl program beni bekliyor bilmiyorum..

X